|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Юлдашова |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№50.Тұрақты сөз тіркестері |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.3.6.1 - каллиграфиялық нормаларды сақтау, жазу техникасын жетілдіру. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тұрақты сөз тіркестерін табуды үйренеді |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Психологиялық дайындық Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары Жаңа тақырып 7-жаттығу Бағанның сол жағындағы сөз тіркестері, оң жағындағы тұрақты сөз тіркестері Кестені толтыру
8-жаттығу
Жаны ашыды--аяды,көз ұшында—алыста, құлақ қоймады—тыңдамады
Ережемен жұмыс Тұрақты сөз тіркесін түсіндіру
9-жаттығу Ол қас пен көздің арасында ғайып болды. Жарастың кінасыздығы тайға таңба басқандай анық еді. Бүгін Айманның кітап оқуға мойны жар бермеді.
10-жаттығу. Монолог. Мен қара қылды қақ жарған айтыскер ақынмын. Менің көзді ашып жұмғанша тауып айтқан сөздеріме халық риза болып,құлақ салды. Ат басындай алтын бермесе де, халықтың қошеметіне ризамын.
11-жаттығу Төбе шашы тік тұрды-қорықты Көзді ашып-жұмғанша –тез, жылдам
Үй тапсырмасы 12-жаттығу
Сөзжұмбақ құрастырып келу
|
Өткен тақырыпты пысықтайды
Сөз тіркестерін ажыратады
Кестемен жұмыс жасайды
Сөз тіркесінің мағынасын табады
Ережені түсініп алады
Сөйлем құрайды
Ережемен танысады
Монолог құрайды
Сөз тіркестерімен сөйлем құрайды
|
ҚБ: Жарайсыңдар!
Дескриптор: Тұрақты сөз тіркестерімен танысады Оларды ажырата алады
ҚБ:
Дескриптор:
Сөз тіркесінің мағынасын табады Ережемен жұмыс жасайды
Дескриптор. Тұрақты сөз тіркесін біледі Олармен сөйлем құрай алады
ҚБ:
Дескриптор: Монолог құрай алады Сөз тіркестерінің мағынасын біледі
Дескриптор: Шығармашылық жұмыс жасай алады Сөз тіркестерін ажырата алады |
Суреттер
Сөз тіркестері жазылған плакат
Кесте
Ереже жазылған плакат
Ереже жазылған плакат
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Білім беру
ұйымының атауы
Пәні:
Қазақ
тілі
Бөлім:
Мамандықтар
әлемі
Педагогтің
аты-жөні:
Юлдашова
Күні:
Сынып:
Қатысушылар
саны:
Қатыспағандар
саны:
Сабақтың
тақырыбы:
№50.Тұрақты сөз
тіркестері
Оқу
бағдарламасына сәйкес оқыту
мақсаты:
4.3.6.1 -
каллиграфиялық нормаларды сақтау, жазу техникасын
жетілдіру.
Сабақтың
мақсаты
Тұрақты сөз
тіркестерін табуды үйренеді
Сабақтың
барысы
Сабақтың
кезеңі//уақыты
Педагогтің әрекеті
Оқушының әрекеті
Бағалау
Ресурстар Ұйымдастыру Өзін-өзі
тексеру Өткен білімді еске
түсіру Жаңа
білім Бекіту
Кері байланыс Психологиялық
дайындық Алдыңғы білімді еске
түсіру тапсырмалары Жаңа
тақырып 7-жаттығу Бағанның сол жағындағы сөз
тіркестері, оң жағындағы тұрақты сөз
тіркестері Кестені
толтыру Тұрақты сөз
тіркестері Мағынасы
Үріп ауызға
салғандай
Бүйрегі
бұрды
Қой аузынан шөп
алмас
Төбе шашы тік
тұрды
Ешкімнің ала жібін
аттамайды
Сұлу,әдемі
Жақын
тартты
Жуас,момын
Қорықты Ешкімді
алдамайды
8-жаттығу
Жаны ашыды--аяды,көз
ұшында—алыста, құлақ
қоймады—тыңдамады
Ережемен
жұмыс
Тұрақты сөз тіркесін
түсіндіру
9-жаттығу
Ол қас пен көздің
арасында ғайып болды. Жарастың кінасыздығы тайға таңба басқандай
анық еді. Бүгін Айманның кітап оқуға мойны жар
бермеді.
10-жаттығу.
Монолог.
Мен қара қылды қақ
жарған айтыскер ақынмын. Менің көзді ашып жұмғанша тауып айтқан
сөздеріме халық риза болып,құлақ салды. Ат басындай алтын бермесе
де, халықтың қошеметіне
ризамын.
11-жаттығу
Төбе шашы тік
тұрды-қорықты
Көзді ашып-жұмғанша
–тез, жылдам
Үй
тапсырмасы
12-жаттығу
Сөзжұмбақ құрастырып
келу
Өткен тақырыпты
пысықтайды
Сөз тіркестерін
ажыратады
Кестемен жұмыс
жасайды
Сөз тіркесінің
мағынасын табады
Ережені түсініп
алады
Сөйлем
құрайды
Ережемен
танысады
Монолог
құрайды
Сөз тіркестерімен
сөйлем құрайды
ҚБ:
Жарайсыңдар!
Дескриптор:
Тұрақты сөз тіркестерімен
танысады
Оларды ажырата
алады
ҚБ:
Дескриптор:
Сөз тіркесінің мағынасын
табады
Ережемен жұмыс
жасайды
Дескриптор.
Тұрақты сөз тіркесін
біледі
Олармен сөйлем құрай
алады
ҚБ:
Дескриптор:
Монолог құрай
алады
Сөз тіркестерінің мағынасын
біледі
Дескриптор:
Шығармашылық жұмыс жасай
алады
Сөз тіркестерін ажырата
алады
Суреттер
Сөз тіркестері жазылған
плакат
Кесте
Ереже жазылған плакат
Ереже жазылған плакат
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||



















