|
Сабақ жоспары №10 Сабақтың тақырыбы: «Жемістер» үлгі бойынша көптік жалғауларды қолданып сөзді өзгерту 10 шамасында қосу және азайту. |
||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Ишниязова.И |
|||||
|
Күні: |
21.10.2021ж. |
|||||
|
Сынып: 2 «Ә» |
Жеке сабақ |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Жемістер» үлгі бойынша көптік жалғауларды қолданып сөзді өзгерту.10 шамасында қосу және азайту. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||
|
Сабақтың кезең Уақыт
|
Педагогтың әрекеті -Сәлеметсіңдер ме! -Көңіл-күйлерің қалай? Сабағымыздың бастамас бұрын әдемілеп амандасу өлеңімен амандасу арқылы сабағымызды әдемі көңіл күймен бастайық Амансыңба көк аспан! Амансыңба алтын күн! Амансыңба достарым! Жамандықты тастайық Сабағымызды бастайық Ал балалар дайын болсақ сабағымызды бастайық. -Біз 10 шамасындағы сандарды тура және кері санауды, салыстыруды, оларды қосып-азайтуды үйрендік. Саған есеп шығарған ұнап жатыр ма? -Иә, әрине, есепке байланысты бізді тағы да қызықты тапсырмалар күтіп тұр. Біз бүгінгі сабағымызда қосып азайту амалдарын орындауда жемістерді қолданатын боламыз. |
Оқушының әрекеті Сұрақтарға жауап береді |
Бағалау
|
Ресурстар |
||
|
Басы Математика : 20 минут |
1-тапсырма. Қәжет сандарды жаз
Жарайсың! -Санаған жемістерге қарайық ең аз жеміс қандай жеміс? -Ең көп жеміс қандай жеміс -ал ең аз жеміс қандай жеміс 2-тапсырма. «Математикалық диктант» ауызша айтылған есептерді дәптерге жаз -2 көк алмаға 3 қызыл алманы қосқанда неше алма болады? -6 бананнан 4 бананды азайт; -5 алмуртқа 2 алмуртты қос; -10 апелсиннен 1 апелсинді азайт; -7 мандаринге 3 мандаринді қос қос.
|
Есептерді шығарып,
Дәптерге жазады
Заттарды санайды және қәжетті сандарды жазып шығады
Қызғылт сары көлік көп Көк түсті ұшақтар аз |
Смайликтер арқылы бағалау Қол шапалақтау арқылы бағалау |
А4 парақағы тапсырма Жазылым тапсырмасы А4 парақағы тапсырма |
||
|
Сабақтың ортасы Қазақ тілі: 20 минут |
3-тапсырма.Себеттерге өз жемістерін сал оны сызық арқылы қос.
-Қандай жеміс көп, қандай жеміс аз? -Бір ғана жеміс болса қалай айтамыз? Көп жеміс болса ше? Банандар-... Өріктер-... Алмұрттар-... Ананас-... 5-тапсырма. Суретте қандай жеміс көп? Сол жемісті боя.
6
|
Өрік көп, ананас аз.
Банан көп 3 банан бар.
Қарбыз көп Малина көп Алма көп
Тапсырманы орындайды |
Смайликтер арқылы бағалау Бас бармақ арқылы бағалау.
Бағдаршам арқылы бағалау |
А4 Суреттер А4 тапсырма А4 тапсырма |
||
|
Соңы |
-Жарайсыңдар! -Бүгінгі сабағымыз осымен аяқталды. -Сабақтан не үйрендің? -Сабақ саған несімен ұнады? |
Сұрақтарға жауап береді. |
|
|
||
|
Кері байланыс |
Үйге тапсырма: Жекеше түрдегі сөздерді көпше түрге айналдыру |
Сабақтан алған әсерлерін айтып беру. |
«Рефлексия» |
Кері байланыс тақтай шасы. |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Түзету сабағы "Жемістер"
Түзету сабағы "Жемістер"
|
Сабақ жоспары №10 Сабақтың тақырыбы: «Жемістер» үлгі бойынша көптік жалғауларды қолданып сөзді өзгерту 10 шамасында қосу және азайту. |
||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
Ишниязова.И |
|||||
|
Күні: |
21.10.2021ж. |
|||||
|
Сынып: 2 «Ә» |
Жеке сабақ |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Жемістер» үлгі бойынша көптік жалғауларды қолданып сөзді өзгерту.10 шамасында қосу және азайту. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
|
Сабақтың барысы: |
||||||
|
Сабақтың кезең Уақыт
|
Педагогтың әрекеті -Сәлеметсіңдер ме! -Көңіл-күйлерің қалай? Сабағымыздың бастамас бұрын әдемілеп амандасу өлеңімен амандасу арқылы сабағымызды әдемі көңіл күймен бастайық Амансыңба көк аспан! Амансыңба алтын күн! Амансыңба достарым! Жамандықты тастайық Сабағымызды бастайық Ал балалар дайын болсақ сабағымызды бастайық. -Біз 10 шамасындағы сандарды тура және кері санауды, салыстыруды, оларды қосып-азайтуды үйрендік. Саған есеп шығарған ұнап жатыр ма? -Иә, әрине, есепке байланысты бізді тағы да қызықты тапсырмалар күтіп тұр. Біз бүгінгі сабағымызда қосып азайту амалдарын орындауда жемістерді қолданатын боламыз. |
Оқушының әрекеті Сұрақтарға жауап береді |
Бағалау
|
Ресурстар |
||
|
Басы Математика : 20 минут |
1-тапсырма. Қәжет сандарды жаз
Жарайсың! -Санаған жемістерге қарайық ең аз жеміс қандай жеміс? -Ең көп жеміс қандай жеміс -ал ең аз жеміс қандай жеміс 2-тапсырма. «Математикалық диктант» ауызша айтылған есептерді дәптерге жаз -2 көк алмаға 3 қызыл алманы қосқанда неше алма болады? -6 бананнан 4 бананды азайт; -5 алмуртқа 2 алмуртты қос; -10 апелсиннен 1 апелсинді азайт; -7 мандаринге 3 мандаринді қос қос.
|
Есептерді шығарып,
Дәптерге жазады
Заттарды санайды және қәжетті сандарды жазып шығады
Қызғылт сары көлік көп Көк түсті ұшақтар аз |
Смайликтер арқылы бағалау Қол шапалақтау арқылы бағалау |
А4 парақағы тапсырма Жазылым тапсырмасы А4 парақағы тапсырма |
||
|
Сабақтың ортасы Қазақ тілі: 20 минут |
3-тапсырма.Себеттерге өз жемістерін сал оны сызық арқылы қос.
-Қандай жеміс көп, қандай жеміс аз? -Бір ғана жеміс болса қалай айтамыз? Көп жеміс болса ше? Банандар-... Өріктер-... Алмұрттар-... Ананас-... 5-тапсырма. Суретте қандай жеміс көп? Сол жемісті боя.
6
|
Өрік көп, ананас аз.
Банан көп 3 банан бар.
Қарбыз көп Малина көп Алма көп
Тапсырманы орындайды |
Смайликтер арқылы бағалау Бас бармақ арқылы бағалау.
Бағдаршам арқылы бағалау |
А4 Суреттер А4 тапсырма А4 тапсырма |
||
|
Соңы |
-Жарайсыңдар! -Бүгінгі сабағымыз осымен аяқталды. -Сабақтан не үйрендің? -Сабақ саған несімен ұнады? |
Сұрақтарға жауап береді. |
|
|
||
|
Кері байланыс |
Үйге тапсырма: Жекеше түрдегі сөздерді көпше түрге айналдыру |
Сабақтан алған әсерлерін айтып беру. |
«Рефлексия» |
Кері байланыс тақтай шасы. |
||
шағым қалдыра аласыз






















