Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Санның бөлігін табу және бөлігі бойынша санды табу
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
Үлес.Уақытты қалай өлшейді? |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Имангалиева Жемисгуль Жуматайовна |
|||||
|
Күні |
11.11.2024 ж |
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Санның бөлігін табу және сол бөлігі бойынша санды табу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.2.14 санның/шаманың үлесін табу және үлесі бойынша санды/шаманы табу: 100 көлеміндегі сандар мен жүздіктердің жартысын, үштен бір, төрттен бір, оннан бір бөлігін табу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басы 3 минут 5 минут
5 минут Сабақтың ортасы 15 минут 6 минут 4 минут 4 минут |
Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу. Семантикалық карта. Жұптық жұмыс арқылы үй жұмысы тексеріледі. Ширату жаттығулары. «Сұрақтары бар қорап» әдісі арқылы өткен тақырыпқа шолу. Қауынның массасы 8 кг тең. Қауынның 2/1 бөлігі неше кг құрады? Үйірмеге 54 оқушы қатысты. Олардың 6/1 қыздар. Үйірмеге неше қыз қатысады? 1 ғасырдың 2/1 бөлігі? 5 дәптер үшін 35 тг төленсе 1 дәптер қанша тұрады? Сабақтың тақырыбы анықталады. Оқу мақсаты таныстырылады. 1-тапсырма. (өз бетімен жұмыс) Парақтардағы жолақтардың саның бөлшек түрінде және өсу ретімен жаз.
Оқулықпен жұмыс. (тақтаға шығып) №2 есеп
Ш Жауабы: барлығы 27 ағаш № 2 (ә)
Ж
Д 1.Бөліктің бір бөлігінің массасын біледі; 2. Ірімшіктің барлық массасын анықтайды; Тақтамен жұмыс. 100 бұл санының 2/1 бөлігі 90-ның 3/1 бөлігі 100 санының 4\1 бөлігі 80 санының 10/1 бөлігі 3 бұл 9\1 санының бөлігі Дескриптор: 1.Берілген сандардың бөліктерін ажыратып жазады. Математикалық диктант. Топтық жұмыс. Бөлігі бойынша санды табу үшін, осы бөлікке сәйкес санды бөліміне ................, алымына бөлу керек. Санның бөлігін табу үшін, бұл санды бөлшектің бөліміне ............, алымына көбейту керек. Дескриптор: 1. Ережеге сәйкес бос орындарды керекті сөздермен толықтырады. |
Жұпта бір-бірінің тапсырмаларын тексереді. Оқушылар сұрақтарға жауап береді, сабақтың тақырыбын анықтайды. Берілген парақшаға тапсырманы орындайды. Есепті оқиды, талдайды, шартың құрады, шешін табады. Жұмыстарын алмастырып тексерді. |
Бағалау парағы. Мұғалімнің мадақтауы Мұғалімнің көрсеткен жауабымен сәйкестендіре отырып, өзін-өзі бағалайды. Дескриптор бойынша Бағалау парағы. ҚБ: «Ыстық алақан»
Бағалау парағы. |
Слайд №1 Слайд №2 Слайд №3 Слайд №4 |
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Кері байланыс. Мен үшін құнды... Мен үшін қызық... Мен үшін қажет... Мен үшін қиын... |
|
||||
|
Үйге тапсырма |
№8, 17-бет |
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Үлес.Уақытты қалай өлшейді?
Үлес.Уақытты қалай өлшейді?
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Санның бөлігін табу және бөлігі бойынша санды табу
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім |
Үлес.Уақытты қалай өлшейді? |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Имангалиева Жемисгуль Жуматайовна |
|||||
|
Күні |
11.11.2024 ж |
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Санның бөлігін табу және сол бөлігі бойынша санды табу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.1.2.14 санның/шаманың үлесін табу және үлесі бойынша санды/шаманы табу: 100 көлеміндегі сандар мен жүздіктердің жартысын, үштен бір, төрттен бір, оннан бір бөлігін табу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басы 3 минут 5 минут
5 минут Сабақтың ортасы 15 минут 6 минут 4 минут 4 минут |
Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу. Семантикалық карта. Жұптық жұмыс арқылы үй жұмысы тексеріледі. Ширату жаттығулары. «Сұрақтары бар қорап» әдісі арқылы өткен тақырыпқа шолу. Қауынның массасы 8 кг тең. Қауынның 2/1 бөлігі неше кг құрады? Үйірмеге 54 оқушы қатысты. Олардың 6/1 қыздар. Үйірмеге неше қыз қатысады? 1 ғасырдың 2/1 бөлігі? 5 дәптер үшін 35 тг төленсе 1 дәптер қанша тұрады? Сабақтың тақырыбы анықталады. Оқу мақсаты таныстырылады. 1-тапсырма. (өз бетімен жұмыс) Парақтардағы жолақтардың саның бөлшек түрінде және өсу ретімен жаз.
Оқулықпен жұмыс. (тақтаға шығып) №2 есеп
Ш Жауабы: барлығы 27 ағаш № 2 (ә)
Ж
Д 1.Бөліктің бір бөлігінің массасын біледі; 2. Ірімшіктің барлық массасын анықтайды; Тақтамен жұмыс. 100 бұл санының 2/1 бөлігі 90-ның 3/1 бөлігі 100 санының 4\1 бөлігі 80 санының 10/1 бөлігі 3 бұл 9\1 санының бөлігі Дескриптор: 1.Берілген сандардың бөліктерін ажыратып жазады. Математикалық диктант. Топтық жұмыс. Бөлігі бойынша санды табу үшін, осы бөлікке сәйкес санды бөліміне ................, алымына бөлу керек. Санның бөлігін табу үшін, бұл санды бөлшектің бөліміне ............, алымына көбейту керек. Дескриптор: 1. Ережеге сәйкес бос орындарды керекті сөздермен толықтырады. |
Жұпта бір-бірінің тапсырмаларын тексереді. Оқушылар сұрақтарға жауап береді, сабақтың тақырыбын анықтайды. Берілген парақшаға тапсырманы орындайды. Есепті оқиды, талдайды, шартың құрады, шешін табады. Жұмыстарын алмастырып тексерді. |
Бағалау парағы. Мұғалімнің мадақтауы Мұғалімнің көрсеткен жауабымен сәйкестендіре отырып, өзін-өзі бағалайды. Дескриптор бойынша Бағалау парағы. ҚБ: «Ыстық алақан»
Бағалау парағы. |
Слайд №1 Слайд №2 Слайд №3 Слайд №4 |
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
Кері байланыс. Мен үшін құнды... Мен үшін қызық... Мен үшін қажет... Мен үшін қиын... |
|
||||
|
Үйге тапсырма |
№8, 17-бет |
|
||||
шағым қалдыра аласыз


ешуі:
9х3:1=27
ұптық
жұмыс
ескриптор:













