|
Білім беру ұйымының атауы |
№10 ЖОББМ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Төлеуғалиева Г.А |
|||||
|
Күні: |
28.01.2026 |
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№76 сабақ.Түбір мен қосымша |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.4.1 тірек сөздерді қатыстыра отырып,берілген тақырып бойынша әңгіме құрау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тірек сөздерді пайдаланып,әңгіме құрастырады. |
|||||
|
Құндылық: (Негіздеме: Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың Ұлттық құрылтайдың ІІ,ІІІ, ІV отырыстарында берген тапсырмасы, ҚР Оқу-ағарту министрлігінің №123 бұйрығы) |
"АДАЛ АЗАМАТ" ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ОҚУ-АҒАРТУ МИНИСТРЛІГІ Астана, 2025 БАҒДАРЛАМАСЫ БІРТҰТАС ТӘРБИЕ Қаңтар айы: Заң және тәртіп Апта дәйексөзі: «Тәртіпсіз ел болмайды» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 10 минут Сергіту сәті 2 минут Қосымша тапсырма 5 минут Сабақты қорытын дылау 10 минут Кері байланыс 3 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Біз қандаймыз? Әдемісің, әдептісің Біз қандаймыз? Ақылдысың, тәртіптісің Біз қандаймыз? Көңілдісің, көріктісің Бәріміз қандаймыз? Тәп-тәтті балдаймыз. Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезіңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылық мақсаты: Моральдық нормалар мен мінез-құлық ережелерін білу Өткенді пысықтау 47-жаттығу. Торкөздердің ішіндегі әріптерден сөз құрастыр да, келесі торкөзге орналастыр.
Шаңғы Қайық Бәйге Жарыс Өткенді қайталау видео көрсету. ЖИ: «wordwall.» ойыны
Жаңа тақырып Жазылым. 49-жаттығу. Сөйлемдерді қатесіз көшіріп жаз. Түбір сөздерді тап. Өте, жиі,жөн,бала,көп Жазылым. 50-жаттығу Тірек сөздерді пайдаланып, «Сырғанақта» тақырыбына әңгіме құрастыр. Қыс келді.Қар жауып, дала аяз
болды. Балалар шана мен шаңғыларын алып сырғанаққа келді. Олар
таудан шанамен сырғанады. Өте көңілді
болды. Оқылым. 52-жаттығу Берілген әріптер қатарында жасырынған сөздерді тауып оқы ШАБАСКЕТБОЛҚФ ТРЕБАССЕЙНЗФК БОКСШЫПАНСКТЕ ҢІЮШАКЖҮЗГІШГ Сергіту Қимылды қайтала
жеке жұмыс
Топтық жұмыс
Ойын: «Лимон теру»
Үй тапсырмасы 51-жаттығу Өлеңнің қатесін тауып, көшіріп жаз. Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат. Жазда суда жүземіз , Құмда күнге күйеміз, Жалаңаяқ жүреміз, Қыста қызып денеміз Коньки ,шаңғы тебеміз Жалқаулықты тастаймыз Жаттығуды бастаймыз. Кері байланыс
|
Амандасады.Жақсы тілектер айтады Үй тапсырмасын тексертеді Видео көреді. Тапсырма орындайды Сөйлемдерді көшіріп жазады Мәтін мазмұнымен жұмыс жасайды Сергіту жасайды Жеке жұмыс жасайды Қосымша жұмыс жасайды Үй тапсырмасын жазып алады Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Торкөздердің ішіндегі әріптерден сөз құрастырады-1б Дескриптор: Сөйлемді қатесіз жазады-1б Түбір сөзді табады -1б Дескриптор: тірек сөздерді қатыстыра отырып,әңгіме құрайды-2б Дескриптор: Берілген әріптер қатарынан жасырынған сөздерді табады-1б Тамаша Дескриптор: Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажыратады-2б |
Суреттер Оқу лық https://wordwall.net/ru/resource/106159108 Оқу лық Оқу лық Таратпа мате риал дар Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Түбір мен қосымша 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
№10 ЖОББМ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Төлеуғалиева Г.А |
|||||
|
Күні: |
28.01.2026 |
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№76 сабақ.Түбір мен қосымша |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.4.1 тірек сөздерді қатыстыра отырып,берілген тақырып бойынша әңгіме құрау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тірек сөздерді пайдаланып,әңгіме құрастырады. |
|||||
|
Құндылық: (Негіздеме: Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың Ұлттық құрылтайдың ІІ,ІІІ, ІV отырыстарында берген тапсырмасы, ҚР Оқу-ағарту министрлігінің №123 бұйрығы) |
"АДАЛ АЗАМАТ" ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ОҚУ-АҒАРТУ МИНИСТРЛІГІ Астана, 2025 БАҒДАРЛАМАСЫ БІРТҰТАС ТӘРБИЕ Қаңтар айы: Заң және тәртіп Апта дәйексөзі: «Тәртіпсіз ел болмайды» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 10 минут Сергіту сәті 2 минут Қосымша тапсырма 5 минут Сабақты қорытын дылау 10 минут Кері байланыс 3 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Біз қандаймыз? Әдемісің, әдептісің Біз қандаймыз? Ақылдысың, тәртіптісің Біз қандаймыз? Көңілдісің, көріктісің Бәріміз қандаймыз? Тәп-тәтті балдаймыз. Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезіңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін. Құндылық мақсаты: Моральдық нормалар мен мінез-құлық ережелерін білу Өткенді пысықтау 47-жаттығу. Торкөздердің ішіндегі әріптерден сөз құрастыр да, келесі торкөзге орналастыр.
Шаңғы Қайық Бәйге Жарыс Өткенді қайталау видео көрсету. ЖИ: «wordwall.» ойыны
Жаңа тақырып Жазылым. 49-жаттығу. Сөйлемдерді қатесіз көшіріп жаз. Түбір сөздерді тап. Өте, жиі,жөн,бала,көп Жазылым. 50-жаттығу Тірек сөздерді пайдаланып, «Сырғанақта» тақырыбына әңгіме құрастыр. Қыс келді.Қар жауып, дала аяз
болды. Балалар шана мен шаңғыларын алып сырғанаққа келді. Олар
таудан шанамен сырғанады. Өте көңілді
болды. Оқылым. 52-жаттығу Берілген әріптер қатарында жасырынған сөздерді тауып оқы ШАБАСКЕТБОЛҚФ ТРЕБАССЕЙНЗФК БОКСШЫПАНСКТЕ ҢІЮШАКЖҮЗГІШГ Сергіту Қимылды қайтала
жеке жұмыс
Топтық жұмыс
Ойын: «Лимон теру»
Үй тапсырмасы 51-жаттығу Өлеңнің қатесін тауып, көшіріп жаз. Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажырат. Жазда суда жүземіз , Құмда күнге күйеміз, Жалаңаяқ жүреміз, Қыста қызып денеміз Коньки ,шаңғы тебеміз Жалқаулықты тастаймыз Жаттығуды бастаймыз. Кері байланыс
|
Амандасады.Жақсы тілектер айтады Үй тапсырмасын тексертеді Видео көреді. Тапсырма орындайды Сөйлемдерді көшіріп жазады Мәтін мазмұнымен жұмыс жасайды Сергіту жасайды Жеке жұмыс жасайды Қосымша жұмыс жасайды Үй тапсырмасын жазып алады Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Торкөздердің ішіндегі әріптерден сөз құрастырады-1б Дескриптор: Сөйлемді қатесіз жазады-1б Түбір сөзді табады -1б Дескриптор: тірек сөздерді қатыстыра отырып,әңгіме құрайды-2б Дескриптор: Берілген әріптер қатарынан жасырынған сөздерді табады-1б Тамаша Дескриптор: Қарамен жазылған сөздердің түбірі мен қосымшасын ажыратады-2б |
Суреттер Оқу лық https://wordwall.net/ru/resource/106159108 Оқу лық Оқу лық Таратпа мате риал дар Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз















