|
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||
|
«Гагарин атындағы №34 ЖОББМ» КММ |
|||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 6.Астана – мәдениет пен өнер ордасы |
||||||
|
Күні : 06.12.24ж. |
Педагогтің аты-жөні: |
||||||
|
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Ұлттық музейге бардың ба? |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.2.6.1 тірек сөздерге сүйеніп, сюжетті суреттердің желісі бойынша әңгіме құрастыру; 6.3.3.1 орта көлемді шығармаларды түсіну, тақырыбы мен негізгі ойды анықтау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Барлығы: орта көлемді шығармалардың тақырыбын анықтап, мәтіндерден тірек сөздерді таба алады; Көпшілігі: орта көлемді шығармаларды түсініп, тақырыбы мен негізгі ойды анықтай алады; Кейбіреуі: тірек сөздерге сүйеніп, сюжетті суреттердің желісі бойынша әңгіме құрастырады және орта көлемді шығармалардың негізгі ойын анықтай алады; |
||||||
|
Құндылықтар |
Сабақ барысында қамтылатын білім беру құндылықтары: *мәдениет;тарихқа құрмет;жауапкершілік |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы 3 минут 5 минут |
Ынтымақтпастық атмосферасын құру.
І. Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу -Оқушылармен сәлемдесу, өздері бір-бірімен үш тілде сәлемдеседі: Қалайсың?, Сәлем. Привет. Здравствуй. (Hello, Gudmoning). Сәтті өтсін сабағымыз Ашық болсын қабағымыз Балалар бір-бірімізге күлімдей қарап, сәттілік тілейміз (сәттілік)-деп оқушылармен сабаққа бейімделу - оларды түгендеу; - дәптерлеріне бүгінгі күнді жазғызу. - топқа бөлу. 1-топ - «Тыңдалым» 2-топ - «Айтылым» 3-топ - «Оқылым» 4-топ - «Жазылым» «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезіңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін (Бірлік және Ынтымақ ІІ.Үй тапсырмасын сұрау «Флеш-карта» әдісі арқылы үй тапсырмасын бекіту Оқушылар «Қызықты суреттер» тәсілімен бүгінгі тақырыпта не туралы сөз болатынын болжап айтады. Суреттерге назар аударыңдар.Бүгінгі тақырып не туралы болмақ? Осындай жетелеуші сұрақтар арқылы оқушылармен бірлесіп тірек сөздерді табу. Музей туралы маңызды деп санаған 3 ақпаратты болжайды,«Түртіп алу» әдісі бойынша оқушылар білгендерін анықтап, білмейтіндерін сұрауға әрекеттенеді, дәптеріне түртіп алады. Сабақтың тақырыбы, мақсаты ,бағалау шкаласы және дескриптормен таныстырады. |
Амандасу. Оқушылар өздері бір-бірімен үш тілде сәлемдеседі: Қалайсың?, Сәлем. Привет. Здравствуй. (Hello, Gudmoning). Сәтті өтсін сабағымыз, Ашық болсын қабағымыз! Балалар бір-бірімізге күлімдей қарап, сәттілік тілейді Дәптерлеріне бүгінгі күнді жазады. Оқыту дағдылары шартты белгілері арқылы топқа бөлінеді. 1-топ - «Тыңдалым» 2-топ - «Айтылым» 3-топ - «Оқылым» 4-топ - «Жазылым» Үй тапсырмасын сұрау «Флеш-карта» әдісі арқылы үй тапсырмасын бойынша жауап береді Оқушылар «Қызықты суреттер» тәсілімен бүгінгі тақырыпта не туралы сөз болатынын болжап айтады. Жетелеуші сұрақтарға жауап алу: -Суреттерде нені көріп тұрсыздар? -Суреттегі заттарды қайдан көруге болады? -Бүгінгі сабағымыздың тірек сөздері қандай деп ойлайсыңдар? Оқушылармен тірек сөздерді табу арқылы музей туралы маңызды деп санаған 3 ақпаратты болжайды,«Түртіп алу» әдісі бойынша оқушылар білгендерін анықтап, білмейтіндерін сұрауға әрекеттенеді, дәптеріне түртіп алады. |
«Шапалақ» әдісі Үй тапсырмасы бойынша әрбір дұрыс жауапқа 1 балл беріледі. ҚБ Өте жақсы, Жарайсың! |
Интербелсенді тақта Слайд ИБ тақта LED экран Оқу-құралдары Интербелсенді тақта Слайд ИБ тақта LED экран Оқу-құралдары |
|
||
|
Сабақтың ортасы (34 минут) |
ІІІ.Жаңа сабақ. 1.Мәтіналды жұмыс Мұғалім интерактивті тақтадағы тақырыпқа қатысты жаңа сөздермен таныстырып, оқиды, аудармасын айтады, оқушыларға қайталатады. 1.Сөздікпен жұмыс.
жауынгер–воин жәдігер- экспонат ,реликвия ауыстыру-заменить желгі және орта ғасыр тарихы-древняя и средневековая история «Біртұтас тәрбие» бағдарламасы: «Әділдік және Жауапкершілік» құндылығы МӘТІНАЛДЫ ЖҰМЫС Айтылым 1- тапсырма. Төмендегі сұрақтарға жауап бер. Жеке жұмыс «Біртұтас тәрбие» бағдарламасы: Тәуелсіздік және Отаншылдық» «Ұлттық музей» туралы видео-ролик көрсетіп,ұлттық музейдің құрылу тарихын дереккөздерді пайдалана отырып түсіндіремін.Қазақстан тарихы мен мәдениетінде алатын орны мен ұлттық құндылығымыз ретінде ұлттық музейдің тәрбиелік мәні мен мағынасына тоқталамын. «Ұлттық музей» тарихы туралы видео-роликтен соң оқушыларға топтық жұмыс тапсырмаларын орындату. ТОПТЫҚ жұмыс 1-топ - «Тыңдалым» Видео-роликті көріп тыңдау арқылы негізгі ақпараттарды анықтаңдар. 2-топ - «Айтылым» Видеодағы сюжетті суреттердің желісі бойынша сөйлем құрастырып айтыңдар. 3-топ - «Жазылым» 2- тапсырмадағы берілген сурет бойынша сөйлем құрап жазыңдар. 4-топ - «Оқылым» 3-тапсырма бойынша тапсырманы орындаңдар. Мәтінді оқып,тақырып қойып, мәтін мазмұны бойынша жоспар құрыңдар. Сергіту сәтінде «Арқан тарту» ойыны ойнатылады. ЕББҚ (Зейін тапшылығы және гипербелсенділік синдромы (ЗТГС) жеке қолдау көрсетіледі Жеке қажеттілігі бар оқушылар мұғалім көмегімен жұмысты орындайды Музей туралы сөйлем құрайды. Айтылым 4-тапсырма.Мәтін бойынша сұрақтарға жауап бер. ІV.Бекіту. Бекіту сұрақтары: 1.Музей деген қандай мекеме? 2.Ұлттық музей қашан құрылды? 3.Ұлттық музей қанша залдан тұрады? V.Қорытындылау |
Тыңдалым,айтылым. жауынгер–воин жәдігер- экспонат ,реликвия ауыстыру-заменить желгі және орта ғасыр тарихы-древняя и средневековая история Айтылым 1- тапсырма.Сұрақтарға жауап береді. 1.Мұражай –қандай мекеме? 2.Мұржайға қандай заттар қойылады? 3.Қазақстандағы қандай музейлерді білесің? 4.Ұлттық музей туралы не білесің? «Ұлттық музей» туралы видео-ролик тамашалап,ұлттық музейдің құрылу тарихын дереккөздерден тауып, түсінеді.Қазақстан тарихы мен мәдениетінде алатын орны мен ұлттық құндылығымыз ретінде ұлттық музейдің тәрбиелік мәнін ұғынады. «Ұлттық музей» тарихы туралы видео-роликтен соң оқушылар топтық жұмыс тапсырмаларын орындайды. Тыңдалым Видео-роликті көріп тыңдау арқылы негізгі ақпараттарды анықтайды. Айтылым Видеодағы сюжетті суреттердің желісі бойынша сөйлем құрастырып айтыңдар. Жазылым 2-тапсырмадағы берілген сурет бойынша сөйлем құрап жазады. Оқылым Мәтінді оқиды. Мәтінге тақырып қояды. Мәтін мазмұны бойынша жоспар құрады. Сергіту сәтін орындайды. Мұғалім оқушыларды сергіту үшін «Арқан тарту» ойынын ойнатады. Шарты: Арқанға ілінген сұрақтарға жауап беру арқылы арқанды тарту. Сұрақтарға жауап беріп, арқанды өз жағына көп ұзындықта тартқан топ жеңімпаз атанады. Жеке қажеттілігі бар оқушылар мұғалім көмегімен жұмысты орындайды Музей туралы сөйлем құрайды. 4-тапсырмада мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді. 1.Ұлттық музей қай қалада орналасқан? 2.Ұлттық музейдің экспозициялық кешендерінде қандай залдар бар? 3.Музей неше зал, неше қабаттан тұрады? 4.Музейдіңң аумағы қандай? 5.Музейде қандай шоу көрсетіледі? Бекіту сұрақтарына жауап береді. |
Оқушы өзін өзі «Смарт сағат» арқылы балдық жүйемен бағалап отырады Дескриптор 2 балл -сұрақтарға жауап жазады; -жаңа сөздерді қолданады; «БББ» Дескриптор 3 балл - видео-роликті көреді; - ақпараттарды тыңдайды; -негізгі ақпараттарды анықтайды; «Екі жұлдыз, бір тілек» Дескриптор 3 балл - сұрақтарға жауап береді; -жаңа сөздер мен тірек сөздерді қолданады; Оқушы өзін-өзі «Смарт сағат» арқылы балдық жүйемен бағалау Дескриптор 3 балл - сурет арқылы сөз тіркесін құрайды; -сөйлем құрап жазады; -сөйлемді қатесіз жазады; Дескриптор 3 балл - Мәтінді оқиды; - Мәтінге тақырып қояды. -негізгі ойды анықтайды; Оқушы өзін-өзі «Смарт сағат» арқылы балдық жүйемен бағалау Дескриптор 3 балл - Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді; -тірек сөздер мен жаңа сөздерді қолданады; Оқушы өзін-өзі «Смарт сағат» арқылы балдық жүйемен бағалау |
Слайд-презентация Интербелсенді тақта Қазақша-орысша сөздік Слайд ИБ тақта LED экран Оқу-құралдары Видео-ролик, Слайд, презентация Оқулық https://youtube.com/watch?v=ph1QsXWXD98&feature=shared Үлестірмелі топтамалар https://youtu.be/FZZo7NvtHmk?si=Ow-VmLnV--8H4Y43 Микрофон
Слайд ИБ тақта LED экран Оқу-құралдары LED экран Оқу-құралдары Слайд,презентация
|
|
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
VI. Үй тапсырмасын беру : 5–тапсырма, 117 бет |
|
|
||||
|
|
Кері байланыс |
Өз деңгейлерін анықтайды. «Аяқталмаған сөйлемдер» әдісі арқылы қорытындылау 1.«Бүгін мен...................... білдім» 2.«................. қызықты болды» 3.«.......................... қиын болды.» 4.« ......................... екенін түсіндім» |
|
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. «Смарт сағат» арқылы оқушылардың сабақ барысында жинаған балдары арқылы формативті бағалау жүргізіледі. |
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ұлттық музейге бардың ба?
Ұлттық музейге бардың ба?
|
Қысқа мерзімді жоспар |
|||||||
|
«Гагарин атындағы №34 ЖОББМ» КММ |
|||||||
|
Пән: Қазақ тілі Т2 |
Бөлім: 6.Астана – мәдениет пен өнер ордасы |
||||||
|
Күні : 06.12.24ж. |
Педагогтің аты-жөні: |
||||||
|
Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : |
|||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Ұлттық музейге бардың ба? |
|||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
6.2.6.1 тірек сөздерге сүйеніп, сюжетті суреттердің желісі бойынша әңгіме құрастыру; 6.3.3.1 орта көлемді шығармаларды түсіну, тақырыбы мен негізгі ойды анықтау; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты : |
Барлығы: орта көлемді шығармалардың тақырыбын анықтап, мәтіндерден тірек сөздерді таба алады; Көпшілігі: орта көлемді шығармаларды түсініп, тақырыбы мен негізгі ойды анықтай алады; Кейбіреуі: тірек сөздерге сүйеніп, сюжетті суреттердің желісі бойынша әңгіме құрастырады және орта көлемді шығармалардың негізгі ойын анықтай алады; |
||||||
|
Құндылықтар |
Сабақ барысында қамтылатын білім беру құндылықтары: *мәдениет;тарихқа құрмет;жауапкершілік |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы 3 минут 5 минут |
Ынтымақтпастық атмосферасын құру.
І. Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу -Оқушылармен сәлемдесу, өздері бір-бірімен үш тілде сәлемдеседі: Қалайсың?, Сәлем. Привет. Здравствуй. (Hello, Gudmoning). Сәтті өтсін сабағымыз Ашық болсын қабағымыз Балалар бір-бірімізге күлімдей қарап, сәттілік тілейміз (сәттілік)-деп оқушылармен сабаққа бейімделу - оларды түгендеу; - дәптерлеріне бүгінгі күнді жазғызу. - топқа бөлу. 1-топ - «Тыңдалым» 2-топ - «Айтылым» 3-топ - «Оқылым» 4-топ - «Жазылым» «Біртұтас тәрбие» тәрбие бағдарламасындағы құндылықтарды оқу процесіне ұйымдастыру кезіңінен бастап, сабақтың әрбір кезеңінде жүргіземін (Бірлік және Ынтымақ ІІ.Үй тапсырмасын сұрау «Флеш-карта» әдісі арқылы үй тапсырмасын бекіту Оқушылар «Қызықты суреттер» тәсілімен бүгінгі тақырыпта не туралы сөз болатынын болжап айтады. Суреттерге назар аударыңдар.Бүгінгі тақырып не туралы болмақ? Осындай жетелеуші сұрақтар арқылы оқушылармен бірлесіп тірек сөздерді табу. Музей туралы маңызды деп санаған 3 ақпаратты болжайды,«Түртіп алу» әдісі бойынша оқушылар білгендерін анықтап, білмейтіндерін сұрауға әрекеттенеді, дәптеріне түртіп алады. Сабақтың тақырыбы, мақсаты ,бағалау шкаласы және дескриптормен таныстырады. |
Амандасу. Оқушылар өздері бір-бірімен үш тілде сәлемдеседі: Қалайсың?, Сәлем. Привет. Здравствуй. (Hello, Gudmoning). Сәтті өтсін сабағымыз, Ашық болсын қабағымыз! Балалар бір-бірімізге күлімдей қарап, сәттілік тілейді Дәптерлеріне бүгінгі күнді жазады. Оқыту дағдылары шартты белгілері арқылы топқа бөлінеді. 1-топ - «Тыңдалым» 2-топ - «Айтылым» 3-топ - «Оқылым» 4-топ - «Жазылым» Үй тапсырмасын сұрау «Флеш-карта» әдісі арқылы үй тапсырмасын бойынша жауап береді Оқушылар «Қызықты суреттер» тәсілімен бүгінгі тақырыпта не туралы сөз болатынын болжап айтады. Жетелеуші сұрақтарға жауап алу: -Суреттерде нені көріп тұрсыздар? -Суреттегі заттарды қайдан көруге болады? -Бүгінгі сабағымыздың тірек сөздері қандай деп ойлайсыңдар? Оқушылармен тірек сөздерді табу арқылы музей туралы маңызды деп санаған 3 ақпаратты болжайды,«Түртіп алу» әдісі бойынша оқушылар білгендерін анықтап, білмейтіндерін сұрауға әрекеттенеді, дәптеріне түртіп алады. |
«Шапалақ» әдісі Үй тапсырмасы бойынша әрбір дұрыс жауапқа 1 балл беріледі. ҚБ Өте жақсы, Жарайсың! |
Интербелсенді тақта Слайд ИБ тақта LED экран Оқу-құралдары Интербелсенді тақта Слайд ИБ тақта LED экран Оқу-құралдары |
|
||
|
Сабақтың ортасы (34 минут) |
ІІІ.Жаңа сабақ. 1.Мәтіналды жұмыс Мұғалім интерактивті тақтадағы тақырыпқа қатысты жаңа сөздермен таныстырып, оқиды, аудармасын айтады, оқушыларға қайталатады. 1.Сөздікпен жұмыс.
жауынгер–воин жәдігер- экспонат ,реликвия ауыстыру-заменить желгі және орта ғасыр тарихы-древняя и средневековая история «Біртұтас тәрбие» бағдарламасы: «Әділдік және Жауапкершілік» құндылығы МӘТІНАЛДЫ ЖҰМЫС Айтылым 1- тапсырма. Төмендегі сұрақтарға жауап бер. Жеке жұмыс «Біртұтас тәрбие» бағдарламасы: Тәуелсіздік және Отаншылдық» «Ұлттық музей» туралы видео-ролик көрсетіп,ұлттық музейдің құрылу тарихын дереккөздерді пайдалана отырып түсіндіремін.Қазақстан тарихы мен мәдениетінде алатын орны мен ұлттық құндылығымыз ретінде ұлттық музейдің тәрбиелік мәні мен мағынасына тоқталамын. «Ұлттық музей» тарихы туралы видео-роликтен соң оқушыларға топтық жұмыс тапсырмаларын орындату. ТОПТЫҚ жұмыс 1-топ - «Тыңдалым» Видео-роликті көріп тыңдау арқылы негізгі ақпараттарды анықтаңдар. 2-топ - «Айтылым» Видеодағы сюжетті суреттердің желісі бойынша сөйлем құрастырып айтыңдар. 3-топ - «Жазылым» 2- тапсырмадағы берілген сурет бойынша сөйлем құрап жазыңдар. 4-топ - «Оқылым» 3-тапсырма бойынша тапсырманы орындаңдар. Мәтінді оқып,тақырып қойып, мәтін мазмұны бойынша жоспар құрыңдар. Сергіту сәтінде «Арқан тарту» ойыны ойнатылады. ЕББҚ (Зейін тапшылығы және гипербелсенділік синдромы (ЗТГС) жеке қолдау көрсетіледі Жеке қажеттілігі бар оқушылар мұғалім көмегімен жұмысты орындайды Музей туралы сөйлем құрайды. Айтылым 4-тапсырма.Мәтін бойынша сұрақтарға жауап бер. ІV.Бекіту. Бекіту сұрақтары: 1.Музей деген қандай мекеме? 2.Ұлттық музей қашан құрылды? 3.Ұлттық музей қанша залдан тұрады? V.Қорытындылау |
Тыңдалым,айтылым. жауынгер–воин жәдігер- экспонат ,реликвия ауыстыру-заменить желгі және орта ғасыр тарихы-древняя и средневековая история Айтылым 1- тапсырма.Сұрақтарға жауап береді. 1.Мұражай –қандай мекеме? 2.Мұржайға қандай заттар қойылады? 3.Қазақстандағы қандай музейлерді білесің? 4.Ұлттық музей туралы не білесің? «Ұлттық музей» туралы видео-ролик тамашалап,ұлттық музейдің құрылу тарихын дереккөздерден тауып, түсінеді.Қазақстан тарихы мен мәдениетінде алатын орны мен ұлттық құндылығымыз ретінде ұлттық музейдің тәрбиелік мәнін ұғынады. «Ұлттық музей» тарихы туралы видео-роликтен соң оқушылар топтық жұмыс тапсырмаларын орындайды. Тыңдалым Видео-роликті көріп тыңдау арқылы негізгі ақпараттарды анықтайды. Айтылым Видеодағы сюжетті суреттердің желісі бойынша сөйлем құрастырып айтыңдар. Жазылым 2-тапсырмадағы берілген сурет бойынша сөйлем құрап жазады. Оқылым Мәтінді оқиды. Мәтінге тақырып қояды. Мәтін мазмұны бойынша жоспар құрады. Сергіту сәтін орындайды. Мұғалім оқушыларды сергіту үшін «Арқан тарту» ойынын ойнатады. Шарты: Арқанға ілінген сұрақтарға жауап беру арқылы арқанды тарту. Сұрақтарға жауап беріп, арқанды өз жағына көп ұзындықта тартқан топ жеңімпаз атанады. Жеке қажеттілігі бар оқушылар мұғалім көмегімен жұмысты орындайды Музей туралы сөйлем құрайды. 4-тапсырмада мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді. 1.Ұлттық музей қай қалада орналасқан? 2.Ұлттық музейдің экспозициялық кешендерінде қандай залдар бар? 3.Музей неше зал, неше қабаттан тұрады? 4.Музейдіңң аумағы қандай? 5.Музейде қандай шоу көрсетіледі? Бекіту сұрақтарына жауап береді. |
Оқушы өзін өзі «Смарт сағат» арқылы балдық жүйемен бағалап отырады Дескриптор 2 балл -сұрақтарға жауап жазады; -жаңа сөздерді қолданады; «БББ» Дескриптор 3 балл - видео-роликті көреді; - ақпараттарды тыңдайды; -негізгі ақпараттарды анықтайды; «Екі жұлдыз, бір тілек» Дескриптор 3 балл - сұрақтарға жауап береді; -жаңа сөздер мен тірек сөздерді қолданады; Оқушы өзін-өзі «Смарт сағат» арқылы балдық жүйемен бағалау Дескриптор 3 балл - сурет арқылы сөз тіркесін құрайды; -сөйлем құрап жазады; -сөйлемді қатесіз жазады; Дескриптор 3 балл - Мәтінді оқиды; - Мәтінге тақырып қояды. -негізгі ойды анықтайды; Оқушы өзін-өзі «Смарт сағат» арқылы балдық жүйемен бағалау Дескриптор 3 балл - Мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді; -тірек сөздер мен жаңа сөздерді қолданады; Оқушы өзін-өзі «Смарт сағат» арқылы балдық жүйемен бағалау |
Слайд-презентация Интербелсенді тақта Қазақша-орысша сөздік Слайд ИБ тақта LED экран Оқу-құралдары Видео-ролик, Слайд, презентация Оқулық https://youtube.com/watch?v=ph1QsXWXD98&feature=shared Үлестірмелі топтамалар https://youtu.be/FZZo7NvtHmk?si=Ow-VmLnV--8H4Y43 Микрофон
Слайд ИБ тақта LED экран Оқу-құралдары LED экран Оқу-құралдары Слайд,презентация
|
|
||
|
Сабақтың соңы 3 минут |
VI. Үй тапсырмасын беру : 5–тапсырма, 117 бет |
|
|
||||
|
|
Кері байланыс |
Өз деңгейлерін анықтайды. «Аяқталмаған сөйлемдер» әдісі арқылы қорытындылау 1.«Бүгін мен...................... білдім» 2.«................. қызықты болды» 3.«.......................... қиын болды.» 4.« ......................... екенін түсіндім» |
|
||||
|
Бағалау |
Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. «Смарт сағат» арқылы оқушылардың сабақ барысында жинаған балдары арқылы формативті бағалау жүргізіледі. |
||||||
шағым қалдыра аласыз














