|
|
||||
|
Бөлім |
Робототехника. Лабиринт және кегельринг «Мәдени мұра» ,«Мамандықтар әлемі» |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні: |
|
|||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Түс датчигі |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.5.1.1 түс датчигін қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
датчиктің түрлерімен танысып, түс датчигін қолдануды үйренеді. |
||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
||||
|
Түс режимі түрлері, сыртқы жарық жарықтылығы және шағылысқан жарық жарықтылығымен танысады. |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
EV3 түс датчигін роботқа орналастырып, LEGO MINDSTORMS Education EV3 програмассында еркін жұмыс жасай алады. |
||||
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
1-7 мин |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу І. Қызығушылықты ояту. «Ыстық алақан». Өткен сабақты пысықтау мақсатында «Сұрақтар шоуы» ойының пайдаланып, тест сұрақтарына жауап беру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың мақсаттарымен танысады. /Бұл әдіс арқылы сыныпта психологиялық жағымды көңіл күй орнығады. Оқушылар сабаққа көтеріңкі көңіл күймен белсене қатысуына септігін тигізеді/. |
|
https://wordwall.net/ru/resource/38015636 |
|
Сабақтың ортасы 26-30 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру 1-тапсырма. Суретке қарап датчиктің түрлерін анықта! Компьютермен жұмыс
Топтық жұмыс «Сәйкес жұптар» әдісі. 2-тапсырма
3-тапсырма «Пликерс» әдісі 4-тапсырма Жанасу датчигі мен түс датчигін салыстырып, ұқсастығы мен айырмашылығын анықта
|
Мұғалімді тыңдайды Дескриптор: оқушылар суретке қарап атауын ажырата алады. Дескриптор: Оқушылар суретке қарап суреттің жұптарын таба алады. Дескриптор: Берілген сұрақтарға qr код арқылы жауап береді. Дескриптор: Датчиктердің түрлерін ажыратып, ұқсастығы мен айырмашылығын анықтайды. |
өзін-өзі бағалау |
https://learningapps.org/watch?v=pchq6738t22 Компьютер
Интербелсенді тақта https://wordwall.net/ru/resource/33200955а
qr код
оқулық, дәптер |
|
Сабақтың соңы 8 мин |
оқушылардан сабаққа кері байланыс алу
|
«СМС» әдісі арқылы кері байланыс алу. - Өте жақсы түсіндім, мен үшін қызықты болды -Мен сабақты жақсы түсіндім -Маған сабақ түсініксіз болды. Оқушылар өздерінің сабақтан алған әсерлерін коментариймен ұялы телефонға жабыстырады. |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай «өзін-өзі бағалау» әдісі арқылы бағалайды. |
Стикер |
|
Үй тапсырмасы |
|
Сұрақтарға жауап береді |
|
Оқулық Дәптер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Түс датчигі
Түс датчигі
|
|
||||
|
Бөлім |
Робототехника. Лабиринт және кегельринг «Мәдени мұра» ,«Мамандықтар әлемі» |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні: |
|
|||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Түс датчигі |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.5.1.1 түс датчигін қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
датчиктің түрлерімен танысып, түс датчигін қолдануды үйренеді. |
||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
||||
|
Түс режимі түрлері, сыртқы жарық жарықтылығы және шағылысқан жарық жарықтылығымен танысады. |
||||
|
Кейбір оқушылар: |
||||
|
EV3 түс датчигін роботқа орналастырып, LEGO MINDSTORMS Education EV3 програмассында еркін жұмыс жасай алады. |
||||
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы
1-7 мин |
Сәлемдесу, оқушыларды түгендеу І. Қызығушылықты ояту. «Ыстық алақан». Өткен сабақты пысықтау мақсатында «Сұрақтар шоуы» ойының пайдаланып, тест сұрақтарына жауап беру. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың мақсаттарымен танысады. /Бұл әдіс арқылы сыныпта психологиялық жағымды көңіл күй орнығады. Оқушылар сабаққа көтеріңкі көңіл күймен белсене қатысуына септігін тигізеді/. |
|
https://wordwall.net/ru/resource/38015636 |
|
Сабақтың ортасы 26-30 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру 1-тапсырма. Суретке қарап датчиктің түрлерін анықта! Компьютермен жұмыс
Топтық жұмыс «Сәйкес жұптар» әдісі. 2-тапсырма
3-тапсырма «Пликерс» әдісі 4-тапсырма Жанасу датчигі мен түс датчигін салыстырып, ұқсастығы мен айырмашылығын анықта
|
Мұғалімді тыңдайды Дескриптор: оқушылар суретке қарап атауын ажырата алады. Дескриптор: Оқушылар суретке қарап суреттің жұптарын таба алады. Дескриптор: Берілген сұрақтарға qr код арқылы жауап береді. Дескриптор: Датчиктердің түрлерін ажыратып, ұқсастығы мен айырмашылығын анықтайды. |
өзін-өзі бағалау |
https://learningapps.org/watch?v=pchq6738t22 Компьютер
Интербелсенді тақта https://wordwall.net/ru/resource/33200955а
qr код
оқулық, дәптер |
|
Сабақтың соңы 8 мин |
оқушылардан сабаққа кері байланыс алу
|
«СМС» әдісі арқылы кері байланыс алу. - Өте жақсы түсіндім, мен үшін қызықты болды -Мен сабақты жақсы түсіндім -Маған сабақ түсініксіз болды. Оқушылар өздерінің сабақтан алған әсерлерін коментариймен ұялы телефонға жабыстырады. |
Оқушылар сабаққа қатысу белсенділігіне қарай «өзін-өзі бағалау» әдісі арқылы бағалайды. |
Стикер |
|
Үй тапсырмасы |
|
Сұрақтарға жауап береді |
|
Оқулық Дәптер |
шағым қалдыра аласыз

















