|
Сабақ: № Күні: Топ:ТМ-1-21 |
№8 Мойынқұм колледжі Мұғалімнің аты-жөні: Дәнен Толғанай Маратқызы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Туындыны табу ережелері |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Туындыларды табу ережелерімен формулаларын қолданып есептер шығарады |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қол жеткізілетін оқу мақсаттары: |
10.3.1.11 дифференциалдау ережесін білу және қолдану; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ойлау дағды деңгейі |
Білу, түсіну, қолдану |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың типі |
аралас |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың түрі |
дәстүрлі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы білім |
Туындының анықтамасы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Жоспарланған тапсырмалар |
Деректер, ресурстары |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы І.Ұйымдастыру ІІ. Үй тапсырмасын сұрау |
І . Ұйымдастыру бөлімі. 3мин 1) білім алушылармен амандасу 2 ) білім алушыларды түгендеу 3) білім алушылардың назарын сабаққа аудару 4! 4) Сыныптағы білім алушыларды 3топқа бөлінеді әр қатар 1топ болып есептеленеді. И 5)Үй тапсырмасын тексеру. Үй тапсырмасын «Сұрақ жауап» әдісі арқылы тексеріледі
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы Жаңа материалды меңгертуге студенттерді дайындау
Жаңа материалды хабарлау
Алған білімді бекіту
|
Жаңа тақырыпты бастамас бұрын «Құпия тақырып» әдісі арқылы балалар сабақ тақырыбын анықтайды. Карточкалардағы есептерді шығарып тақтада ілінулі тұрған жауаптарды орнына апарып іледі сол кезде тақырып анықталады
Туындының
анықтамасы. Егер функция өсiмшесiнiң
аргумент өсiмшесiне қатынасының аргумент
өсiмшесi х0 да шегi бар болатын болса,
онда оны f(x) функциясының
Туынды табу ережелері 1. 2.
3. 4.
1.Жеке жұмыс жасау. Жеке жұмыс арқылы аз уақыт ішінде өздеріне берілген тапсырмаларды орындау. Жауаптырын тақтада мұғалім көрсетеді, сол арқылы өз-өзін бағалайды
2. «Көршіңді оқыт». Жаныңда отырған парталасына көмектеседі. «Жұбыңды бағала» әдісі арқылы бағалайды
3.Кім жылдам ? Әр топ өзіне берілген тапсырманы жылдам орындайды
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||











-5
-
-
-














