БҚО,Теректі ауданы
Подстепный ауылы
Подстепный ЖОББМ
Бастауыш сынып мұғалімі
Педагог-сарапшы
Жунусова Гулшара Тыныштыбаевна
|
Білім беру ұйымының атауы |
Подстепный ЖОББМ |
||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу. Алматымектеп |
||||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Жунусова Гулшара Тыныштыбаевна |
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: |
2 «г» сынып |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№15 сабақ. Тұсау кесер. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 – күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеумәдениетін сақтап, диалогке қатысу 2.3.2.1*- мұғалім көмегімен үлгі бойынша шағын ертегілер, жұмбақтар жазу немесе дайын ұйқастарды қатыстырып шумақтар мен санамақтар құрастыру |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ұлттық салт- дәстүрлерімізді біледі,танысады |
||||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: Ұлттық мирасты, мәдениетті дәріптейді |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі
|
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақ тың басы Өткенді пысықтау Сабақ тың ортасы Сергіту сәті Сабақты қорыту Қосымша жұмыс Кері байланыс |
Психологиялық ахуалды жақсарту Өткенді пысықтау Өтілген бөлімді пысықтау Тақырыпты ашу «Топтастыру» әдісі «Отбасы» тақырыбына топтастыру жаса Отбасы мүшелерінің атауларын жаз Үлгі:
Жаңа тақырып Кіріспе Төмендегі салт- дәстүрлердің қайсысы саған таныс? Аталған дәстүрлердің бірі туралы айт 1-тапсырма Мәтінді түсініп оқы Сұрақтарға жауап бер 1. Баланың тұсауын не үшін кеседі? 2. Тұсауды кім кеседі? ЕБҚ Өзіңнің тұсауды кім кесті? Ата-анаңның әңгімесін есіңе түсір 2-тапсырма Жұптық жұмыс «Сәйкестендіру» әдісі Тұсаукесер рәсімінің ретін сөйлемнің жалғасын табу арқылы сәйкестендір Тұсаукесер рәсімінде кішкентай бала ортада тұрады Ала жіппен баланың аяғын байлайды Тұсау кесетін адам ала жіпті кеседі Кішкентай баланы екі кісі жетектейді Адамдар балаға бата беріп,тілек айтады ЕБҚ 3-тапсырма Суретте қандай рәсім орындалуда? Айтып бер. Топтық жұмыс 4-тапсырма Жазылым тапсырмаларын орында 1-топ Мәтінге қарап, көп нүктенің орнына тиісті сөздерді жаз. Күрмеуіңді шешейін Тұсауыңды кесейін Қадамыңа қарайық, Басқаныңды санайық 2-топ «Тұсаукесер» рәсімі туралы өз пікірлеріңді жазыңдар Үй тапсырмасы 5-тапсырма Сұрақтардың дұрыс жауабын тауып, дәптерге жазып келіңдер Өзіңнің тұсауыңды кесу рәсімі қалай өткенін ата-анаңнан сұрап біліп кел ҚЖ: Топтық жұмыс Қазақ халқының салт-дәстүрлері туралы айт. Берілген суреттерді пайдалан. 1-топ Беташар 2-топ Бесік той 3-топ Сүндет той
|
Өткен тақырыптар ды пысықтайды Тапсырманы орындайды Өз ойларын айтады Сұраққа жауап табады Тапсырманы орындайды Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тапсырмалар ды орындайды Үй тапсырмасын алады Топтық тапсырма орындайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: «Жапондық бағалау » әдісі Керемет! Дескриптор: Қазақ халқының салт- дәстүрлері туралы біледі-1б Олар туралы айта алады-1б Дескриптор: Мәтінді оқиды,мазмұнын айтады-1б Сұрақтарға жауап береді-1б Дескриптор: Тұсаукесер рәсімінің ретін сөйлемнің жалғасын табу арқылы сәйкестендіреді-1б Рәсім туралы өз ойын қосып,жауапты толықтыра алады-1б Тамаша! Дескриптор: Мәтінге қарап, көп нүктенің орнына тиісті сөздерді жазады-1б «Тұсаукесер» рәсімі туралы өз пікірлеріңді жазады-1б Дескриптор: Сұрақтардың дұрыс жауабын тауып, дәптерге жазып келеді-1б Өзінің тұсауын кесу рәсімі қалай өткенін ата-анасынан сұрап біліп алады-1б Сары түс – сабақты жақсы түсіндім Жасыл түс – өте жақсы түсіндім, мен үшін қызықты болды Қызыл түс – тақырып бойынша әлі де ізденуім керек |
суреттер Суреттер оқулық
Таратпа материал
Оқулық Жұмыс парағы Оқулық Музыка оқулық оқулық
Кері байланыс тақтасы |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тұсау кесер
Тұсау кесер
БҚО,Теректі ауданы
Подстепный ауылы
Подстепный ЖОББМ
Бастауыш сынып мұғалімі
Педагог-сарапшы
Жунусова Гулшара Тыныштыбаевна
|
Білім беру ұйымының атауы |
Подстепный ЖОББМ |
||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу. Алматымектеп |
||||||
|
Бөлім: |
Менің отбасым және достарым |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Жунусова Гулшара Тыныштыбаевна |
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сынып: |
2 «г» сынып |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№15 сабақ. Тұсау кесер. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 – күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеумәдениетін сақтап, диалогке қатысу 2.3.2.1*- мұғалім көмегімен үлгі бойынша шағын ертегілер, жұмбақтар жазу немесе дайын ұйқастарды қатыстырып шумақтар мен санамақтар құрастыру |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ұлттық салт- дәстүрлерімізді біледі,танысады |
||||||
|
Құндылықтар |
Ұлттық мүдде: Ұлттық мирасты, мәдениетті дәріптейді |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі
|
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақ тың басы Өткенді пысықтау Сабақ тың ортасы Сергіту сәті Сабақты қорыту Қосымша жұмыс Кері байланыс |
Психологиялық ахуалды жақсарту Өткенді пысықтау Өтілген бөлімді пысықтау Тақырыпты ашу «Топтастыру» әдісі «Отбасы» тақырыбына топтастыру жаса Отбасы мүшелерінің атауларын жаз Үлгі:
Жаңа тақырып Кіріспе Төмендегі салт- дәстүрлердің қайсысы саған таныс? Аталған дәстүрлердің бірі туралы айт 1-тапсырма Мәтінді түсініп оқы Сұрақтарға жауап бер 1. Баланың тұсауын не үшін кеседі? 2. Тұсауды кім кеседі? ЕБҚ Өзіңнің тұсауды кім кесті? Ата-анаңның әңгімесін есіңе түсір 2-тапсырма Жұптық жұмыс «Сәйкестендіру» әдісі Тұсаукесер рәсімінің ретін сөйлемнің жалғасын табу арқылы сәйкестендір Тұсаукесер рәсімінде кішкентай бала ортада тұрады Ала жіппен баланың аяғын байлайды Тұсау кесетін адам ала жіпті кеседі Кішкентай баланы екі кісі жетектейді Адамдар балаға бата беріп,тілек айтады ЕБҚ 3-тапсырма Суретте қандай рәсім орындалуда? Айтып бер. Топтық жұмыс 4-тапсырма Жазылым тапсырмаларын орында 1-топ Мәтінге қарап, көп нүктенің орнына тиісті сөздерді жаз. Күрмеуіңді шешейін Тұсауыңды кесейін Қадамыңа қарайық, Басқаныңды санайық 2-топ «Тұсаукесер» рәсімі туралы өз пікірлеріңді жазыңдар Үй тапсырмасы 5-тапсырма Сұрақтардың дұрыс жауабын тауып, дәптерге жазып келіңдер Өзіңнің тұсауыңды кесу рәсімі қалай өткенін ата-анаңнан сұрап біліп кел ҚЖ: Топтық жұмыс Қазақ халқының салт-дәстүрлері туралы айт. Берілген суреттерді пайдалан. 1-топ Беташар 2-топ Бесік той 3-топ Сүндет той
|
Өткен тақырыптар ды пысықтайды Тапсырманы орындайды Өз ойларын айтады Сұраққа жауап табады Тапсырманы орындайды Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Тапсырмалар ды орындайды Үй тапсырмасын алады Топтық тапсырма орындайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: «Жапондық бағалау » әдісі Керемет! Дескриптор: Қазақ халқының салт- дәстүрлері туралы біледі-1б Олар туралы айта алады-1б Дескриптор: Мәтінді оқиды,мазмұнын айтады-1б Сұрақтарға жауап береді-1б Дескриптор: Тұсаукесер рәсімінің ретін сөйлемнің жалғасын табу арқылы сәйкестендіреді-1б Рәсім туралы өз ойын қосып,жауапты толықтыра алады-1б Тамаша! Дескриптор: Мәтінге қарап, көп нүктенің орнына тиісті сөздерді жазады-1б «Тұсаукесер» рәсімі туралы өз пікірлеріңді жазады-1б Дескриптор: Сұрақтардың дұрыс жауабын тауып, дәптерге жазып келеді-1б Өзінің тұсауын кесу рәсімі қалай өткенін ата-анасынан сұрап біліп алады-1б Сары түс – сабақты жақсы түсіндім Жасыл түс – өте жақсы түсіндім, мен үшін қызықты болды Қызыл түс – тақырып бойынша әлі де ізденуім керек |
суреттер Суреттер оқулық
Таратпа материал
Оқулық Жұмыс парағы Оқулық Музыка оқулық оқулық
Кері байланыс тақтасы |
|
||
шағым қалдыра аласыз


















