Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
«А.Сүлейменов орта мектебі» КММ
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Туржанова |
|
|
Күні: |
04.12 |
|
|
Сынып: 4а |
Қатысушылар саны:21 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Тұрақты сөз тіркестері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.6.1 - каллиграфиялық нормаларды сақтау, жазу техникасын жетілдіру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру, өзін – өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру 10 мин |
Оқушы аффирмациясы Мен мықтымын, Мен батылмын, Мен қымбатпын, Мен асылмын! Мен ақылдымын, Мен озатпын, Мен батырмын, Мен Қазақпын! Мен сенімдімін, Досқа адалмын, Мен осындай , Жақсы адаммын! *М.Жұмабаев аталарың айтқандай Жұмсақ мінез жібектер, Сүттей таза жүректер, Қасиетті тілектер . Мен жастарға сенемін! ,мен де сендерге сенемін,бүгінгі сабаққа белсене қатысады деп ҰЖ:Үй тапсырмасын «Көгершіннен хат» әдісі арқылы тексеру.
ӨЖ: кеспе қағазбен жұмыс Жаңа сабақ -Бүгінгі сабақта да тұрақты сөз тіркестерін анықтауға арналған тапсырмалар орындайтын боламыз. Сабақ мақсатын хабарлау.
Видеотүсіндіруді көру,сұрақтарға жауап беру
|
Аффирмацияны айтады Көгершіннің хатын алып,сұрақтарға жауап береді Тапсырмаларды орындайды Тақырыпты, сабақ мақсатын анықтайды.
Көреді,жауап береді |
«Ауызша мадақтау» әдісі: Жарайсың! Тамаша! Жақсы! Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру.
Бірін-бірі бағалайды |
аффирмация
көгершін
карточкалар |
|
Жаңа білім 15 мин Қорытынды 5 мин |
Жаңа сабақ (Ұ) 1-тапсырма - «Ашық микрофон» әдісі. 13-жаттығу. Берілген өлеңді жатқа, каллиграфиялық талаптарға сай жазып, тұрақты сөз тіркесінің астын сызыңдар. «Үздік шабуылшы» тақырыбында радиохабарлама дайындаңдар. Онда «лезде» деген мағына беретін тұрақты сөз тіркесін қолданыңдар. Қалада Тәуелсіздік мерекесіне орай жастар арасында футбол жарысы болды. Жарысқа бірнеше команда қатысты. Олардың ішінде Елдос деген шабуылшы көзге түсті. Ол қас пен көздің арасында қақпаға доп салудан шебер екен. Көзді ашып жұмғанша сөз тіркесінің мағынасын белгіле А) лезде Ә) баяу Б)жақын Сергіту сәті: Әр бала өз есіміне сай мамандық аттарын жазу ТЖ: «Фонарик»әдісі арқылы жасырынған мақалды табу Саралау: *мақалды жазады *мағынасын түсіндіреді *сөйлем құрайды ҰЖ:Тұрақты сөз тіркесін тап додокаэдр |
Тапсырмамен жұмыс жасайды.
Маржан-мейірбике
Тапсырма орындайды. Пікірін дәлелдейді.
|
Дескриптор: - Өлеңді жатқа жазып, тұрақты сөз тіркесінің астын сызады-1балл. Радиохабарлама дайындап, онда «лезде» деген мағына беретін тұрақты сөз тіркесін қолданады-2балл. Адам есімінің алғашқы әрпіне сәйкес мамандық атауларын тауып айтады-1балл. |
Қазақ тілі 4 сынып оқулығы 1-бөлім
|
|
|
Кері байланыс - «Желпуіш» әдісі.
Үй тапсырмасы: 18-жаттығу. 107б |
Өзінің жұмысын бағалайды. Жазады. |
ҚБ қойылады. |
Интербел-сенді тақта |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тұрақты сөз тіркесі 4сынып
Тұрақты сөз тіркесі 4сынып
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
«А.Сүлейменов орта мектебі» КММ
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Туржанова |
|
|
Күні: |
04.12 |
|
|
Сынып: 4а |
Қатысушылар саны:21 |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Тұрақты сөз тіркестері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.6.1 - каллиграфиялық нормаларды сақтау, жазу техникасын жетілдіру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру, өзін – өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру 10 мин |
Оқушы аффирмациясы Мен мықтымын, Мен батылмын, Мен қымбатпын, Мен асылмын! Мен ақылдымын, Мен озатпын, Мен батырмын, Мен Қазақпын! Мен сенімдімін, Досқа адалмын, Мен осындай , Жақсы адаммын! *М.Жұмабаев аталарың айтқандай Жұмсақ мінез жібектер, Сүттей таза жүректер, Қасиетті тілектер . Мен жастарға сенемін! ,мен де сендерге сенемін,бүгінгі сабаққа белсене қатысады деп ҰЖ:Үй тапсырмасын «Көгершіннен хат» әдісі арқылы тексеру.
ӨЖ: кеспе қағазбен жұмыс Жаңа сабақ -Бүгінгі сабақта да тұрақты сөз тіркестерін анықтауға арналған тапсырмалар орындайтын боламыз. Сабақ мақсатын хабарлау.
Видеотүсіндіруді көру,сұрақтарға жауап беру
|
Аффирмацияны айтады Көгершіннің хатын алып,сұрақтарға жауап береді Тапсырмаларды орындайды Тақырыпты, сабақ мақсатын анықтайды.
Көреді,жауап береді |
«Ауызша мадақтау» әдісі: Жарайсың! Тамаша! Жақсы! Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру.
Бірін-бірі бағалайды |
аффирмация
көгершін
карточкалар |
|
Жаңа білім 15 мин Қорытынды 5 мин |
Жаңа сабақ (Ұ) 1-тапсырма - «Ашық микрофон» әдісі. 13-жаттығу. Берілген өлеңді жатқа, каллиграфиялық талаптарға сай жазып, тұрақты сөз тіркесінің астын сызыңдар. «Үздік шабуылшы» тақырыбында радиохабарлама дайындаңдар. Онда «лезде» деген мағына беретін тұрақты сөз тіркесін қолданыңдар. Қалада Тәуелсіздік мерекесіне орай жастар арасында футбол жарысы болды. Жарысқа бірнеше команда қатысты. Олардың ішінде Елдос деген шабуылшы көзге түсті. Ол қас пен көздің арасында қақпаға доп салудан шебер екен. Көзді ашып жұмғанша сөз тіркесінің мағынасын белгіле А) лезде Ә) баяу Б)жақын Сергіту сәті: Әр бала өз есіміне сай мамандық аттарын жазу ТЖ: «Фонарик»әдісі арқылы жасырынған мақалды табу Саралау: *мақалды жазады *мағынасын түсіндіреді *сөйлем құрайды ҰЖ:Тұрақты сөз тіркесін тап додокаэдр |
Тапсырмамен жұмыс жасайды.
Маржан-мейірбике
Тапсырма орындайды. Пікірін дәлелдейді.
|
Дескриптор: - Өлеңді жатқа жазып, тұрақты сөз тіркесінің астын сызады-1балл. Радиохабарлама дайындап, онда «лезде» деген мағына беретін тұрақты сөз тіркесін қолданады-2балл. Адам есімінің алғашқы әрпіне сәйкес мамандық атауларын тауып айтады-1балл. |
Қазақ тілі 4 сынып оқулығы 1-бөлім
|
|
|
Кері байланыс - «Желпуіш» әдісі.
Үй тапсырмасы: 18-жаттығу. 107б |
Өзінің жұмысын бағалайды. Жазады. |
ҚБ қойылады. |
Интербел-сенді тақта |
шағым қалдыра аласыз















