Таныстым:
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Момынай жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пәні: Алгебра ЖМБ
Тақырыбы: Қарапайым тригонометриялық теңдеулер.
|
Бөлім: |
10.2А Тригонометриялық теңдеулер |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Алиева Гүлжан Аманкулкызы |
|
|
Күні: |
10.11.2023ж |
|
|
Сынып: 10 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қарапайым тригонометриялық теңдеулер. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.3.9 - тригонометриялық теңдеулерді көбейткіштерге жіктеу арқылы шешу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Ресурс тар |
|
|
|
Оқушылармен амандасу, түгендеу, назарын
сабаққа аудару Оқу мақсаттарымен таныстыру. Үй тапсырмасын тексеру. |
Жинақтала ды,сабаққа ынталанады. |
|
Оқулық. |
|
Сабақтың ортасы |
Өткен сабақты пысықтау. Қарапайым тригонометриялық теңдеулер
cost = a, мұндағы
|a| ≤
1, t = ±
arccosa +
2πn, n Дербес жағдайлар
sint = a, мұндағы
|a| ≤
1, t = (
– 1)n arcsina + πn, n Дербес жағдайлар
Тапсырмалар орындау. №1. Теңдеуді шешіңдер
б) №2. Берілген аралықтағы түбірлер санын тап
б)
Топтық жұмыс. І топ а) б)
с) ІІ топ а)
б) с) ІІІ топ а)
б)
с) |
Алдыңғы сабақта алған білімдерін еске түсіреді Тапсырмаларды өз бетінше орындайды. Топтасып отырып берілген тапсырмаларды балл деңгейіне қарап таңдап, шығарады. Дайын жауап арқылы топтар бір-бірлерін бағалайды. |
Әрбір дұрыс жауапқа 1 балл Балл деңгейіне қарап беріледі. |
bilimland.kz Дұрыс жауаптар кестесі |
|
Сабақтың соңы |
Үй жұмысы: № Рефлексия. Оқушылар өз ойларын карточкаға жазады:
|
Үй жұмысын алады. Рефлексияны орындайды |
|
|
Таныстым:
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Момынай жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пәні: Алгебра ҚГБ
Тақырыбы: Тригонометриялық теңдеулерді шешу әдістері
|
Бөлім: |
10.2АТригонометриялық теңдеулер мен теңсіздіктер |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Алиева Гүлжан Аманкулкызы |
|
|
Күні: |
10.11.2023ж |
|
|
Сынып: 10 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Тригонометриялық теңдеулерді шешу әдістері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.1.3.6 - тригонометриялық теңдеулерді көбейткіштерге жіктеу арқылы шеше алу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Оқушылармен амандасу, түгендеу, назарын
сабаққа аудару Оқу мақсаттарымен таныстыру. Үй тапсырмасын тексеру. |
Жинақтала ды,сабаққа ынталанады. |
|
Оқулық. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Өткен сабақты пысықтау. Қарапайым тригонометриялық теңдеулер
cost = a, мұндағы
|a| ≤
1, t = ±
arccosa Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Таныстым: Қазақстан
Республикасы Оқу-ағарту министрлігі Момынай жалпы орта білім
беретін мектебі Қысқа
мерзімді (сабақ)
жоспары
Пәні: Алгебра ЖМБ
Тақырыбы: Қарапайым тригонометриялық
теңдеулер.
Бөлім: 10.2А
Тригонометриялық теңдеулер
Педагогтің Т.А.Ә. Алиева
Гүлжан Аманкулкызы
Күні: 10.11.2023ж
Сынып: 10 «Ә»
Қатысушылар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы Қарапайым тригонометриялық
теңдеулер.
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары 10.2.3.9 - тригонометриялық теңдеулерді көбейткіштерге
жіктеу арқылы шешу;
Сабақтың мақсаты тригонометриялық теңдеулерді
көбейткіштерге жіктеу әдісімен шешу.
Сабақтың
барысы Сабақтың кезеңі/
уақыт Педагогтің әрекеті Оқушының әрекеті
Ресурс тар
Оқушылармен амандасу, түгендеу, назарын
сабаққа аудару
Оқу
мақсаттарымен таныстыру. Үй тапсырмасын
тексеру. Жинақтала ды,сабаққа
ынталанады. Оқулық. Сабақтың
ортасы
Өткен сабақты
пысықтау.
Қарапайым
тригонометриялық теңдеулер
cost = a, мұндағы
|a| ≤
1, t = ±
arccosa +
2πn, n
Дербес
жағдайлар
sint = a, мұндағы
|a| ≤
1, t = (
– 1)n arcsina + πn, n
Дербес жағдайлар
Тапсырмалар
орындау. №1. Теңдеуді
шешіңдер а) а) а) а)
б) №2. Берілген аралықтағы
түбірлер санын тап
б)
Топтық
жұмыс. І
топ а) б)
с) ІІ
топ а)
б) с) ІІІ
топ а)
б)
с) Алдыңғы сабақта алған
білімдерін еске түсіреді Тапсырмаларды өз бетінше
орындайды. Топтасып отырып берілген
тапсырмаларды балл деңгейіне қарап таңдап, шығарады. Дайын жауап
арқылы топтар бір-бірлерін бағалайды. Әрбір дұрыс жауапқа 1
балл Балл деңгейіне қарап
беріледі. bilimland.kz Дұрыс жауаптар
кестесі Сабақтың
соңы
Үй жұмысы: №
Рефлексия. Оқушылар өз ойларын карточкаға
жазады: Бүгін мен
білдім … Қызық
болды … Мен мынаны
түсіндім … Маған не түсініксіз болып
қалды … Мен тағы білгім
келеді … Үй жұмысын
алады. Рефлексияны
орындайды
Таныстым: Қазақстан
Республикасы Оқу-ағарту министрлігі Момынай жалпы орта білім
беретін мектебі Қысқа
мерзімді (сабақ)
жоспары
Пәні: Алгебра ҚГБ Тақырыбы:
Тригонометриялық теңдеулерді шешу
әдістері
Бөлім: 10.2АТригонометриялық теңдеулер мен
теңсіздіктер
Педагогтің Т.А.Ә. Алиева
Гүлжан Аманкулкызы
Күні: 10.11.2023ж
Сынып: 10 «А»
Қатысушылар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы Тригонометриялық теңдеулерді
шешу әдістері
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
10.1.3.6
- тригонометриялық теңдеулерді көбейткіштерге жіктеу арқылы шеше
алу;
Сабақтың мақсаты
тригонометриялық теңдеулерді көбейткіштерге
жіктеу әдісі арқылы шешу.
Сабақтың
барысы Сабақтың кезеңі/
уақыт Педагогтің әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау
Ресурс тар
Оқушылармен амандасу, түгендеу, назарын
сабаққа аудару
Оқу
мақсаттарымен таныстыру. Үй тапсырмасын
тексеру. Жинақтала ды,сабаққа
ынталанады. Оқулық. Сабақтың
ортасы
Өткен сабақты
пысықтау.
Қарапайым
тригонометриялық теңдеулер
cost = a, мұндағы
|a| ≤
1, t = ±
arccosa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Z



















