Материалдар / Ұлттық аспаптар 4 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Ұлттық аспаптар 4 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Бұл қмж БжС технологиясы бойынша жазылған
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
07 Сәуір 2024
230
2 рет жүктелген
250 ₸
Бүгін алсаңыз
+13 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +13 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді жоспар

Сабақтың тақырыбы: Бірлігі жарасқан ел

Бөлім:

«»

Педагогтің аты-жөні:

Жумабаева Дианура Абилхановна

Күні:

01.04.2024ж

Сыныбы:5 д

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты



Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар:тыңдалым материалдың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді, ауызша және жазба жұмыстарда орынды қолданады. 63% сапаға шығу

Оқыту технологиясы

БжС технологиясы. «Ауызша сабақ-1» картасы

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Қызығушы

лық

ты ояту

3 мин.

Ұйымдастыру кезеңі:

Дүйсенбі-Күлімдеу күні болғандықтан «Күлімдеу» әдісі ұйымдастырылады








Оқушылар бір-біріне күлімдеу арқылы жайлы атмосфера қалыптастырады

Тақтаның жоғарғы жағына 63% нормасының саны қойылады.

14 оқушы

9 оқушы 4-5 алу керек.



ООМ




Сабақтың ортасы

37 мин.


1 к



Оқушылар сұрақтарға жауап бергеннен кейін, мұғалім оқушыларға сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырады.



не?

9.Текеметтің пайдасы

10.Барыс септігінің сұрақтарын ата

11.Текеметті ненің жүнінен жасайды?

12.Жеңімпаз ақынға Ақшабай не сыйлады?

13.Айтыста кім мен кім айтысады?









ООМ

оқулық

жұмыс дәптерлері

































«Суреттер сөйлейді» әдісі арқылы жаңа тақырыпты ашу. Сабақтың мақсаты айтылады.









2 кезең.Қабылдауды ұйымдастыру.Тірек сөздер

Жаңа сабаққа қатысты 7 тірек сөз беріледі.Бұл кезеңде оқушылар мұғалім дайындаған тірек сөздерді 30 секундта есте сақтап,30 секундта дәптерге жазу керек.

3 кезең.Ұғынуды ұйымдастыру

Бұл кезеңде оқушыларға 2 минут уақыт беріледі,осы уақыт ішінде оқушылар оқулықтағы мәтінді оқу керек. Қарама қарсы сұрау арқылы оқушыларға тақырып бойынша сұрақтар қойылады.


Саз арқылы өтетін тақырыпты болжайды

Оқушылар жұмыс дәптерлерін ашып,күн реті мен сабақтың тақырыбын жазады









Оқушылар есте сақтап,дәптерге тірек сөздерді жазады.











Оқушылар 2 минутта оқиды.Сұрақтарға жауап береді.

















Дескриптор

-есте сақтайды

-түсінеді

-тірек сөздерді жазады.

Екінші белгі

Тақтаға нәтижені жазу.

2 кезең < немесе> нормалар





Дескриптор

-мәтінді оқиды

- сұрақтарға жауап береді.



Үшінші кезең бойынша ООМ кестесі бойынша сұрақтарға жауап берген оқушыларға +,жауап бермеген оқушыларға белгілері қойылады

Үшінші белгі

Тақтаға нәтижені жазу.

3 кезең < немесе> нормалар


4-сынып оқулығы

Жұмыс дәптерлері















ООМ

слайд



оқулық













ООМ

слайд



4 кезең Бастапқы пысықтауды ұйымдастыру.Сыни сұрау арқылы оқушыларға 20 қате құрылған сұрақтар қояды.









5 кезең Талдау.Тақырып бойынша тақырыптық сөздік қор беріледі. 4 минут ішінде 37 сөздік қор жазу керек.


Оқушылар сыни сұрақтарға жауап береді.















Оқушылар жаңа тақырып бойынша берілген уақытта сөздік қор жазады.

Дескриптор:

- сұрақтарға толық жауап береді

Төртінші белгі барлық оқушыларға + немесе – белгілері қойылады.


Тақтаға нәтидені жазу.

4 кезең < немесе> нормалар.



Дескриптор

-берілген уақытта жазады

-тірек сөздерді жазады.



Тақтаға нәтижені жазу.

5 кезең < немесе> нормалар

оқулық

90-бет

Матрица



















оқулық

жұмыс дәптерлері

Сабақтың соңы

3 мин.




ООМ бойынша оқушылар бағаланады. 9-10 балл алған оқушыларға үй тапсырмасы берілмейді





Үй тапсырмасы:












Мұғалім 1-10 баллдық жүйе бойынша оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігі бойынша бағаланады.



ООМ


Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!