Қысқа мерзімді жоспар
Мектеп: Қосшы қаласының №2 жалпы білім беретін мектеп КММ
|
Бөлім: |
Спорт. Белгілі спорт жұлдыздары. Морфология |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Базарбаева Н.Е |
|
Күні: |
06.02.2024 |
|
Сыныбы: |
6 «Г» |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ұлттық ойындар |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
6.1.3.1. тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, детальді ақпаратты анықтау. 6.4.4.2. етістіктің етіс түрлері мен салт-сабақты етістіктердің тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 3 минут 5 минут 3 минут 10 минут 5 минут 3 мин 8 минут Сабақтың соңы Рефлексия 8 мин. |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу, түгендеу. Психологиялық ахуал «Струп тест» орындау арқылы сабаққа зейіндерін аударамыз. Ой шақыру. «Қазақтың қандай ұлттық ойындарын білеміз?» Оқушыларға ұлттық ойын жайлы видео көрсетіледі. https://www.youtube.com/watch?v=Z2S-vZx9mj8 1-тапсырма. Жеке жұмыс. Тыңдалған мәтіннен детальды ақпаратты кестеге жазып шығыңдар.
Дескриптор
Оқушыларға грамматикалық тақырыпты түсіндіремін.
2-тапсырма. Жұптық жұмыс. Мәтінді оқып, ойынның барысы туралы диалог құрыңдар. Диалог пен мәтінді салыстырып, стилін анықтаңдар.
(оқушылар жауабы тыңдалады).
Дескриптор
3-тапсырма. Жеке жұмыс. Кестені толтыру қажет. Болымды, Болымсыз, сабақты салт етістікерді анықтау қажет.
Дескриптор
Сергіту сәті. Асық ату
4-тапсырма. Топтық жұмыс. «Сөздер кілті» әдісі. Көп нүктенің орнына мәтін мазмұнына сәйкес тиісті сөздерді орналастыр.
Тақырыбы: Тоғызқұмалақ
М Ағаш тақтайшада арнайы он сегіз ойық болады, тоғыздың әрқайсысының өз атауы бар. Ұтып алған құмалақтарды салуға арналған қазан болады.
О Бастапқыда қойшылар тікелей жерге тесік қазып ойнады. Кейінірек ойын үйлерге заманауи қалыпқа ие болды. Ол бүгінгі күнге дейін танымал, елде т турнирлер өткізіледі.
Дескриптор
Кері байланыс Менде бәрі сәтті шықты ... Мен үйрендім ... Сабақта мен орындай алдым ... Бәрінен маған ұнағаны ... Бәрінен маған қиын болғаны ...
Оқушыларды бағалау Бүгінгі сабақтағы жалпы балл саны-10
Үй тапсырмасы: Оқулықтан 125 бет. 6-тапсырма.
|
Амандасады. Сұрақтарға оқушылар өз ойларын айтып, талқылап, тақырыпты өздері ашады. Бүгінгі сабақ тақырыбы және мақсатымен танысады.
Видеода көрсетілген ақпарат бойынша кестені толтырады. Қазақтың ұлттық ойындарын біледі, негізгі сипатын анықтайды.
Грамматикалық тақырыпты меңгереді.
Дескриптор: Мәтінді оқып, ойынның барысы туралы диалог құрады. Диалог пен мәтінді салыстырып, стилін анықтайды.
Оқушылар кестедегі мысалдардан болымды, болымсыз, сабақты салт етістікерді анықтап белгілейді.
Көп нүктенің орнына тиісті сөздерді орналастырады.
Бүгінгі білімдерін, не үйренгендерін тұжырымдайды.
|
Мадақтау Жарайсың! Өте жақсы!
«Оңай\қиын» әдісі арқылы өзін-өзі бағалайды.
ҚБ
«Киіз үй» әдісі арқылы өзін-өзі бағалайды.
«Оңай\қиын» әдісі арқылы өзін-өзі бағалайды.
Өзін-өзі бағалау
|
Слайд Карточка Видео жасанды интеллект
АКТ
Оқулық
Карточка Үлестірі леді.
Асықтар
Оқулық, электрон-ды журнал |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ұлттық ойын 6-сынып
Ұлттық ойын 6-сынып
Қысқа мерзімді жоспар
Мектеп: Қосшы қаласының №2 жалпы білім беретін мектеп КММ
|
Бөлім: |
Спорт. Белгілі спорт жұлдыздары. Морфология |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Базарбаева Н.Е |
|
Күні: |
06.02.2024 |
|
Сыныбы: |
6 «Г» |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ұлттық ойындар |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
6.1.3.1. тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, детальді ақпаратты анықтау. 6.4.4.2. етістіктің етіс түрлері мен салт-сабақты етістіктердің тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану |
|
Сабақтың мақсаты: |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 3 минут 5 минут 3 минут 10 минут 5 минут 3 мин 8 минут Сабақтың соңы Рефлексия 8 мин. |
І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен амандасу, түгендеу. Психологиялық ахуал «Струп тест» орындау арқылы сабаққа зейіндерін аударамыз. Ой шақыру. «Қазақтың қандай ұлттық ойындарын білеміз?» Оқушыларға ұлттық ойын жайлы видео көрсетіледі. https://www.youtube.com/watch?v=Z2S-vZx9mj8 1-тапсырма. Жеке жұмыс. Тыңдалған мәтіннен детальды ақпаратты кестеге жазып шығыңдар.
Дескриптор
Оқушыларға грамматикалық тақырыпты түсіндіремін.
2-тапсырма. Жұптық жұмыс. Мәтінді оқып, ойынның барысы туралы диалог құрыңдар. Диалог пен мәтінді салыстырып, стилін анықтаңдар.
(оқушылар жауабы тыңдалады).
Дескриптор
3-тапсырма. Жеке жұмыс. Кестені толтыру қажет. Болымды, Болымсыз, сабақты салт етістікерді анықтау қажет.
Дескриптор
Сергіту сәті. Асық ату
4-тапсырма. Топтық жұмыс. «Сөздер кілті» әдісі. Көп нүктенің орнына мәтін мазмұнына сәйкес тиісті сөздерді орналастыр.
Тақырыбы: Тоғызқұмалақ
М Ағаш тақтайшада арнайы он сегіз ойық болады, тоғыздың әрқайсысының өз атауы бар. Ұтып алған құмалақтарды салуға арналған қазан болады.
О Бастапқыда қойшылар тікелей жерге тесік қазып ойнады. Кейінірек ойын үйлерге заманауи қалыпқа ие болды. Ол бүгінгі күнге дейін танымал, елде т турнирлер өткізіледі.
Дескриптор
Кері байланыс Менде бәрі сәтті шықты ... Мен үйрендім ... Сабақта мен орындай алдым ... Бәрінен маған ұнағаны ... Бәрінен маған қиын болғаны ...
Оқушыларды бағалау Бүгінгі сабақтағы жалпы балл саны-10
Үй тапсырмасы: Оқулықтан 125 бет. 6-тапсырма.
|
Амандасады. Сұрақтарға оқушылар өз ойларын айтып, талқылап, тақырыпты өздері ашады. Бүгінгі сабақ тақырыбы және мақсатымен танысады.
Видеода көрсетілген ақпарат бойынша кестені толтырады. Қазақтың ұлттық ойындарын біледі, негізгі сипатын анықтайды.
Грамматикалық тақырыпты меңгереді.
Дескриптор: Мәтінді оқып, ойынның барысы туралы диалог құрады. Диалог пен мәтінді салыстырып, стилін анықтайды.
Оқушылар кестедегі мысалдардан болымды, болымсыз, сабақты салт етістікерді анықтап белгілейді.
Көп нүктенің орнына тиісті сөздерді орналастырады.
Бүгінгі білімдерін, не үйренгендерін тұжырымдайды.
|
Мадақтау Жарайсың! Өте жақсы!
«Оңай\қиын» әдісі арқылы өзін-өзі бағалайды.
ҚБ
«Киіз үй» әдісі арқылы өзін-өзі бағалайды.
«Оңай\қиын» әдісі арқылы өзін-өзі бағалайды.
Өзін-өзі бағалау
|
Слайд Карточка Видео жасанды интеллект
АКТ
Оқулық
Карточка Үлестірі леді.
Асықтар
Оқулық, электрон-ды журнал |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз

















