Әдебиеттік оқу
|
Білім беру ұйымының атауы |
Амангелді Иманов атындағы ЖББМ |
|
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Мусилтаева С |
|
|
Күні: |
24.04.2025ж |
|
|
Сынып: 2 Д сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Туған жерге саяхат. Шоқанның арманы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.6.1 кейіпкердің сыртқа келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Кейіпкердің сыртқа келбетін сипаттайды, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалайды |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||
|
Сабақтың
басы Өткенді пысықтау Сабақтың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2мин Сабақтың соңы 8мин |
І.Ұйымдастыру кезеңі Амандасу, көңіл-күй ахуалын бақылау
Жаңа сабақ Қызығушылығын ояту -Арман деген не? -Сенің арманың қандай? Шоқан Уалиханов туралы бейнебаян көрсету. -Ол да бала кезінде арман құрған. -Бүгін соны білетін боламыз! Мәтінді мәнерлеп оқу Мазмұнын әңгімелеу QuizRise-та мәтінді жүктеп, мәтін бойынша құрастырылған сұрақтарға жауап беру Шоқан кімнің қолында өсті? Ол 12 жасында қайда оқуға түсті? Шоқан қандай бала болған? Оның арманы не? Жеке жұмыс: «Кейіпкерді сипатта» сипаттама кестесін толтыру
«Біз бақытты баламыз!» әнімен жеңіл би Қолдану және шығармашылық жұмыс Шоқан қандай бала?-суретін салып, астына 2-3 сөйлем сипаттама жаз.
Жұптық жұмыс: Шоқанға кеңес немесе тілек жаз (шағын хат) Рефлексия Wordwall-да «Кездейсоқ дөңгелек» сұрақтарға жауап беру Шоқан қандай бала болды? Шоқан арманы үшін не істеді? Сен Шоқанның орнында болсаң, не істер едің? Бала Шоқаннан қандай өнеге алар едің? Үй тапсырмасы: «Менің арманым» тақырыбында шағын әңгіме жаз. Бағалау. Кері байланыс
|
Амандасады Көңіл-күй ахуалын орнатады Үй тапсырмасын айтады.
Мәтіннен
көмірден жасалатын заттар туралы не білетінін айтады Өз арманын айтады Бейнебаян көрсету Сұрақтарға жауап береді Жеке жұмысты орындайды Сипаттама кестесін толтырады Топтық жұмыс орындайды Сурет салады Сипаттама жазады Жұптық жұмыс орындайды Шоқанға кеңес немесе тілек жазады Wordwall-да сұрақтарға жауап береді Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Асық» әдісі
Дескриптор: Үй тапсырмасын айтады-1б Арман деген не екенін айтады -1б Өз арманын айтады-1б
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1б Кестеде кейіпкерді сипаттайды-1б Суретін салады-1б 2-3сөйлем сипаттама жазады-1б Кеңес немесе тілек хат жазады-1б Дескриптор: Сұрақа жауап береді-2б
ҚБ: «Асық» әдісі «Қоржындағы асықтар» әдісі |
АКТ https://youtu.be/RIXMmapSc0o?feature=shared Суреттер
Кесте
А3
қағазы Хат
Қоржын асықтар |
|
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Туған жерге саяхат. Шоқанның арманы
Туған жерге саяхат. Шоқанның арманы
Әдебиеттік оқу
|
Білім беру ұйымының атауы |
Амангелді Иманов атындағы ЖББМ |
|
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Мусилтаева С |
|
|
Күні: |
24.04.2025ж |
|
|
Сынып: 2 Д сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Туған жерге саяхат. Шоқанның арманы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.6.1 кейіпкердің сыртқа келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Кейіпкердің сыртқа келбетін сипаттайды, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалайды |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||
|
Сабақтың
басы Өткенді пысықтау Сабақтың ортасы 25 минут Сергіту сәті 2мин Сабақтың соңы 8мин |
І.Ұйымдастыру кезеңі Амандасу, көңіл-күй ахуалын бақылау
Жаңа сабақ Қызығушылығын ояту -Арман деген не? -Сенің арманың қандай? Шоқан Уалиханов туралы бейнебаян көрсету. -Ол да бала кезінде арман құрған. -Бүгін соны білетін боламыз! Мәтінді мәнерлеп оқу Мазмұнын әңгімелеу QuizRise-та мәтінді жүктеп, мәтін бойынша құрастырылған сұрақтарға жауап беру Шоқан кімнің қолында өсті? Ол 12 жасында қайда оқуға түсті? Шоқан қандай бала болған? Оның арманы не? Жеке жұмыс: «Кейіпкерді сипатта» сипаттама кестесін толтыру
«Біз бақытты баламыз!» әнімен жеңіл би Қолдану және шығармашылық жұмыс Шоқан қандай бала?-суретін салып, астына 2-3 сөйлем сипаттама жаз.
Жұптық жұмыс: Шоқанға кеңес немесе тілек жаз (шағын хат) Рефлексия Wordwall-да «Кездейсоқ дөңгелек» сұрақтарға жауап беру Шоқан қандай бала болды? Шоқан арманы үшін не істеді? Сен Шоқанның орнында болсаң, не істер едің? Бала Шоқаннан қандай өнеге алар едің? Үй тапсырмасы: «Менің арманым» тақырыбында шағын әңгіме жаз. Бағалау. Кері байланыс
|
Амандасады Көңіл-күй ахуалын орнатады Үй тапсырмасын айтады.
Мәтіннен
көмірден жасалатын заттар туралы не білетінін айтады Өз арманын айтады Бейнебаян көрсету Сұрақтарға жауап береді Жеке жұмысты орындайды Сипаттама кестесін толтырады Топтық жұмыс орындайды Сурет салады Сипаттама жазады Жұптық жұмыс орындайды Шоқанға кеңес немесе тілек жазады Wordwall-да сұрақтарға жауап береді Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Асық» әдісі
Дескриптор: Үй тапсырмасын айтады-1б Арман деген не екенін айтады -1б Өз арманын айтады-1б
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1б Кестеде кейіпкерді сипаттайды-1б Суретін салады-1б 2-3сөйлем сипаттама жазады-1б Кеңес немесе тілек хат жазады-1б Дескриптор: Сұрақа жауап береді-2б
ҚБ: «Асық» әдісі «Қоржындағы асықтар» әдісі |
АКТ https://youtu.be/RIXMmapSc0o?feature=shared Суреттер
Кесте
А3
қағазы Хат
Қоржын асықтар |
|
||||||||
шағым қалдыра аласыз
















