|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№72 сабақ. Түбір мен қосымша |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
2.4.2.1. мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату; 2.2.4.1. мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау; 2.3.6.1. бас әріп пен кіші әріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап,оларды байланыстырып, көлбеу және таза жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Түбір мен қосымшаны ажырата алады; Мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтайды; |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаттары |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады Психологиялық ахуаулды жақсыртуға қатысады Үлкен де
«Сіз» Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Үй тапсырмасын пысықтау: (Түбір мен қосымша) https://wordwall.net/play/48658/792/456 берілген сөздерің түбірі мен қосымшасын ажыратады
Балалар, бүгін біз түбір мен қосымша туралы ақпарат алуымызды жалғастырамыз; Сабақтың мақсаты: Түбір мен қосымшаны ажырата алады; Мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтайды; Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Тақырыпты ашу СӘЙКЕСТЕНДІР Балалар, түбір мен қосымша туралы білімімізді тағы да пысықтап алу мақсатында берілген түбір және қосымшаны сәйкестендіріп көрелік:
Жарайсыңдар! 1 – тапсырма ФС тапсырмасы Саралау – диалог 32 жаттығу 18 бет Мәтінді түсініп оқы: Балалар суға түсуге келді.
2 – тапсырма Тақта және дәптермен жұмыс Көп нүктелердің орнына тиісті қосымшаларды қойып, сөздерді көшіріп жаз: Мектеп...... шахмат ...... үйірме бар. Біз сол үйірме..... қатысамыз. Біз шахматтан болған жарыс..... бірінші орын алдық. СЕРГІТУ
СӘТІ 3 – тапсырма (жұптық жұмыс) Мақалды пазлды табыңдар: ФС тапсырмасы
4 – тапсырма 1 – топ https://wordwall.net/play/38471/069/512 2 – топ https://wordwall.net/play/52314/279/369 Үйге: 19 бет 35 жаттығу «Білім шыңы» әдісі арқылы кері байланыс береді |
Амандасады Психологиялық ахуалды жақсартуға қатысады Үй тапсырмасын пысықтайды Сабақ мақсатымен танысады Сөздерді сәйкестендіреді Мәтінмен жұмыс жасайды Мәтінге өз беттерінше ат қояды Көп нүктенің орынан жалғаулар жалғайды Сергуту сәтіне қатысады Пазлдарды құрастырып мақалдарды табады Сұрақтарға жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Оқушылар алған ұпайларын бағалу парағы арқылы есептейді Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді; ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Беріген түбір сөздерге жалғауларын жалғайды – 1 б ҚБ: Жарайсың! Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды – 1 б Мәтінге ат қояды – 1 б Мәтіннің негізгі ойын анықтайды – 1 б «Көл» және «көлшік» сөздеріне анықтама береді – 1 б Жалпы – 3б ҚБ: керемет! Дескриптор: Көп нүктенің орнына тиісті жалғауларды жалғайды – 1 б Қатесіз, көркем жазумен жазады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: Пазлдардағы мақалдарды табады – 1 б Мағынасын түсіндіреді – 1 б Түбір мен қосымшаны ажыратыды – 1 б Жалпы – 3 б ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді – 1 б ҚБ: жарайсың! |
Слайд https://wordwall.net/play/48658/792/456
Оқулық Пазлды жұмбақтар https://wordwall.net/play/38471/069/512 https://wordwall.net/play/52314/279/369 |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ТҮБІР МЕН ҚОСЫМША 2 СЫНЫП
ТҮБІР МЕН ҚОСЫМША 2 СЫНЫП
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№72 сабақ. Түбір мен қосымша |
|||||
|
Оқу жоспарына сай оқу мақсаты: |
2.4.2.1. мұғалімнің көмегімен түбір мен қосымшаны ажырату; 2.2.4.1. мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау; 2.3.6.1. бас әріп пен кіші әріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап,оларды байланыстырып, көлбеу және таза жазу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Түбір мен қосымшаны ажырата алады; Мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтайды; |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаттары |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады Психологиялық ахуаулды жақсыртуға қатысады Үлкен де
«Сіз» Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Үй тапсырмасын пысықтау: (Түбір мен қосымша) https://wordwall.net/play/48658/792/456 берілген сөздерің түбірі мен қосымшасын ажыратады
Балалар, бүгін біз түбір мен қосымша туралы ақпарат алуымызды жалғастырамыз; Сабақтың мақсаты: Түбір мен қосымшаны ажырата алады; Мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтайды; Құндылық мақсаты: Еңбекке, еңбек адамдарына деген құрмет көрсету Тақырыпты ашу СӘЙКЕСТЕНДІР Балалар, түбір мен қосымша туралы білімімізді тағы да пысықтап алу мақсатында берілген түбір және қосымшаны сәйкестендіріп көрелік:
Жарайсыңдар! 1 – тапсырма ФС тапсырмасы Саралау – диалог 32 жаттығу 18 бет Мәтінді түсініп оқы: Балалар суға түсуге келді.
2 – тапсырма Тақта және дәптермен жұмыс Көп нүктелердің орнына тиісті қосымшаларды қойып, сөздерді көшіріп жаз: Мектеп...... шахмат ...... үйірме бар. Біз сол үйірме..... қатысамыз. Біз шахматтан болған жарыс..... бірінші орын алдық. СЕРГІТУ
СӘТІ 3 – тапсырма (жұптық жұмыс) Мақалды пазлды табыңдар: ФС тапсырмасы
4 – тапсырма 1 – топ https://wordwall.net/play/38471/069/512 2 – топ https://wordwall.net/play/52314/279/369 Үйге: 19 бет 35 жаттығу «Білім шыңы» әдісі арқылы кері байланыс береді |
Амандасады Психологиялық ахуалды жақсартуға қатысады Үй тапсырмасын пысықтайды Сабақ мақсатымен танысады Сөздерді сәйкестендіреді Мәтінмен жұмыс жасайды Мәтінге өз беттерінше ат қояды Көп нүктенің орынан жалғаулар жалғайды Сергуту сәтіне қатысады Пазлдарды құрастырып мақалдарды табады Сұрақтарға жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Оқушылар алған ұпайларын бағалу парағы арқылы есептейді Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді; ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Беріген түбір сөздерге жалғауларын жалғайды – 1 б ҚБ: Жарайсың! Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды – 1 б Мәтінге ат қояды – 1 б Мәтіннің негізгі ойын анықтайды – 1 б «Көл» және «көлшік» сөздеріне анықтама береді – 1 б Жалпы – 3б ҚБ: керемет! Дескриптор: Көп нүктенің орнына тиісті жалғауларды жалғайды – 1 б Қатесіз, көркем жазумен жазады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: Пазлдардағы мақалдарды табады – 1 б Мағынасын түсіндіреді – 1 б Түбір мен қосымшаны ажыратыды – 1 б Жалпы – 3 б ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: Сұрақтарға дұрыс жауап береді – 1 б ҚБ: жарайсың! |
Слайд https://wordwall.net/play/48658/792/456
Оқулық Пазлды жұмбақтар https://wordwall.net/play/38471/069/512 https://wordwall.net/play/52314/279/369 |
||
шағым қалдыра аласыз

















