|
Мұғалімнің аты- жөні |
Ағажан Аружан |
||||
|
Күні |
23.10.23 жыл |
||||
|
Пән/ сынып |
Көркем еңбек/ 4 «б» сынып |
||||
|
Тарау немесе бөлім атауы |
Құндылықтар |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Түс арқылы сезімімізді білдіреміз. |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты |
4.1.3.1 әртүрлі орындау техникасын үйлестіре отырып, шығар-машылық идеялары мен сезімдерін (көңіл-күйі, мінезі) көрсету. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Кезеңдері/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
|
|
Ұйымдастыру 5 минут |
Көңіл- күйлеріңіз қалай? Бүгінгі сабаққа сәттілік тілеймін. Өткенді еске түсіріп алсақ. Алдынғы сабақта қандай тақырыпен таныстындар? Не үйрендіңдер?
Бүгінгі сабақтың тақырыбы түс арқылы сезімдерімізді білдіреміз. Оқушылар біз түс және сурет арқылы сезімлерімізді білдіре аламыз ба? Біз осыны білу үшін жаңа тақырыптан кішігірім мәлімет алайық. |
Қойылған сұрақтаға жауап береді. |
Қол шапалақтау
|
|
|
|
Сабақтың ортасы 5 минут |
Сабақтың тақырыбын ашу мақсатында кішігірім мәлімет беріледі.
Танымал суретшілердің көңіл күй арқылы салынған суреттерін таныстырып көрсетіп кітапқа көшеміз. Ал енді осы мәліметті қолдана отырып 28 беттегі қысқа мәліметті оқып сұрақтарға жауап берейік. |
Тақырыпты анықтайды; Сұрақтарға жауап береді; Оқыйды |
Ауызша мадақтау. |
Слайд Оқулық көркем еңбек 4 сынып Раупова Н.А., Тулебиев А.Т., Дашкевич Е.В. “Атамура” 2019 28 бет |
|
|
10 минут 2 минут 20 минут |
Жеке жұмыс Ал енді алған мәліметімізді қолдана отырып сұрақтарға жауап берейік.
Жақсы! Сергіту сәті. Өзіндік жұмыс Өз көңіл күйлерін білдіреттін сүре салу |
Жеке жұмыс орындайды. Дәптерге Бейнематериалға ілесе отырып қимыл- қозғалыс жасау арқылы сергіту сәтін орындайды. |
Картоп фри әдісі» көмегімен мұғалім бағалайды. Әр дұрыс жауапқа бір балл қосылып отырады Дескриптор: Жеке жұмыс Әр дұрыс дауапқа 1 балл Мақтау, мадақтау сөздерін қолдан Сезімдерін суретке түсіріп, нақтылай алуына – 5-7 балл аралығында бағаланады. |
Картоп фри Оқулық көркем еңбек 4 сынып Раупова Н.А., Тулебиев А.Т., Дашкевич Е.В. “Атамура” 2019 28 бет https://youtu.be/ui8J9vlQ4wA?feature=shared |
|
|
Қорытынды 3 минут |
Кері байланыс. «Мұғалімге хат» әдісі |
Бағалауға қолданылған картоп фри саналып бағаланады. Кері байланыс қағазынс сабақ бойынша қорытынды кері байланыс жазады. |
Өзін- өзі бағалау |
Қағаз қырқындысы |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Түс арқылы сезімімізді білдіреміз. 4 сынып
Түс арқылы сезімімізді білдіреміз. 4 сынып
|
Мұғалімнің аты- жөні |
Ағажан Аружан |
||||
|
Күні |
23.10.23 жыл |
||||
|
Пән/ сынып |
Көркем еңбек/ 4 «б» сынып |
||||
|
Тарау немесе бөлім атауы |
Құндылықтар |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Түс арқылы сезімімізді білдіреміз. |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты |
4.1.3.1 әртүрлі орындау техникасын үйлестіре отырып, шығар-машылық идеялары мен сезімдерін (көңіл-күйі, мінезі) көрсету. |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Кезеңдері/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
|
|
Ұйымдастыру 5 минут |
Көңіл- күйлеріңіз қалай? Бүгінгі сабаққа сәттілік тілеймін. Өткенді еске түсіріп алсақ. Алдынғы сабақта қандай тақырыпен таныстындар? Не үйрендіңдер?
Бүгінгі сабақтың тақырыбы түс арқылы сезімдерімізді білдіреміз. Оқушылар біз түс және сурет арқылы сезімлерімізді білдіре аламыз ба? Біз осыны білу үшін жаңа тақырыптан кішігірім мәлімет алайық. |
Қойылған сұрақтаға жауап береді. |
Қол шапалақтау
|
|
|
|
Сабақтың ортасы 5 минут |
Сабақтың тақырыбын ашу мақсатында кішігірім мәлімет беріледі.
Танымал суретшілердің көңіл күй арқылы салынған суреттерін таныстырып көрсетіп кітапқа көшеміз. Ал енді осы мәліметті қолдана отырып 28 беттегі қысқа мәліметті оқып сұрақтарға жауап берейік. |
Тақырыпты анықтайды; Сұрақтарға жауап береді; Оқыйды |
Ауызша мадақтау. |
Слайд Оқулық көркем еңбек 4 сынып Раупова Н.А., Тулебиев А.Т., Дашкевич Е.В. “Атамура” 2019 28 бет |
|
|
10 минут 2 минут 20 минут |
Жеке жұмыс Ал енді алған мәліметімізді қолдана отырып сұрақтарға жауап берейік.
Жақсы! Сергіту сәті. Өзіндік жұмыс Өз көңіл күйлерін білдіреттін сүре салу |
Жеке жұмыс орындайды. Дәптерге Бейнематериалға ілесе отырып қимыл- қозғалыс жасау арқылы сергіту сәтін орындайды. |
Картоп фри әдісі» көмегімен мұғалім бағалайды. Әр дұрыс жауапқа бір балл қосылып отырады Дескриптор: Жеке жұмыс Әр дұрыс дауапқа 1 балл Мақтау, мадақтау сөздерін қолдан Сезімдерін суретке түсіріп, нақтылай алуына – 5-7 балл аралығында бағаланады. |
Картоп фри Оқулық көркем еңбек 4 сынып Раупова Н.А., Тулебиев А.Т., Дашкевич Е.В. “Атамура” 2019 28 бет https://youtu.be/ui8J9vlQ4wA?feature=shared |
|
|
Қорытынды 3 минут |
Кері байланыс. «Мұғалімге хат» әдісі |
Бағалауға қолданылған картоп фри саналып бағаланады. Кері байланыс қағазынс сабақ бойынша қорытынды кері байланыс жазады. |
Өзін- өзі бағалау |
Қағаз қырқындысы |
|
шағым қалдыра аласыз


















