Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация жариялап
2 млн. ₸ табыс табыңыз!
0 / 1
Материалға шағымдану
Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Сіздің сұранысыңыз сәтті жіберілді!
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
1 бонус = 1 теңге
Бонусты сайттағы қызметтерге жұмсай аласыз. Мысалы келесі материалды жеңілдікпен алуға болады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Түсінікті
2024-2025 оқу жылына арналған
қысқа мерзімді сабақ жоспарларын
Жүктеп алғыңыз келеді ме?
Үлкенге құрмет, кішіге ізет
Материал туралы қысқаша түсінік
Әртүрлі диалогтік минимумдар арқылы сұхбат құру мәдениетін дамыту. Бата тілек арқылы танымдық ақпарат алу, тілдік коммуникация барысында салт-дәстүрдңі құрметтеуге тәрбиелеу.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады.
Толығырақ
19 Қараша 2018
576
0 рет жүктелген
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:
1-бөлім. Қазақтың салт-дәстүрлері
Мектеп: Круглоозерный ЖОББМ
Күні:
Сынып: 5
Мұғалімнің аты-жөні: Каресова Т.К
Қатысқандар:
Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы:
Үлкенге құрмет, кішіге ізет
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары
Әртүрлі диалогтік минимумдар арқылы сұхбат құру мәдениетін дамыту. Бата тілек арқылы танымдық ақпарат алу, тілдік коммуникация барысында салт-дәстүрдңі құрметтеуге тәрбиелеу.
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар орындай алады:
Мәтін мазмұнымен толық түсінеді.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:
Шығармада желісі бойынша сұрақтарға жауап береді.
Кейбір оқушылар орындай алады:
Берілген тапсырмаларды уақытында орындай алады.
Жаңа сөздер
Ардагер, соғыс, еңбек, бата беру
Ү/Т сұрау
Өткен тапсырма бойынша сұрақтар қойылады.
Пәнаралық байланыс
Әдебиет. өнер
Тақырып бойынша алдыңғы оқу
Тоқта, ботам! Атаң келеді артыңда.
Сабақтың жоспары
Уақыты
Сабақ мазмұны
Ресурстар
Сабақтың басы
5 мин
Ынтымақтастық ахуалы.
-Салем, достым!
-Қалайсың?
-Не жаңалық?
-Сені көргеніме қуаныштымын!
-Келші, достым!
Қызыгушылығын ояту
Қорапта бір сөзді жұмбақтап жасыру. (қария)
-Олар өмірде сыйлы адамдар
-Көп ақыл-кеңес береді.
-Ұрпағының, елінің амандығын тілеп отырады.
Оқулық
Сабақтың ортасы
5мин
10мин
10 минут
Сергіту сәті.
5мин
Сөздікпен жұмыс.
Мұғалім оқып, түсіндіреді.
Оқушылар қайталайды,
аудармасын айтады.
Мәтіналды жұмыс. 1-тапсырма.
Сұрақтармен жұмыс жүргізу.
2-тапсырма. Дескриптор
1.Суретке қарап, 3 сөйлем құрастыр.
2. Сөйлемді батамен байланыстырып құра.
Бағалау. Отшашу
Оқылым.
4-тапсырма. Мәтінді дұрыс оқып машықтану.
Қаражорға биін билеу
Жазылым.
Дұрыс сауатты жазуға машықтандыру.
5-тапсырма. Мәтін мазмұны бойынша тақырыптарды ретімен орналастырады.
Бағалау Басбармақ арқылы
Сабақ соңы
5 минут
Үйге тапсырма
Кері байланыс "Ойды аяқта"
1.Бүгін мен ... білдім.
2. Мен ... үйрендім.
3. Маған ... қиындық тудырды.
4. Менің қолымнан ... келді.
Бата жаттап келу.
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:
бөлім. Отбасындағы дәстүрлер мен мерекелер
Мектеп: Круглоозерный ЖОББМ
Күні: 04.09.2018ж
Сынып: 5в
Мұғалімнің аты-жөні: Каресова Т.К
Қатысқандар:
Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы:
Отбасындағы қарым-қатынастар
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары
Қазақша амандасу мәнері мен ұлттық этикет формаларын пайдалану (А2)
Күнделікті тұрмыстық тақырыптарға байланысты жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсіну. (Т3)
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар орындай алады:
Амандасу мәнерін үйренеді.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:
Жаңа сөздерді қолданады.
Кейбір оқушылар орындай алады:
Жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсінеді.
Ойлау деңгейі
Түсіну, қолдану, талдау
Құндылықтар
азаматтық құндылық
Пәнаралық байланыс
әдебиет
Тақырып бойынша алдыңғы оқу
Отбасындағы қазақы дәстүрлер
Сабақтың жоспары
Уақыты
Сабақ мазмұны
Ресурстар
Сабақтың басы
5 мин
Отбасы дегеніміз не? Ол кімдерден тұрады?
(оқушылар ойы)
Оқулық 66
Сабақтың ортасы
10мин
20минут
5тапсырма. Тыңдалым,Айтылым.
Мәтіндегі қарамен жазылған өздерді жазып ал.
7-тапсырма:
Мәтіндегі ақпараттың дұрыстығын иә, жоқ сөздері арқылы тексер.
8-тапсырма.
Үлкендер
Жасы кішілер
Ұл бала
Қыз бала
ҚБ. "Басбармақ"әдісі. Өзара бағалау
12-тапсырма
Бинго ойыны
13-тапсырма.
Амандасу сөздері:
Таныстыру өздері:
Қоштасу сөздері:
Осы сұрақ бойынша оқушыларды сөйлету.
ҚБ "Екі жұлдыз, бір ұсыныс" әдісі
Сабақ соңы
5 минут
Кері байланыс "Ойды аяқта"
1.Бүгін мен ... білдім.
2. Мен ... үйрендім.
3. Маған ... қиындық тудырды.
4. Менің қолымнан ... келді.
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:
бөлім. Көне түркі руника жазуы
Мектеп: Круглоозерный ЖОББМ
Күні: 17.09.2018ж
Сынып: 7ә
Мұғалімнің аты-жөні: Каресова Т.К
Қатысқандар:
Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы:
Ауасыз тіршілік жоқ
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары
7.1.1.1 (Т/А) мәтін үзінділерін тыңдай отырып, оқиғаның дамуы мен аяқталуын болжау
7.2.1.1(Мәтіндік және графиктік кесте,сурет, шартты белгілер ақпаратты интерпретациялау
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар орындай алады:
Мәтін мазмұнын түсінеді.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады.
Дамуы мен аяқталуын болжай алады.
Кейбір оқушылар орындай алады:
Ақпаратты интерпретациялай алады.
Ойлау деңгейі
Түсіну, қолдану, талдау Құндылықтар
Пәнаралық байланыс
геграфия
Тақырып бойынша алдыңғы оқу
Климттық өзгерістердің зардаптары
Сабақтың жоспары
Уақыты
Сабақ мазмұны
Ресурстар
Сабақтың басы
5 мин
Қорапқа салып, бір нәрсені жасыру
(ауа) Ауа неден тұрады?
Оқулық
Сабақтың ортасы
10мин
20минут
1-тапсырма. Тыңдалым.
Мәтін мазмұнын тыңдайды.
2-тапсырма. Сұрақтарға жауап іздейді.
ҚБ. "Басбармақ"әдісі. Өзара бағалау
3-тапсырма.
Ауадағы тіршілік көздері (кластер жасау)
Тілдік бағдарды түсіндіру.
Көптік, Тәуелдік, Жіктік жалғауларын нақтылап түсіндіру.
7-тапсырма.
Ауа, жел,азот, оттегі, көміртегі сөздеріне сөйлем құра.
Оқылым.
8-тапсырма.
(оқушылар мәтінді өздері оқиды.)
10-тапсырма.
Берліген мәтіндегі сөздерге сөйлем құрау.
Сабақ соңы
5 минут
Кері байланыс "Ойды аяқта"
1.Бүгін мен ... білдім.
2. Мен ... үйрендім.
3. Маған ... қиындық тудырды.
4. Менің қолымнан ... келді.
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:
бөлім. Отбасындағы дәстүрлер мен мерекелер
Мектеп: Круглоозерный ЖОББМ
Күні: 05.09.2018ж
Сынып: 5в
Мұғалімнің аты-жөні: Каресова Т.К
Қатысқандар:
Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы:
Атам төрде отырады.
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары
Қарапайым сөйлеу үлгілерін қолдану арқылы төр ұғымын ұғындыру
Тәуелдік жалғауының көпше түрін меңгерту.
Сөйлеу барысында тілдік үлгілерді қолдануарқылы сөздік қорын молайту.
Отбасын құрметтеуге тәрбиелеу.
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар орындай алады:
Амандасу мәнерін үйренеді.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:
Жаңа сөздерді қолданады.
Кейбір оқушылар орындай алады:
Тәуелд жалғауынының көпше түрін жаттығу барысында қолдана алады.
Ойлау деңгейі
Түсіну, қолдану, талдау Құндылықтар
әдеп
Пәнаралық байланыс
Өзін-өзі тану
Тақырып бойынша алдыңғы оқу
Отбасындағы қазақы дәстүрлер
Сабақтың жоспары
Уақыты
Сабақ мазмұны
Ресурстар
Сабақтың басы
5 мин
Отбасылық суреттер көрсетіледі, оқушылар соған байланысты сөйлейді
(оқушылар ойы)
Оқулық 66
Сабақтың ортасы
10мин
20минут
Сабақ соңы
5 минут
1. Сөздікпен жұмыс. Оқушыларға түсіндіру, оқушы қайталайды.
2. Мәтіналды жұмыс.
Айтылым.
Сұрақтарға жауап береді.
2-тапсырма.Жазылым.
Дастархан жасау тәртібін ретімен жаз.
Тәуелдік жалғауының көпше түрі.
Біздің гүліміз
Сендердің гүлдерің
Сіздердің гүлдеріңіз
Олардың гүлдері
Жеке жұмыс ретінде берілген сөздерді көпше түрде жазу.
Ана, дос
ҚБ. "Басбармақ"әдісі.
Кері байланыс "Ойды аяқта"
1.Бүгін мен ... білдім.
2. Мен ... үйрендім.
3. Маған ... қиындық тудырды.
4. Менің қолымнан ... келді.
1-бөлім. Қазақтың салт-дәстүрлері
Мектеп: Круглоозерный ЖОББМ
Күні:
Сынып: 5
Мұғалімнің аты-жөні: Каресова Т.К
Қатысқандар:
Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы:
Үлкенге құрмет, кішіге ізет
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары
Әртүрлі диалогтік минимумдар арқылы сұхбат құру мәдениетін дамыту. Бата тілек арқылы танымдық ақпарат алу, тілдік коммуникация барысында салт-дәстүрдңі құрметтеуге тәрбиелеу.
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар орындай алады:
Мәтін мазмұнымен толық түсінеді.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:
Шығармада желісі бойынша сұрақтарға жауап береді.
Кейбір оқушылар орындай алады:
Берілген тапсырмаларды уақытында орындай алады.
Жаңа сөздер
Ардагер, соғыс, еңбек, бата беру
Ү/Т сұрау
Өткен тапсырма бойынша сұрақтар қойылады.
Пәнаралық байланыс
Әдебиет. өнер
Тақырып бойынша алдыңғы оқу
Тоқта, ботам! Атаң келеді артыңда.
Сабақтың жоспары
Уақыты
Сабақ мазмұны
Ресурстар
Сабақтың басы
5 мин
Ынтымақтастық ахуалы.
-Салем, достым!
-Қалайсың?
-Не жаңалық?
-Сені көргеніме қуаныштымын!
-Келші, достым!
Қызыгушылығын ояту
Қорапта бір сөзді жұмбақтап жасыру. (қария)
-Олар өмірде сыйлы адамдар
-Көп ақыл-кеңес береді.
-Ұрпағының, елінің амандығын тілеп отырады.
Оқулық
Сабақтың ортасы
5мин
10мин
10 минут
Сергіту сәті.
5мин
Сөздікпен жұмыс.
Мұғалім оқып, түсіндіреді.
Оқушылар қайталайды,
аудармасын айтады.
Мәтіналды жұмыс. 1-тапсырма.
Сұрақтармен жұмыс жүргізу.
2-тапсырма. Дескриптор
1.Суретке қарап, 3 сөйлем құрастыр.
2. Сөйлемді батамен байланыстырып құра.
Бағалау. Отшашу
Оқылым.
4-тапсырма. Мәтінді дұрыс оқып машықтану.
Қаражорға биін билеу
Жазылым.
Дұрыс сауатты жазуға машықтандыру.
5-тапсырма. Мәтін мазмұны бойынша тақырыптарды ретімен орналастырады.
Бағалау Басбармақ арқылы
Сабақ соңы
5 минут
Үйге тапсырма
Кері байланыс "Ойды аяқта"
1.Бүгін мен ... білдім.
2. Мен ... үйрендім.
3. Маған ... қиындық тудырды.
4. Менің қолымнан ... келді.
Бата жаттап келу.
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:
бөлім. Отбасындағы дәстүрлер мен мерекелер
Мектеп: Круглоозерный ЖОББМ
Күні: 04.09.2018ж
Сынып: 5в
Мұғалімнің аты-жөні: Каресова Т.К
Қатысқандар:
Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы:
Отбасындағы қарым-қатынастар
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары
Қазақша амандасу мәнері мен ұлттық этикет формаларын пайдалану (А2)
Күнделікті тұрмыстық тақырыптарға байланысты жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсіну. (Т3)
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар орындай алады:
Амандасу мәнерін үйренеді.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:
Жаңа сөздерді қолданады.
Кейбір оқушылар орындай алады:
Жаңа сөздер мен тірек сөздердің мағынасын түсінеді.
Ойлау деңгейі
Түсіну, қолдану, талдау
Құндылықтар
азаматтық құндылық
Пәнаралық байланыс
әдебиет
Тақырып бойынша алдыңғы оқу
Отбасындағы қазақы дәстүрлер
Сабақтың жоспары
Уақыты
Сабақ мазмұны
Ресурстар
Сабақтың басы
5 мин
Отбасы дегеніміз не? Ол кімдерден тұрады?
(оқушылар ойы)
Оқулық 66
Сабақтың ортасы
10мин
20минут
5тапсырма. Тыңдалым,Айтылым.
Мәтіндегі қарамен жазылған өздерді жазып ал.
7-тапсырма:
Мәтіндегі ақпараттың дұрыстығын иә, жоқ сөздері арқылы тексер.
8-тапсырма.
Үлкендер
Жасы кішілер
Ұл бала
Қыз бала
ҚБ. "Басбармақ"әдісі. Өзара бағалау
12-тапсырма
Бинго ойыны
13-тапсырма.
Амандасу сөздері:
Таныстыру өздері:
Қоштасу сөздері:
Осы сұрақ бойынша оқушыларды сөйлету.
ҚБ "Екі жұлдыз, бір ұсыныс" әдісі
Сабақ соңы
5 минут
Кері байланыс "Ойды аяқта"
1.Бүгін мен ... білдім.
2. Мен ... үйрендім.
3. Маған ... қиындық тудырды.
4. Менің қолымнан ... келді.
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:
бөлім. Көне түркі руника жазуы
Мектеп: Круглоозерный ЖОББМ
Күні: 17.09.2018ж
Сынып: 7ә
Мұғалімнің аты-жөні: Каресова Т.К
Қатысқандар:
Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы:
Ауасыз тіршілік жоқ
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары
7.1.1.1 (Т/А) мәтін үзінділерін тыңдай отырып, оқиғаның дамуы мен аяқталуын болжау
7.2.1.1(Мәтіндік және графиктік кесте,сурет, шартты белгілер ақпаратты интерпретациялау
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар орындай алады:
Мәтін мазмұнын түсінеді.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады.
Дамуы мен аяқталуын болжай алады.
Кейбір оқушылар орындай алады:
Ақпаратты интерпретациялай алады.
Ойлау деңгейі
Түсіну, қолдану, талдау Құндылықтар
Пәнаралық байланыс
геграфия
Тақырып бойынша алдыңғы оқу
Климттық өзгерістердің зардаптары
Сабақтың жоспары
Уақыты
Сабақ мазмұны
Ресурстар
Сабақтың басы
5 мин
Қорапқа салып, бір нәрсені жасыру
(ауа) Ауа неден тұрады?
Оқулық
Сабақтың ортасы
10мин
20минут
1-тапсырма. Тыңдалым.
Мәтін мазмұнын тыңдайды.
2-тапсырма. Сұрақтарға жауап іздейді.
ҚБ. "Басбармақ"әдісі. Өзара бағалау
3-тапсырма.
Ауадағы тіршілік көздері (кластер жасау)
Тілдік бағдарды түсіндіру.
Көптік, Тәуелдік, Жіктік жалғауларын нақтылап түсіндіру.
7-тапсырма.
Ауа, жел,азот, оттегі, көміртегі сөздеріне сөйлем құра.
Оқылым.
8-тапсырма.
(оқушылар мәтінді өздері оқиды.)
10-тапсырма.
Берліген мәтіндегі сөздерге сөйлем құрау.
Сабақ соңы
5 минут
Кері байланыс "Ойды аяқта"
1.Бүгін мен ... білдім.
2. Мен ... үйрендім.
3. Маған ... қиындық тудырды.
4. Менің қолымнан ... келді.
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:
бөлім. Отбасындағы дәстүрлер мен мерекелер
Мектеп: Круглоозерный ЖОББМ
Күні: 05.09.2018ж
Сынып: 5в
Мұғалімнің аты-жөні: Каресова Т.К
Қатысқандар:
Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы:
Атам төрде отырады.
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары
Қарапайым сөйлеу үлгілерін қолдану арқылы төр ұғымын ұғындыру
Тәуелдік жалғауының көпше түрін меңгерту.
Сөйлеу барысында тілдік үлгілерді қолдануарқылы сөздік қорын молайту.
Отбасын құрметтеуге тәрбиелеу.
Сабақ мақсаттары
Барлық оқушылар орындай алады:
Амандасу мәнерін үйренеді.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:
Жаңа сөздерді қолданады.
Кейбір оқушылар орындай алады:
Тәуелд жалғауынының көпше түрін жаттығу барысында қолдана алады.
Ойлау деңгейі
Түсіну, қолдану, талдау Құндылықтар
әдеп
Пәнаралық байланыс
Өзін-өзі тану
Тақырып бойынша алдыңғы оқу
Отбасындағы қазақы дәстүрлер
Сабақтың жоспары
Уақыты
Сабақ мазмұны
Ресурстар
Сабақтың басы
5 мин
Отбасылық суреттер көрсетіледі, оқушылар соған байланысты сөйлейді
(оқушылар ойы)
Оқулық 66
Сабақтың ортасы
10мин
20минут
Сабақ соңы
5 минут
1. Сөздікпен жұмыс. Оқушыларға түсіндіру, оқушы қайталайды.
2. Мәтіналды жұмыс.
Айтылым.
Сұрақтарға жауап береді.
2-тапсырма.Жазылым.
Дастархан жасау тәртібін ретімен жаз.
Тәуелдік жалғауының көпше түрі.
Біздің гүліміз
Сендердің гүлдерің
Сіздердің гүлдеріңіз
Олардың гүлдері
Жеке жұмыс ретінде берілген сөздерді көпше түрде жазу.
Ана, дос
ҚБ. "Басбармақ"әдісі.
Кері байланыс "Ойды аяқта"
1.Бүгін мен ... білдім.
2. Мен ... үйрендім.
3. Маған ... қиындық тудырды.
4. Менің қолымнан ... келді.
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация
жариялап табыс табыңыз!
Материалдарыңызды сатып, ақша табыңыз.
(kaspi Gold, Halyk bank)