Тексерілді:
|
Бөлім: |
Тригонометриялық теңсіздіктер |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: 10 б |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тригонометриялық теңсіздіктерді шешу |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.2.3.18 - тригонометриялық теңсіздіктерді шеше алу; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
тригонометриялық теңсіздік ұғымын меңгереді және оның шешу жолдарын үйренеді |
||||||
|
Құндылықтар: |
Бірлік және ынтымақ - Топпен жұмыс істей білу ; -Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу ; - Айналасындағыларға көмек көрсету; |
||||||
|
Уақыты/ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Ұйымдас- тыру кезеңі 5мин |
Сәлемдесу; Сыныптағы оқушылардың көңіл күйлерін сұрап, жағымды ахуал туындату; Оқушыларды түгелдеу; Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Мұғаліммен сәлемдесу; Сыныпта жағымды ахуал туындату, бір-біріне жақсы тілектерін білдіру; Сабақтың мақсатын мұғаліммен бірге ашу, сұрақтар туындаса мұғалімнің көмегіне жүгіну |
Ауызша бағалауды қоданамын «Өте жақсы» «Жарайсың» |
Тақта; Оқулық; |
|||
|
Сабақтың басы 10 минут |
Бүгінгі тақырыпты түсіндіреді, мысалдар келтіреді Тригонометриялық теңсіздіктер Анықтама: Тригонометриялық өрнектерден құралған теңсіздіктерді тригонометриялық теңсіздіктер деп атайды. Тригонометриялық теңсіздіктерді түрлендіру арқылы төмендегідей қарапайым тригонометриялық теңсіздіктерге келтіріп шешеді: Қарапайым тригонометриялық теңсіздіктер: Sin x >a, sin x ≥a, sin x <a, sin x ≤a сos x >a, cos x ≥a, cos x<a, cos x ≤a Тригонометриялық теңсіздіктерді шешу үшін қолданылатын алгоритмдер:
|
Мактау мадақтау арқылы бағалау: |
Тақта; Оқулық |
||||
|
Сабақтың ортасы 25минут |
Бекіту тапсырмаларын беру Жұптық жұмыс. №1. Теңсіздікті шешіңдер
№2.Теңсіздікті шешіңдер
|
Дескриптор
|
«Басбармақ» әдісімен бір – бірін бағалау жүргізіледі |
Тақта; Оқулық 10-сынып, Алгебра, авторы Әбілқасымова А.Е. т.б. |
|||
|
Топпен жұмыс |
Тапсырмалар. Тапсырмаларды 4 топ бөліп орындайды
І Дескриптор
|
|
Тақта Бор Кітап Дәптер Бағалау парақтары |
||||
|
Жеке жұмыс |
Өз бетімен жұмыс.
Ж:
Ж: |
ҚБ: «Плюс, минус, қызықты» әдісі арқылы оқушылар бірін бірі бағалайды |
Тақта Бор Кітап Дәптер Бағалау парақтары |
||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Қорытындылау. Рефлексия. Тіркесті толықтырыңыз: «Бүгін мен сабақта ... білдім» «Бүгін мен сабақта ... үйрендім» «Бүгін мен сабақта ... таныстым» «Бүгін мен сабақта ... қайталадым» «Бүгін мен сабақта ... бекіттім» Үй тапсырмасын беремін |
Сабақты қорытындылау: Өтілген мақсат бойынша сұрақтар қою арқылы сабақты қорытындылаймын. Сабақ соңында оқушылардан рефлексия алу: - тақырып бойынша не білемін? - тағы не білгім келеді? - не істей аламын? |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы» 1-10 баллдық жүйеде бағаланады |
Бағалау парақтары; оқулық; |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тригонометриялық теңсіздік
Тригонометриялық теңсіздік
Тексерілді:
|
Бөлім: |
Тригонометриялық теңсіздіктер |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: 10 б |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Тригонометриялық теңсіздіктерді шешу |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.2.3.18 - тригонометриялық теңсіздіктерді шеше алу; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
тригонометриялық теңсіздік ұғымын меңгереді және оның шешу жолдарын үйренеді |
||||||
|
Құндылықтар: |
Бірлік және ынтымақ - Топпен жұмыс істей білу ; -Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу ; - Айналасындағыларға көмек көрсету; |
||||||
|
Уақыты/ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Ұйымдас- тыру кезеңі 5мин |
Сәлемдесу; Сыныптағы оқушылардың көңіл күйлерін сұрап, жағымды ахуал туындату; Оқушыларды түгелдеу; Сабақтың мақсатымен таныстыру |
Мұғаліммен сәлемдесу; Сыныпта жағымды ахуал туындату, бір-біріне жақсы тілектерін білдіру; Сабақтың мақсатын мұғаліммен бірге ашу, сұрақтар туындаса мұғалімнің көмегіне жүгіну |
Ауызша бағалауды қоданамын «Өте жақсы» «Жарайсың» |
Тақта; Оқулық; |
|||
|
Сабақтың басы 10 минут |
Бүгінгі тақырыпты түсіндіреді, мысалдар келтіреді Тригонометриялық теңсіздіктер Анықтама: Тригонометриялық өрнектерден құралған теңсіздіктерді тригонометриялық теңсіздіктер деп атайды. Тригонометриялық теңсіздіктерді түрлендіру арқылы төмендегідей қарапайым тригонометриялық теңсіздіктерге келтіріп шешеді: Қарапайым тригонометриялық теңсіздіктер: Sin x >a, sin x ≥a, sin x <a, sin x ≤a сos x >a, cos x ≥a, cos x<a, cos x ≤a Тригонометриялық теңсіздіктерді шешу үшін қолданылатын алгоритмдер:
|
Мактау мадақтау арқылы бағалау: |
Тақта; Оқулық |
||||
|
Сабақтың ортасы 25минут |
Бекіту тапсырмаларын беру Жұптық жұмыс. №1. Теңсіздікті шешіңдер
№2.Теңсіздікті шешіңдер
|
Дескриптор
|
«Басбармақ» әдісімен бір – бірін бағалау жүргізіледі |
Тақта; Оқулық 10-сынып, Алгебра, авторы Әбілқасымова А.Е. т.б. |
|||
|
Топпен жұмыс |
Тапсырмалар. Тапсырмаларды 4 топ бөліп орындайды
І Дескриптор
|
|
Тақта Бор Кітап Дәптер Бағалау парақтары |
||||
|
Жеке жұмыс |
Өз бетімен жұмыс.
Ж:
Ж: |
ҚБ: «Плюс, минус, қызықты» әдісі арқылы оқушылар бірін бірі бағалайды |
Тақта Бор Кітап Дәптер Бағалау парақтары |
||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Қорытындылау. Рефлексия. Тіркесті толықтырыңыз: «Бүгін мен сабақта ... білдім» «Бүгін мен сабақта ... үйрендім» «Бүгін мен сабақта ... таныстым» «Бүгін мен сабақта ... қайталадым» «Бүгін мен сабақта ... бекіттім» Үй тапсырмасын беремін |
Сабақты қорытындылау: Өтілген мақсат бойынша сұрақтар қою арқылы сабақты қорытындылаймын. Сабақ соңында оқушылардан рефлексия алу: - тақырып бойынша не білемін? - тағы не білгім келеді? - не істей аламын? |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «жарайсың», «өте жақсы» 1-10 баллдық жүйеде бағаланады |
Бағалау парақтары; оқулық; |
|||
шағым қалдыра аласыз




























