Оқу қызмет түрі: Психология
|
Кү |
|
|
|
|
|
|
|
Тақырыбы: «Үйшік» ертегісі |
||
|
Күні: |
17.10.25 |
|
|
Мақсаты: |
Ертегі кейіпкерлері арқылы баланың тапсырма орындауға қызығушылығын арттыру.Танымдық деңгейлерін қалыптастыру.Зейінін тұрақтандыру.Қол моторикасын дамыту.Сөздік қорлары мен ой-өрісін кеңейту. |
|
|
Психолог маманының жұмыс барысы |
||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
І.Дұрыс әсерлі көңіл-күй орнату 0-2 минут ІІ. Ұйымдастыру 2-3 минут |
- Сәлеметсізбе балалар! Балалар,бүгін бізге көп қонақтар келіпті.Қанекей,бәріміз бірге қонақтармен амандасайықшы. -Сәлеметсіздер ме! Балалар күнмен амандасайық. -Сәлеметсіз бе, Алтын күн! Шаттық шеңбері Жарқырап күн де ашылды, Айналаға гүл шашылды. Қайырлы күн! Біз көңілді баламыз! Қ
-Балалар күнді ұстап сипап сезінейікші! Барлығымыз күннен жылуын алйық!Рахмет саған,Алтын күн!Күннің түсі қандай? Көлемі қандай? Балалар далаға қарайықшы!Күн жылы ма? Салқын ба? Жарайсыңдар,балалар! |
Әр түрлі қолға киілетін жануарлардың маскасы; Түрлі-түсті доптар мен жіптер. |
|
Негізгі бөлім ІІІ. Тақырып бойынша жұмыс |
Ұзын құлақ сұр қоян Естіп қалып сыбдырды Ойлы –қырлы жерлермен Ытқып –ытқып жүгірді. Қарап еді артына Қиығын сап көзінің Келе жатқан томпаңдап Көжегі екен өзінің
|
|
|
IV.ҰОҚ-нің қорытындысы |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Үйшік ертегісі"
"Үйшік ертегісі"
Оқу қызмет түрі: Психология
|
Кү |
|
|
|
|
|
|
|
Тақырыбы: «Үйшік» ертегісі |
||
|
Күні: |
17.10.25 |
|
|
Мақсаты: |
Ертегі кейіпкерлері арқылы баланың тапсырма орындауға қызығушылығын арттыру.Танымдық деңгейлерін қалыптастыру.Зейінін тұрақтандыру.Қол моторикасын дамыту.Сөздік қорлары мен ой-өрісін кеңейту. |
|
|
Психолог маманының жұмыс барысы |
||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
І.Дұрыс әсерлі көңіл-күй орнату 0-2 минут ІІ. Ұйымдастыру 2-3 минут |
- Сәлеметсізбе балалар! Балалар,бүгін бізге көп қонақтар келіпті.Қанекей,бәріміз бірге қонақтармен амандасайықшы. -Сәлеметсіздер ме! Балалар күнмен амандасайық. -Сәлеметсіз бе, Алтын күн! Шаттық шеңбері Жарқырап күн де ашылды, Айналаға гүл шашылды. Қайырлы күн! Біз көңілді баламыз! Қ
-Балалар күнді ұстап сипап сезінейікші! Барлығымыз күннен жылуын алйық!Рахмет саған,Алтын күн!Күннің түсі қандай? Көлемі қандай? Балалар далаға қарайықшы!Күн жылы ма? Салқын ба? Жарайсыңдар,балалар! |
Әр түрлі қолға киілетін жануарлардың маскасы; Түрлі-түсті доптар мен жіптер. |
|
Негізгі бөлім ІІІ. Тақырып бойынша жұмыс |
Ұзын құлақ сұр қоян Естіп қалып сыбдырды Ойлы –қырлы жерлермен Ытқып –ытқып жүгірді. Қарап еді артына Қиығын сап көзінің Келе жатқан томпаңдап Көжегі екен өзінің
|
|
|
IV.ҰОҚ-нің қорытындысы |
|
|
шағым қалдыра аласыз




















