Таныстым:
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Момынай жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пәні: Алгебра ЖМБ
Тақырыбы: Тригонометриялық теңсіздіктерді шешу
|
Бөлім: |
10.2В Тригонометриялық теңсіздіктер |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Алиева Гүлжан Аманкулкызы |
|
|
Күні: |
29.11.2023ж |
|
|
Сынып: 10 «Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Тригонометриялық теңсіздіктерді шешу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.2.3.17 - қарапайым тригонометриялық теңсіздіктерді шеше алу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
|
Оқушылармен амандасу, түгендеу, назарын
сабаққа аудару Оқу мақсаттарымен таныстыру. Үй тапсырмасын тексеру. |
Жинақтала ды,сабаққа ынталанады. |
|
Оқулық. |
|
Сабақтың ортасы |
Өткен сабақты пысықтау. Тапсырмалар орындау. 1 - есеп
Жауабы:
( 2 - есеп
Жауабы:
3 - есеп
Жауабы:
4 - есеп
Жауабы:
|
Алдыңғы сабақта алған білімдерін жетілдіреді. Мысалдарды жазады. Оқушылар өз беттерінше отырып берілген тапсырмаларды орындайды. Нәтижесін тақтаға жазады. Дайын жауаптар арқылы сәйкестендіреді. |
Әрбір дұрыс жауапқа 1 балл. |
bilimland.kz |
|
Сабақтың соңы |
Үй жұмысы:
Рефлексия. Оқушылар өз ойларын карточкаға жазады:
|
Үй жұмысын алады. Рефлексияны орындайды |
|
|
Таныстым:
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
Момынай жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Пәні: Алгебра ҚГБ
Тақырыбы: Тригонометриялық теңсіздіктерді шешу
|
Бөлім: |
10.2В Тригонометриялық теңсіздіктер |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
Алиева Гүлжан Аманкулкызы |
|
|
Күні: |
||
|
Сынып: 10 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Тригонометриялық теңсіздіктерді шешу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.1.3.9 - қарапайым тригонометриялық теңсіздіктерді шеше алу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Оқушылармен амандасу, түгендеу, назарын
сабаққа аудару Оқу мақсаттарымен таныстыру. Үй тапсырмасын тексеру. |
Жинақтала ды,сабаққа ынталанады. |
|
Оқулық. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Өткен сабақты пысықтау. Тапсырмалар орындау. 1 - есеп
Жауабы:
( 2 - есеп
Жауабы:
3 - есеп
Жауабы:
4 - есеп
Жауабы:
|
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Таныстым: Қазақстан
Республикасы Оқу-ағарту министрлігі Момынай жалпы орта білім
беретін мектебі Қысқа
мерзімді (сабақ)
жоспары
Пәні: Алгебра ЖМБ
Тақырыбы: Тригонометриялық
теңсіздіктерді шешу
Бөлім: 10.2В Тригонометриялық
теңсіздіктер
Педагогтің Т.А.Ә. Алиева
Гүлжан Аманкулкызы
Күні: 29.11.2023ж
Сынып: 10 «Ә»
Қатысушылар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы Тригонометриялық
теңсіздіктерді шешу
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары 10.2.3.17
- қарапайым тригонометриялық
теңсіздіктерді шеше алу;
Сабақтың мақсаты ctgt < a, ctgt > a, ctgt ≤ a және
ctgt ≥ a түріндегі қарапайым
тригонометриялық теңcіздіктерді шешу.
Сабақтың
барысы Сабақтың кезеңі/
уақыт Педагогтің әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау
Ресурс тар
Оқушылармен амандасу, түгендеу, назарын
сабаққа аудару
Оқу
мақсаттарымен таныстыру. Үй тапсырмасын
тексеру. Жинақтала ды,сабаққа
ынталанады. Оқулық. Сабақтың
ортасы
Өткен сабақты
пысықтау.
Тапсырмалар
орындау. 1 -
есеп Жауабы:
( 2 -
есеп Жауабы:
3 -
есеп Жауабы:
4 -
есеп Жауабы:
Алдыңғы сабақта алған
білімдерін жетілдіреді. Мысалдарды
жазады. Оқушылар өз беттерінше отырып
берілген тапсырмаларды орындайды. Нәтижесін тақтаға
жазады. Дайын жауаптар арқылы
сәйкестендіреді. Әрбір дұрыс жауапқа 1
балл. bilimland.kz Сабақтың
соңы
Үй жұмысы:
Рефлексия. Оқушылар өз ойларын карточкаға
жазады: Бүгін мен
білдім … Қызық
болды … Мен мынаны
түсіндім … Маған не түсініксіз болып
қалды … Мен тағы білгім
келеді … Үй жұмысын
алады. Рефлексияны
орындайды
Таныстым: Қазақстан
Республикасы Оқу-ағарту министрлігі Момынай жалпы орта білім
беретін мектебі Қысқа
мерзімді (сабақ)
жоспары
Пәні: Алгебра ҚГБ
Тақырыбы: Тригонометриялық
теңсіздіктерді шешу
Бөлім: 10.2В Тригонометриялық
теңсіздіктер
Педагогтің Т.А.Ә. Алиева
Гүлжан Аманкулкызы
Күні:
Сынып: 10 «А»
Қатысушылар саны:
Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы Тригонометриялық
теңсіздіктерді шешу
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
10.1.3.9 - қарапайым
тригонометриялық теңсіздіктерді шеше
алу;
Сабақтың мақсаты қарапайым тригонометриялық
теңсіздіктерді шешу.
Сабақтың
барысы Сабақтың кезеңі/
уақыт Педагогтің әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау
Ресурс тар
Оқушылармен амандасу, түгендеу, назарын
сабаққа аудару
Оқу
мақсаттарымен таныстыру. Үй тапсырмасын
тексеру. Жинақтала ды,сабаққа
ынталанады. Оқулық. Сабақтың
ортасы
Өткен сабақты
пысықтау.
Тапсырмалар
орындау. 1 -
есеп Жауабы:
( 2 -
есеп Жауабы:
3 -
есеп Жауабы:
4 -
есеп Жауабы:
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||








































