«Бекітемін»
Директордың оқу - жұмысы жөніндегі орынбасары:
|
Бөлім |
1.1 Табиғаттағы мезгілдік өзгерістер |
|||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||||||||||||
|
Күні |
15.10.2024 |
|||||||||||||
|
Сынып: 7 Г |
Қатысушылар саны-1 |
Қатыспағандар саны -0 |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ауа райы түрлері |
|||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
7.1.2.1 ашық, жайма шуақ, бұлыңғыр ауа райын ажырату; кешегі, бүгінгі ауа райын ажырату, атау |
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ашық, жайма шуақ, бұлыңғыр ауа райын ажырату; кешегі, бүгінгі ауа райын ажырата алады. |
|||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі
|
Оқушы оқу құралдарын түгендеп, өз жұмыс орнын дайындайды. |
Қол шапалақ |
|
|
|||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1. Кіріспе
2. Теориялық бөлім
Тест: Ауа райының түрлеріНұсқау:Төмендегі сұрақтарға жауап беріңіз.
Сәйкестендіру тапсырмасыНұсқау:Төмендегі ауа райының сипаттамаларын сәйкес келетін ауа райының түрлерімен сәйкестендіріңіз.
|
. Оқушы жауап береді.
Оқушы сурет салады. .
Тест сұрақтарына жауап береді.
Сәйкестендіру тестін орындайды.
|
Ауызша мадақтау Бес бармақ әдісі |
Күннің суреті. Оқулық, жұмысәптері |
|
|||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Үйден оқыту 7 сынып Айналадағы әлем 2 сабаққа қмж
Үйден оқыту 7 сынып Айналадағы әлем 2 сабаққа қмж
«Бекітемін»
Директордың оқу - жұмысы жөніндегі орынбасары:
|
Бөлім |
1.1 Табиғаттағы мезгілдік өзгерістер |
|||||||||||||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||||||||||||
|
Күні |
15.10.2024 |
|||||||||||||
|
Сынып: 7 Г |
Қатысушылар саны-1 |
Қатыспағандар саны -0 |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Ауа райы түрлері |
|||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
7.1.2.1 ашық, жайма шуақ, бұлыңғыр ауа райын ажырату; кешегі, бүгінгі ауа райын ажырату, атау |
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Ашық, жайма шуақ, бұлыңғыр ауа райын ажырату; кешегі, бүгінгі ауа райын ажырата алады. |
|||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі
|
Оқушы оқу құралдарын түгендеп, өз жұмыс орнын дайындайды. |
Қол шапалақ |
|
|
|||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1. Кіріспе
2. Теориялық бөлім
Тест: Ауа райының түрлеріНұсқау:Төмендегі сұрақтарға жауап беріңіз.
Сәйкестендіру тапсырмасыНұсқау:Төмендегі ауа райының сипаттамаларын сәйкес келетін ауа райының түрлерімен сәйкестендіріңіз.
|
. Оқушы жауап береді.
Оқушы сурет салады. .
Тест сұрақтарына жауап береді.
Сәйкестендіру тестін орындайды.
|
Ауызша мадақтау Бес бармақ әдісі |
Күннің суреті. Оқулық, жұмысәптері |
|
|||||||||
шағым қалдыра аласыз














