|
Бөлім: |
10.3С Туынды |
|||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә.(болған жағдайда |
|
|||||||
|
Күні: |
|
|||||||
|
Пән/Сынып: |
Алгебра, 10 сынып, ЖМБ. |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Туынды табу ережелері |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.4.1.21 - дифференциалдаудың ережелерін білу және қолдану |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылар: -дифференциалдау ережелерін біледі және қолдана алады. -дифференциалдау техникасын меңгереді. |
|||||||
|
Сабақтың барысы:
|
||||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
2 мин минут 3 минут |
Ұйымдас тыру |
Сәлеметсіздерме! Бүгін, Туынды табу ережелері тақырыбын қарастырамыз. Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: - дифференциалдаудың ережелерін білу және қолдану Ұйымдастыру. Миға шабуыл әдісі бойынша откен сабақты еске түсіру https://www.baamboozle.com/game/3026556 |
Амандасады. Тақырып бойынша ресурстарды қарап, танысады. |
|
Оқулық |
|||
|
15 мин |
Жаңа сабақ |
|
Қосымша ақпарат көздерін пайдалана отырып түсінеді Сұрақтарға жауап береді. Егер с – тұрақты сан, және f(x), g(x) – қандай да бір дифференциалданатын функциялар болса, онда дифференциалдаудың келесі ережелері орындалады:
|
«Екі жұлдыз бір ұсыныс» |
Оқулық |
|||
|
12 мин |
|
Жұптық жұмыс. «Боулинг» әдісі Тақтаға бірлен екі оқушы шығып орындайды, дұрыс жауапты белгілейді.
|
Берілген тапсырма бойынша өз ойларын ортаға салып, пікірлерін білдіріп, жұптық талдау жасайды. Талқылау нәтижесінде өзара бір келісімге келіп есепті орындайды.
|
Дескриптор: - функция дифференциалы анықтамасын және дифференциалдың геометриялық мағынасын біледі. ҚБ «Екi жұлдыз бiр тiлек» әдiсi .Бiрiн-бiрi бағалау |
Интернет ресурстары Жалпы білім беретін мектептің 10–сыныбына арналған оқулық. |
|||
|
6 мин |
Жеке жұмыс |
Жұмыс парағын кюар астынанн сканерлеп орындайды.
|
Оқушылар жеке параққа жұмысты орындайды, нәтижесі жетістік критерийі бойынша бағаланады.
|
Оқушылар бір бірін бағлайды. |
Смартфондар |
|||
|
|
Сабақты бекіту https://wordwall.net/ru/resource/85280829/туынды-табу-ережелер |
Тақтадан орныдайды |
Мұғалім мадақтау арқылы бағалайды |
Экран, |
||||
|
3 минут |
|
|
Тақырыпты меңгергенін анықтау Үйге тапсырма. №41.5. |
Кері байланыс |
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
туындыны табу ережелері
туындыны табу ережелері
|
Бөлім: |
10.3С Туынды |
|||||||
|
Педагогтің Т.А.Ә.(болған жағдайда |
|
|||||||
|
Күні: |
|
|||||||
|
Пән/Сынып: |
Алгебра, 10 сынып, ЖМБ. |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Туынды табу ережелері |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
10.4.1.21 - дифференциалдаудың ережелерін білу және қолдану |
|||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылар: -дифференциалдау ережелерін біледі және қолдана алады. -дифференциалдау техникасын меңгереді. |
|||||||
|
Сабақтың барысы:
|
||||||||
|
Уақыты |
Кезең дері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
2 мин минут 3 минут |
Ұйымдас тыру |
Сәлеметсіздерме! Бүгін, Туынды табу ережелері тақырыбын қарастырамыз. Бүгінгі сабақта меңгеретініңіз: - дифференциалдаудың ережелерін білу және қолдану Ұйымдастыру. Миға шабуыл әдісі бойынша откен сабақты еске түсіру https://www.baamboozle.com/game/3026556 |
Амандасады. Тақырып бойынша ресурстарды қарап, танысады. |
|
Оқулық |
|||
|
15 мин |
Жаңа сабақ |
|
Қосымша ақпарат көздерін пайдалана отырып түсінеді Сұрақтарға жауап береді. Егер с – тұрақты сан, және f(x), g(x) – қандай да бір дифференциалданатын функциялар болса, онда дифференциалдаудың келесі ережелері орындалады:
|
«Екі жұлдыз бір ұсыныс» |
Оқулық |
|||
|
12 мин |
|
Жұптық жұмыс. «Боулинг» әдісі Тақтаға бірлен екі оқушы шығып орындайды, дұрыс жауапты белгілейді.
|
Берілген тапсырма бойынша өз ойларын ортаға салып, пікірлерін білдіріп, жұптық талдау жасайды. Талқылау нәтижесінде өзара бір келісімге келіп есепті орындайды.
|
Дескриптор: - функция дифференциалы анықтамасын және дифференциалдың геометриялық мағынасын біледі. ҚБ «Екi жұлдыз бiр тiлек» әдiсi .Бiрiн-бiрi бағалау |
Интернет ресурстары Жалпы білім беретін мектептің 10–сыныбына арналған оқулық. |
|||
|
6 мин |
Жеке жұмыс |
Жұмыс парағын кюар астынанн сканерлеп орындайды.
|
Оқушылар жеке параққа жұмысты орындайды, нәтижесі жетістік критерийі бойынша бағаланады.
|
Оқушылар бір бірін бағлайды. |
Смартфондар |
|||
|
|
Сабақты бекіту https://wordwall.net/ru/resource/85280829/туынды-табу-ережелер |
Тақтадан орныдайды |
Мұғалім мадақтау арқылы бағалайды |
Экран, |
||||
|
3 минут |
|
|
Тақырыпты меңгергенін анықтау Үйге тапсырма. №41.5. |
Кері байланыс |
|
|||
шағым қалдыра аласыз




















