|
Білім беру ұйымының атауы: |
Әл-Фараби атындағы №21 мамандандырылған гимназия |
|||||
|
Пәні: |
Көркем еңбек |
|||||
|
Бөлім: |
Дизайн және технология |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Тоқтасынова Б.Қ |
|||||
|
Күні: |
26.02..2024ж |
|||||
|
Сынып: 5 ә |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Тақырыбы: |
Түрлі материалдарды қолданып, музыкалық аспаптарды (ұрмалы және соқпалы) жобалау |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
5.1.5.1 -Өзінің және өзгенің (суретшілер, қолөнершілер, дизайнерлер) тәжірибесіне сүйене отырып және композицияның негізгі заңдылықтарын ескеріп, қарапайым нысандардың дизайнын дайындау бойынша тапсырмаларды орындау 5.1.5.2-Шығармашылық идеяларды іске асыру үшін нобайлар орындау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты брлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды. Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады. |
|||||
|
Құндылықтарды дарыту: |
Адал еңбекті құрметтеу Сыни және креативті ойлау Білуге,жаңаны таңуға құштар болу Уақытпен қаржыны үнемді пайдалануды үйрену |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педпгогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен бірге сабақтың мақсатын/ міндеттерін және бағалау шарттарын аңықтау. Тақырып мазмұнын ашу мақсатында төмендегідей сұрақтар қойылады: Музыкалық аспаптар дегенді қалай түсінесіңдер ? Музыкалық аспаптарды ата ? Жеке жеке сипаттама бер? |
Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді.
Сұрақ жауап арқылы оқушылар қайталау сұрақтарына жауап береді. |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін –бірі бағалау. |
Оқулық,цифрлық ресурстар |
||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақта видеосабақ көрсетіледі Білу және түсіну Оқушылар оқулықтағы негізгі тақырыппен танысады.
|
Оқулық және қосымша ақпараттар |
Акт ақпараттары интернет ресурстар |
|
||
|
Сабақтың соңы |
|
Оқушылар бүгінгі сабақты қандай деңгейде түсініп,білгендерін анықтаймыз |
Оқушылардың таңдағандарына байланысты пікір қалдыру |
|
||
|
Практикалық (шығармашылық)жұмыс 2ші сабақ |
Түрлі материалдармен таныстырады |
Оқушыларп өздеріне ыңғайлы материалдармен музыкалық аспаптың нобайын салып одан кейің макетін жасайды |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін –бірі бағалау. |
Картон,желім,түрлі-түсті қағаз |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Түрлі материалдарды қолданып, музыкалық аспаптарды (ұрмалы және соқпалы) жобалау. 5 класс
Түрлі материалдарды қолданып, музыкалық аспаптарды (ұрмалы және соқпалы) жобалау. 5 класс
|
Білім беру ұйымының атауы: |
Әл-Фараби атындағы №21 мамандандырылған гимназия |
|||||
|
Пәні: |
Көркем еңбек |
|||||
|
Бөлім: |
Дизайн және технология |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Тоқтасынова Б.Қ |
|||||
|
Күні: |
26.02..2024ж |
|||||
|
Сынып: 5 ә |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Тақырыбы: |
Түрлі материалдарды қолданып, музыкалық аспаптарды (ұрмалы және соқпалы) жобалау |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
5.1.5.1 -Өзінің және өзгенің (суретшілер, қолөнершілер, дизайнерлер) тәжірибесіне сүйене отырып және композицияның негізгі заңдылықтарын ескеріп, қарапайым нысандардың дизайнын дайындау бойынша тапсырмаларды орындау 5.1.5.2-Шығармашылық идеяларды іске асыру үшін нобайлар орындау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты брлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды. Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады. |
|||||
|
Құндылықтарды дарыту: |
Адал еңбекті құрметтеу Сыни және креативті ойлау Білуге,жаңаны таңуға құштар болу Уақытпен қаржыны үнемді пайдалануды үйрену |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Педпгогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен бірге сабақтың мақсатын/ міндеттерін және бағалау шарттарын аңықтау. Тақырып мазмұнын ашу мақсатында төмендегідей сұрақтар қойылады: Музыкалық аспаптар дегенді қалай түсінесіңдер ? Музыкалық аспаптарды ата ? Жеке жеке сипаттама бер? |
Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді.
Сұрақ жауап арқылы оқушылар қайталау сұрақтарына жауап береді. |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін –бірі бағалау. |
Оқулық,цифрлық ресурстар |
||
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақта видеосабақ көрсетіледі Білу және түсіну Оқушылар оқулықтағы негізгі тақырыппен танысады.
|
Оқулық және қосымша ақпараттар |
Акт ақпараттары интернет ресурстар |
|
||
|
Сабақтың соңы |
|
Оқушылар бүгінгі сабақты қандай деңгейде түсініп,білгендерін анықтаймыз |
Оқушылардың таңдағандарына байланысты пікір қалдыру |
|
||
|
Практикалық (шығармашылық)жұмыс 2ші сабақ |
Түрлі материалдармен таныстырады |
Оқушыларп өздеріне ыңғайлы материалдармен музыкалық аспаптың нобайын салып одан кейің макетін жасайды |
Қалыптастырушы бағалау: Бірін –бірі бағалау. |
Картон,желім,түрлі-түсті қағаз |
||
шағым қалдыра аласыз
















