Материалдар / Ұлғайтқыш құралдар
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ұлғайтқыш құралдар

Материал туралы қысқаша түсінік
мұғалімдер үшін
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
11 Мамыр 2018
494
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді жоспар

Күні: 20.09.2017ж Пән мұғалімі: Кубжасарова Г

Сыныбы: 6 «А».«Ә»

Сабақтың тақырыбы : Ұлғайтқыш құралдар Зертханалық жұмыс 2

Сабақтың мақсаты : Ұлғайтқыш құралдардың құрылысы мен қызметі мен және оларға қажетті құралдармен танысу

Күтілетін нәтиже: Көңіл күйлері жақсарады. Жинақталып, реттеледі, іздемпаздығы артады, өзін – өзі реттейді,оқушы өткенді еске түсіру үшін ойлау,есте сақтау қабілеттерін шыңдайды,ұлғайтқыш құралдардың түрлерін ажырата біледі.

Бағалау критерийлері: Критерий бойынша бағалау

Әдіс-тәсілдері:«Мозайка»,«Ойлан/жұптас/талқыла»,«Топтастыру»,«Ыстық бутерброд»

Уақыт

Сабақтың кезеңдері

Мұғалімнің іс әрекеті

Оқушының іс -әрекеті

Бағалау

Ресурстар

5 мин

Кіріспе

Ұйымдастыру кезеңі

а)Психологиялық ахуал қалыптастыру

ә)Мозайка әдісін пайдаланып топқа бөлу б)Бағалау критерийлерімен таныстыру және тарату

с)Сабақ мақсатымен таныстырамын

а)Алғашқы жаңалықтарын бөліседі

ә) Топқа бөлінеді

б) Таратылған бағалау парақшаларымен танысады

Ауызша мадақтау


Парақшалар , суреттер




15мин

Таныстырылым

Білу

Қызығушылығын ояту мақсатында «Ойлан/жұптас/талқыла» бойынша үй тапсырмасын тексеру

Түсіну Жаңа сабақ ББҮ стратегиясы бойынша жұмыс жүргізу

Білемін: Білгім келеді: Үйрендім:

Сұрақ жауап әдісін қолданады

1. Лупа дегеніміз не? Ол не үшін қолданылады? Жаңа сабақтың мазмұнын меңгеруге бағыттау,жоспарлау

1топ: Микроскоптың құрылысы

2топ: Микроскопқа қажетті құралдар

3топ: Микроскоппен жұмыс істеу тәртібі


Оқушылар сұрақтарға жылдам жауап береді




Оқушы тыңдап түсіну дағдысы артады

Төмен дәрежедегі сұрақтарды анықтайды

Оқушылар кітаппен жұмыс жасайды, талдайды, постер қорғайды




Стикермен бағалау







Суреттер,сызба, жазулар,

Интерактивті

тақта,





20мин

Негізгі бөлім


Қолдану Тапсырма беру

Сәйкесін тап

Микрос---------------10-25 есе

Ұ. Қол әйнегі--------100-2000 есе

Ұ.тұтқалы әйнек-------3-5 есе

Суретпен жұмыс

Сұрақ дайында

Талдау

Терминдермен жұмыс

Окуляр, Көру түтігі,Объективтер,Заттық үстелше,Айна,Табан,Тұтқа


Жинақтау

Біліміңді тексер тапсырмасын орындау

Зертханалық жұмыс орындау


Алған түсініктерін қолдана отырып, тапсырманы орындайды, бір-біріне сұрақ дайындайды



Оқушылар ойлана отырып тиісті сөздерді пайдаланып тақырыпты толықтырады


Оқушылар зертханалық жұмысты дәптерлеріне орындайды




Ауызша мадақтау


Формативті бағалау


Диск,оқулық,интер-

активті тақта






Оқулық,бор, маркерлер





А4 парақшалар


Маркерлер плакаттар,суреттер

5мин

Қорытынды

Үй тапсырмасын беру

Жинақтаған балдары бойынша суммативті баға қою.

«Ыстық бутерброд»Кері байланыс жасау

Оқушылар күнделіктеріне жазып қояды.


Кері байланыс жасайды


Формативті бағаны суммативті бағаға

айналдыру



Стикелер.маркерлер



Директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары: ________



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!