___________________________________________
(білім беру ұйымның атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Интернетке деректер жіберу
|
Бөлім: |
Болашақтың компьютерлері (ортақ тақырыптары: "Болашаққа саяхат", "Ғарышқа саяхат") |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Интернетке деректер жіберу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.2.2 файлдары қоса берілген хабарламаларды электрондық пошта арқылы қабылдау және жіберу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Электрондық поштаны құрумен және жеке есептік жазбаны құрумен танысады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы |
Ұймдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгендеу. "Қуаныш шеңбері" әдісі арқылы сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера қалыптасады. Оқушылар бір-бірімен жақсы тілектер алмасып, бүкіл сыныптың көңіл-күйін көтереді. |
Оқушылар өз жұмыс орындарын тексереді, сабаққа қолайлы қолайды психологиялық атмосфера қалыптастырады |
|
Презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпқа кіріспе. - Сізден алыс достарыңызбен және туыстарыңызбен қалай сөйлесесіз? - Электрондық пошта байланысы туралы не білесіз? Сабақтың тақырыбы мен мақсаты тұырымдалған.
- Сендер өз достарыңмен қашықтықтан ақпарат алмасудың қандай түрлерін қолданасыңдар? - Біздің сабағымыздың тақырыбы қандай деп ойлайсыңдар? - Оның мақсаттары қандай? - Біздің алдымызда қандай міндеттер тұр? Жаңа тақырыпты меңгеру. Оқулықпен жұмыс. Мұғалім оқушыларды жаңа ақпаратпен таныстырады, бірге талқылайды (бейнежазба, презентация, флипчарт қолдануға болады). Білімді бекіту
Сергіту сәтті
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді Оқушылар өз нұсқаларын ұсынады Сабақтың тақырыбы мен мақсатын тұжырымдайды Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды, өз ойларымен бөліседі Жұмыс парағы бойынша жұмыс істейді - анықтамаларды жазады - сөйлемді толықтырады - дұрыс жауапты белгілейді - сергіту жаттығуларын орындайды - сәйкестікті белгілейді - бумалардың мақсатын жазады - интерактивті тапсырмаларды орындайды |
Мақтау «Қол шапалақтау»
Тапсырманы дұрыс орындады
Тапсырманы орындауда қиналды
|
Оқулық, жқмыс дәптерлері ДК экраны Жұмыс парағы Оқулық https://youtu.be/-IGx8--GAX4?si=VgqATYbaotO5IXdg Жұмыс парағы https://wordwall.net/play/70857/735/905 https://wordwall.net/play/36238/502/231 |
|
Сабақтын соңы |
Үй тапсырмасы. Электрондық поштамен хат жіберу кезінде қандай кемшіліктер болуы мүмкін? Өз ойыңды жаз. Рефлексия
|
Үй тапсырмасын жазады Өз жұмысын бағалайды |
|
|
Informatica_didactics
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Түс датчигі
___________________________________________
(білім беру ұйымның атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Интернетке деректер жіберу
|
Бөлім: |
Болашақтың компьютерлері (ортақ тақырыптары: "Болашаққа саяхат", "Ғарышқа саяхат") |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Интернетке деректер жіберу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.2.2 файлдары қоса берілген хабарламаларды электрондық пошта арқылы қабылдау және жіберу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Электрондық поштаны құрумен және жеке есептік жазбаны құрумен танысады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы |
Ұймдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгендеу. "Қуаныш шеңбері" әдісі арқылы сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера қалыптасады. Оқушылар бір-бірімен жақсы тілектер алмасып, бүкіл сыныптың көңіл-күйін көтереді. |
Оқушылар өз жұмыс орындарын тексереді, сабаққа қолайлы қолайды психологиялық атмосфера қалыптастырады |
|
Презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпқа кіріспе. - Сізден алыс достарыңызбен және туыстарыңызбен қалай сөйлесесіз? - Электрондық пошта байланысы туралы не білесіз? Сабақтың тақырыбы мен мақсаты тұырымдалған.
- Сендер өз достарыңмен қашықтықтан ақпарат алмасудың қандай түрлерін қолданасыңдар? - Біздің сабағымыздың тақырыбы қандай деп ойлайсыңдар? - Оның мақсаттары қандай? - Біздің алдымызда қандай міндеттер тұр? Жаңа тақырыпты меңгеру. Оқулықпен жұмыс. Мұғалім оқушыларды жаңа ақпаратпен таныстырады, бірге талқылайды (бейнежазба, презентация, флипчарт қолдануға болады). Білімді бекіту
Сергіту сәтті
|
Оқушылар сұрақтарға жауап береді Оқушылар өз нұсқаларын ұсынады Сабақтың тақырыбы мен мақсатын тұжырымдайды Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды, өз ойларымен бөліседі Жұмыс парағы бойынша жұмыс істейді - анықтамаларды жазады - сөйлемді толықтырады - дұрыс жауапты белгілейді - сергіту жаттығуларын орындайды - сәйкестікті белгілейді - бумалардың мақсатын жазады - интерактивті тапсырмаларды орындайды |
Мақтау «Қол шапалақтау»
Тапсырманы дұрыс орындады
Тапсырманы орындауда қиналды
|
Оқулық, жқмыс дәптерлері ДК экраны Жұмыс парағы Оқулық https://youtu.be/-IGx8--GAX4?si=VgqATYbaotO5IXdg Жұмыс парағы https://wordwall.net/play/70857/735/905 https://wordwall.net/play/36238/502/231 |
|
Сабақтын соңы |
Үй тапсырмасы. Электрондық поштамен хат жіберу кезінде қандай кемшіліктер болуы мүмкін? Өз ойыңды жаз. Рефлексия
|
Үй тапсырмасын жазады Өз жұмысын бағалайды |
|
|
Informatica_didactics
шағым қалдыра аласыз








