Күні:23.10.18ж Тексерген:
Сыныбы: 11
Пәні: Қазақстан тарихы
|
Сабақтың тақырыбы: |
1916 ж ұлт азаттық көтеріліс |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
. |
|||||||||
|
Оқыту технологиясы: |
Сыни тұрғыдан ойлау технологиясы, Ақпараттық – коммуникациялық технологиясы. |
|||||||||
|
Сабақтың түрі: |
Аралас сабақ |
|||||||||
|
Қажетті құралдар мен көрнекіліктер: |
Интерактивті тақта, компьютер, маркер, проектор, плакат, дәптер, оқулық, слайдтар, электронды оқулықтар. |
|||||||||
|
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. |
1. Оқушылармен сәлемдесіп, түгендеп, құрал-жабдықтарын тексеру. 2. Сергіту сәтін пайдалана отырып, сабаққа назар аударту. 3. Түстер арқылы екі топқа бөлу. |
|||||||||
|
ІІ. Үй тапсырмасын сұрау. |
Үй тапсырмасын оқушы айтып,сол бойынша бойынша сұрақтар қойылады |
|||||||||
|
ІІІ.Қызығушылығын ояту |
1916 ж ұлт азаттық көтерілісін еске түсірейікші? (оқушылар өз оиларын айтады) БҮҮ стратегиясын толтыру Видеоролик көрсету |
|||||||||
|
IV. Мағынаны тану: |
І ,ІІ, топқа тапсырма беремін. І топ: Көтерілістің себептері және басталуы ІІ топ: Қозғалыстың қорытындылары, жеңілу себептері және тарихи маңызы |
Постер қорғау Топтастыру әдісін пайдалану |
||||||||
|
V |
Кестені толтыру 1916 жылғы ұлт-азаттық қозғалыс
«Білімді саралайық»ойыны тест арқылы орындалады
|
. |
||||||||
|
VІ. Үйге тапсырма: |
1916 ж ұлт азаттық көтеріліс |
|
||||||||
|
VІІ. Бағалау: |
Сабақ барысындағы көңіл – күйлерін, алған әсерлерін, нені біліп, үйренгендерін жазады.Білемін, Үйрендім, Үйренгім келеді стратегиясы
|
|
||||||||
![]()
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ұлт азаттық көтеріліс
Ұлт азаттық көтеріліс
Күні:23.10.18ж Тексерген:
Сыныбы: 11
Пәні: Қазақстан тарихы
|
Сабақтың тақырыбы: |
1916 ж ұлт азаттық көтеріліс |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
. |
|||||||||
|
Оқыту технологиясы: |
Сыни тұрғыдан ойлау технологиясы, Ақпараттық – коммуникациялық технологиясы. |
|||||||||
|
Сабақтың түрі: |
Аралас сабақ |
|||||||||
|
Қажетті құралдар мен көрнекіліктер: |
Интерактивті тақта, компьютер, маркер, проектор, плакат, дәптер, оқулық, слайдтар, электронды оқулықтар. |
|||||||||
|
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. |
1. Оқушылармен сәлемдесіп, түгендеп, құрал-жабдықтарын тексеру. 2. Сергіту сәтін пайдалана отырып, сабаққа назар аударту. 3. Түстер арқылы екі топқа бөлу. |
|||||||||
|
ІІ. Үй тапсырмасын сұрау. |
Үй тапсырмасын оқушы айтып,сол бойынша бойынша сұрақтар қойылады |
|||||||||
|
ІІІ.Қызығушылығын ояту |
1916 ж ұлт азаттық көтерілісін еске түсірейікші? (оқушылар өз оиларын айтады) БҮҮ стратегиясын толтыру Видеоролик көрсету |
|||||||||
|
IV. Мағынаны тану: |
І ,ІІ, топқа тапсырма беремін. І топ: Көтерілістің себептері және басталуы ІІ топ: Қозғалыстың қорытындылары, жеңілу себептері және тарихи маңызы |
Постер қорғау Топтастыру әдісін пайдалану |
||||||||
|
V |
Кестені толтыру 1916 жылғы ұлт-азаттық қозғалыс
«Білімді саралайық»ойыны тест арқылы орындалады
|
. |
||||||||
|
VІ. Үйге тапсырма: |
1916 ж ұлт азаттық көтеріліс |
|
||||||||
|
VІІ. Бағалау: |
Сабақ барысындағы көңіл – күйлерін, алған әсерлерін, нені біліп, үйренгендерін жазады.Білемін, Үйрендім, Үйренгім келеді стратегиясы
|
|
||||||||
![]()
шағым қалдыра аласыз













