Материалдар / Үйсіндер

Үйсіндер

Материал туралы қысқаша түсінік
6-сыныпқа арналған "Үйсіндер " жайлы сабақ«Сандар сөйлейді» 630 мың- 188800 - 4 - 5 мың- б. з. б 2 ғасыр- Б. з. б 3ғ - б. з 5ғ-
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
18 Желтоқсан 2017
486
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Сабақ жоспары
Сыныбы: 6-сынып Пәні: Қазақстан тарихы Мерзімі: 12 ақпан 2016 жыл
Аралық байланыс
Алдыңғы сабақтаНе сәтсіз болды?Топтық жұмыста уақытты тиімді пайдалана алмадым,оқушылар постер қорғауға уақытты көп жібереді


Не сәтті болды?Жұптық жұмысқа алынған «Ия-жоқ» ойыны сәтті шықты


Нені өзгер-туге боладыОқушыларды топтық жұмыста уақытты тиімді пайдаланып,нақты тірек сөздермен жұмыс істеуге бағыттаймын
Бүгін сабақта нені жақсартамынОқушыларды топтық жұмыста нақты тірек сөздермен жұмыс істеуіне көңіл бөлемін,топтық жұмыс тапсырмаларын өзгертемін


Сабақтың тақырыбы:Үйсіндер

Негізгі идея:Оқушылар Үйсіндер тарихы,орналасқан жері жайлы мағлұмат алады
Сабақ мақсаты:Барлық оқушылар Оқушылар Үйсіндердің тарихы ,орналасқан жері жайлы түсінеді


Оқушылардың көпшілігіҮйсіндердің тарихы ,орналасқан жерін картадан анықтауға бағыт беру.


Жекелеген оқушылар Үйсіндердің тарихы ,орналасқан жерлерін картадан анықтауға бағыт беру, сақтар мен үйсіндердің ұқсастықтарын салыстыра білуді меңгерту
Құндылықтар:Патриотизм,ұлттық мәдениетімізді, салт- дәстүрді қадірлеу,дәріптеу
Лексика:Үйсіндер,гуньмо, бек, таңба


Табыс критерилеріБарлық оқушыларҮйсіндер тарихы,орналасқан жері жайлы түсінеді


Оқушылардың көпшілігіТоптық жұмыс барысында Үйсіндер тарихы,орналасқан жерін картадан анықтайды


Жекелеген оқушыларЖеке, жұптық, топтық жұмыстар жасау арқылы Үйсіндер тарихы,орналасқан жерін картадан анықтайды, Сақтар мен үйсіндердің ұқсастықтарын салыстыра біледі.
Сабақ кезеңдері
іс-әрекеттеркезеңдер Мұғалім әрекетіТапсырмаларОқушылар әрекетіресурстар
Сабақты ұйымдастыру



Кезекші сыныпты ұйымдастырады, қажетті құралдарды реттейді

Үй тапсырмасын пысықтауАлдыңға тап-сырмаларды еске түсіреді «Сұрақ менен-жауап сенен»

Берілген сұрақтарға жауап береді. (бағдаршам арқылы бағаланады)

Білімді тиянақтау, жинақтауОртақ сұрақ бередіКартамен жұмысКартадан жетісі ,Оңтүстік Қазақстан аймақтарын көрсетеді(басбармақ арқылы бағаланады)

Жаңа сабаққа бағыттау, сілтемелерЖаңа сабаққа кіріспе бағыт бередіСақтармен қатар қазақ жерін мекендеген тайпаОқушылар өз ойларын ортаға салады

Жаңа білімді игеру

1.Үйсіндердің орналасқан жері2.Қоғамдық құрылысыОқушылар бірлесіп жұмыс жасайды постер қорғайды

Алған түсінік-терін тексеру, нақтылауЖұптық тапсырма береді«Ия-жоқ» ойыны

Оқушылыр жұптаса отырып тапсырманы орындайды.(бағдаршам арқылы бағаланады) кесте
Жаңа білімді бекітуШығармашылық тапсырма береді«Сандар сөйлейді»630 мың-188800 -4 - 5 мың-б. з. б 2 ғасыр-Б. з. б 3ғ - б. з 5ғ-Оқушылар тапсырмаларын орындайдыТест тапсырмасы
Үй тапсырмасын орындауға нұсқау, шығармашылық бағыт беруҚосымша тапсырмалар ұсынадыТапсырманы оқу, сөзжұмбақ құрастыруОқушылар күнделікпен жұмыс жасайдыкүнделік
Сабақты қорытындылау (кері байланыс)Стикерлер таратадыСабақтан алған әсерлері мен ұсыныстарын жазып, себетке салу

Сабақтан алған әсерлері мен ұсыныстарын жазып, себетке салады.

Стикерлер, себет



Пән мұғалімі: Байдулла М





























Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ