Қысқамерзімді жоспар
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: Сынып: 6: |
Педагогтің аты-жөні: Мектеп: |
|
Сабақ тақырыбы |
Тұрмыстық заттар. Жақша. БЖБ |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.2.5.1- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастыру. |
|
Сабақ мақсаттары |
- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастырады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
|
Психологиялық ахуал Оқушыларды түгелдейді,
Үй тапсырмасы сұралады. |
«Менің көңіл-күйім» жаттығуы Мақсаты: оқушылардың көңіл-күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге тәрбиелеу Алдарыңдағы бланкіге өз көңіл-күйлеріңді суреттеп салыңдар . Сынып тоңазытқыш, шаңсорғыш, кіржуғыш мәшине суреттерімен 3 топқа бөлінеді. «Ортадағы қаламсап» әдісімен сұралады. Мұғалім оқушылардың қаламсаптарын жинап, қорапқа салады. Қарамастан бір қаламсапты таңдап алады. Кімнің қаламсабы алынса, сол оқушы үй жұмысын оқиды. |
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
||||||||||||||||
|
|
Ойқозғау. «Серпілген сауал» |
|
|
|
||||||||||||||||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
6-тапсырма. Топтық жұмыс 6а-тапсырма. Жұптық жұмыс 6ә-тапсырма. |
Мәтінді оқыңдар. Тақырыбы: «Тұрмыстық заттар тарихы» Оқушылар мәтінді түсініп оқиды.
М
Мәтінді (қажет болса ғаламтор материалдарын) пайдаланып кестені толтырыңдар, қазіргі тұрмыстық техникалармен салыстырыңдар. (Нақтылау сұрақтарына жауап беру арқылы мәтін мазмұнын түіріп, шынайы өмірмен байланыстыра алады)
|
Ынталандыру стикерлері беріледі Дескриптор: мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастырады |
Интерактивті тақта, таратпа материалдары |
||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы
|
6б-тапсырма Жеке жұмыс |
Қарамен берілген сөздерді мағыналас сөздермен ауыстырып жазыңдар.
|
|
Оқулық |
||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы
|
Бөлім бойынша жиынтық бағалау |
Оқушылар №8 бөлім бойынша жиынтық бағалау тапсырмасын орындайды |
|
|
||||||||||||||||
|
Кері байланыс 3 минут |
Рефлексия. «Білім қоржыны» әдісі Үй тапсырмасы: |
«Миыңның суретін сал» әдісі
Оқушыларға мидың суреті салынған қималар беріледі. Оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерін жазады
5-тапсырма, 171-бет |
|
|

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тұрмыстық заттар тарихы. Жақша. Сабақ жоспары. ҚМЖ 6-сынып Т1
Тұрмыстық заттар тарихы. Жақша. Сабақ жоспары. ҚМЖ 6-сынып Т1
Қысқамерзімді жоспар
|
Пән: Қазақ тілі Т1 Күні: Сынып: 6: |
Педагогтің аты-жөні: Мектеп: |
|
Сабақ тақырыбы |
Тұрмыстық заттар. Жақша. БЖБ |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.2.5.1- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастыру. |
|
Сабақ мақсаттары |
- мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастырады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
|
Психологиялық ахуал Оқушыларды түгелдейді,
Үй тапсырмасы сұралады. |
«Менің көңіл-күйім» жаттығуы Мақсаты: оқушылардың көңіл-күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге тәрбиелеу Алдарыңдағы бланкіге өз көңіл-күйлеріңді суреттеп салыңдар . Сынып тоңазытқыш, шаңсорғыш, кіржуғыш мәшине суреттерімен 3 топқа бөлінеді. «Ортадағы қаламсап» әдісімен сұралады. Мұғалім оқушылардың қаламсаптарын жинап, қорапқа салады. Қарамастан бір қаламсапты таңдап алады. Кімнің қаламсабы алынса, сол оқушы үй жұмысын оқиды. |
Мұғалімнің кері байланысы |
Оқу құралдары |
||||||||||||||||
|
|
Ойқозғау. «Серпілген сауал» |
|
|
|
||||||||||||||||
|
Жаңа сабаққа кіріспе |
6-тапсырма. Топтық жұмыс 6а-тапсырма. Жұптық жұмыс 6ә-тапсырма. |
Мәтінді оқыңдар. Тақырыбы: «Тұрмыстық заттар тарихы» Оқушылар мәтінді түсініп оқиды.
М
Мәтінді (қажет болса ғаламтор материалдарын) пайдаланып кестені толтырыңдар, қазіргі тұрмыстық техникалармен салыстырыңдар. (Нақтылау сұрақтарына жауап беру арқылы мәтін мазмұнын түіріп, шынайы өмірмен байланыстыра алады)
|
Ынталандыру стикерлері беріледі Дескриптор: мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастырады |
Интерактивті тақта, таратпа материалдары |
||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы
|
6б-тапсырма Жеке жұмыс |
Қарамен берілген сөздерді мағыналас сөздермен ауыстырып жазыңдар.
|
|
Оқулық |
||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы
|
Бөлім бойынша жиынтық бағалау |
Оқушылар №8 бөлім бойынша жиынтық бағалау тапсырмасын орындайды |
|
|
||||||||||||||||
|
Кері байланыс 3 минут |
Рефлексия. «Білім қоржыны» әдісі Үй тапсырмасы: |
«Миыңның суретін сал» әдісі
Оқушыларға мидың суреті салынған қималар беріледі. Оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерін жазады
5-тапсырма, 171-бет |
|
|

шағым қалдыра аласыз














