Материалдар / Үлес туралы түсінік
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Үлес туралы түсінік

Материал туралы қысқаша түсінік
Барлық оқушылар: 6; 7; 8; 9 сандарына көбейтеді және бөлу кестесін құрады, біледі және қолданады. Оқушылардың басым бөлігі:өрнектердегі амалдардың орындалу ретін анықтайды, 6; 7; 8; 9 сандарына көбейтуге және бөлуге берілген мысалдарды шығарады. Кейбір оқушылар: Есептерді шығаруда «бір затқа жіберілген шығын», «заттардың саны», «жалпы шығын» ұғымдарының өзара қатынасты орнатушы теңдік ретінде түсінеді
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
30 Наурыз 2023
280
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Бөлім

Жақсыдан үйрен,жаманнан жирен

Педагогтің аты - жөні

Жандилова Б.С

Күні

08.11.2022ж

Сынып:3 «А»

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:



Пәні

Математика

Сабақтың тақырыбы

Үлес туралы түсінік./

Уақытты қалай өлшейді?

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары


3.1.1.5 үлесті құру жолын көрсетіп беру, оларды оқу, жазу және салыстыру

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар: 6; 7; 8; 9 сандарына көбейтеді және бөлу кестесін құрады, біледі және қолданады.

Оқушылардың басым бөлігі:өрнектердегі амалдардың орындалу ретін анықтайды, 6; 7; 8; 9 сандарына көбейтуге және бөлуге берілген мысалдарды шығарады.

Кейбір оқушылар: Есептерді шығаруда «бір затқа жіберілген шығын», «заттардың саны», «жалпы шығын» ұғымдарының өзара қатынасты орнатушы теңдік ретінде түсінеді

Бағалау критерийі

- өрнектердегі амалдардың орындалу ретін анықтайды, 6; 7; 8; 9 сандарына көбейтуге және бөлуге берілген мысалдарды шығарады.

-Есептерді шығаруда «бір затқа жіберілген шығын», «заттардың саны», «жалпы шығын ұғымдарының өзара қатынасты орнатушы теңдік ретінде түсінеді.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі /уақыты

Педагогтің

әрекеті


Оқушының

әрекеті

Бағалау



Ресурстар



Сабақтың басы

10 минут

Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстырады.

Үй тапсырмасын тексеру

104 беттегі жинақтау

Дұрыс орындалған үй тапсырмасына (1балл)

Қызығушылығын ояту

Сағаттың әрбір цифрлы беті бірдей қанша бөлікке бөлінгеніне қара.Әр бөлікте қанша минут бар екенін есепте.

Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады.

Үй тапсырмасын тексертеді.

Тақтадағы сағаттың әрбір цифрлы беті бірдей қанша бөлікке бөлінгеніне қарайды.Әр бөлікте қанша минут бар екенін есептейді.

«Комментарий» әдісі арқылы.

ҚБ:

Дұрыс орындалған үй тапсырмасына (1балл)

Бірнеше бөліктерге бөлінген сағаттың суреті

Сабақты ортасы

15минут















15минут




1-тапсырма

Суретке қара.Дөңгелектің қандай бөлігі боялғанын айт,жазып көрсет

Дескриптор:

- бірінші дөңгелектің қандай бөлігі боялғанын айтады,жазады(2балл)

- екінші дөңгелектің қандай бөлігі боялғанын айтады,жазады(2балл)

- үшінші дөңгелектің қандай бөлігі боялғанын айтады,жазады(2балл)

- төртінші дөңгелектің қандай бөлігі боялғанын айтады,жазады(2балл)

2 тапсырма

Алдын ала дайындалған үш дөңгелекті бүктеу арқылы біріншісін бірдей екі бөлікке одан кейін төрт бөлікке,сегіз бөлікке бөл,бір үлестен боя және салыстыр.

Дескриптор:

- дөңгелекті айтылған бөліктерге бөліп,бүктейді

-шыққан үлестерді бояп,салыстырады (1балл)


Суретке қарап,дөңгелектің қандай бөлігі боялғанын айтады,жазады.













Алдын ала дайындалған үш дөңгелекті бүктеу арқылы біріншісін бірдей екі бөлікке одан кейін төрт бөлікке,сегіз бөлікке бөл,бір үлестен бояйды және салыстырады.




ҚБ:





2балл

2балл

2балл

2балл






ҚБ:







1 балл

Барлығы

10 балл

таратпа

















таратпа








Сабақтың соңы

Кері байланыс

5 минут

«Интервью әдісі»

Бүгінгі сабақта не үйрендің?

Сен үшін не қиын болды?

Саған қандай тапсырма қызықты болды?

Үйге тапсырма

3(ә), 5 бет жинақтау

Оқушы мұғалім қойған сұраққа жауап береді





Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!