|
Бөлім: |
XX ғасырдың басындағы Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық жағдайы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
§7. Ұлттық саяси баспасөздің дамуы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.1.2 – XX ғасыр басындағы Қазақстандағы қоғамдық-саяси процестерге баға беру |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
XX ғасыр басындағы Қазақстанның қоғамдық-саяси өмірінде болған процестерді бағалау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Түзету мақсаты |
Ресей империясының Мемлекеттік Думасындағы қазақ зиялыларының қызметін бағалау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Отансүйгіштік, жауапкершілік |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі
|
Суреттерге қарап, Мемлекеттік Дума депутаттарының есімдерін анықта.
Дескриптор: Білім алушы - А. Бірімжановтың есімін анықтайды; - Б. Қаратаевтың есімін анықтайды; -Т. Нүрекеновтың есімін анықтайды; - М Тынышбаев есімін анықтайды; - Ш. Қосшығұлұлының есімін анықтайды; Жауабы: 1-Б.Қаратаев, 2- А. Бірімжанов, 3-Ш. Қосшығұлұлы, 4-М. Тынышбаев
|
Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Оқушылар өз болжамдарын айтып, талқылау
|
Мадақтау |
Оқулық Жұмыс дәптері Интерактивті тақта
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жаңа сабақ |
И: 1-Тапсырма. Сәйкестендіру Болған оқиғаны жылдармен сәйкестендір
Жауабы: 1-В, 2-А, 3-Д, 4-С, 5-Ж, 6-Е
2-тапсырма. «Дала уәләяты» газетіне сипаттама беріңдер:
«Дала уәләяты»
3-тапсырма. Кесте толтырыңдар:
|
Оқушылар оқулықтағы ақпараттық мәтінмен жұмыс жасайды жүргізеді
Оқушылар тапсырмада берілген кестені толтырады. |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
«Ең үздік жауап»
|
Жұмыс дәптері
Презентация
Сызба
Кесте
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды |
Бүгінгі сабақ : -Маған ұнады- -Маған қиын болды- -Маған қызықты болды- |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
конспект
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
§7 тақырыпты мазмұндау. |
|
|
күнделік |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ұлттық саяси баспасөздің дамуы 8 сынып
|
Бөлім: |
XX ғасырдың басындағы Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық жағдайы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 8 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
§7. Ұлттық саяси баспасөздің дамуы |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.3.1.2 – XX ғасыр басындағы Қазақстандағы қоғамдық-саяси процестерге баға беру |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
XX ғасыр басындағы Қазақстанның қоғамдық-саяси өмірінде болған процестерді бағалау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Түзету мақсаты |
Ресей империясының Мемлекеттік Думасындағы қазақ зиялыларының қызметін бағалау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Отансүйгіштік, жауапкершілік |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі
|
Суреттерге қарап, Мемлекеттік Дума депутаттарының есімдерін анықта.
Дескриптор: Білім алушы - А. Бірімжановтың есімін анықтайды; - Б. Қаратаевтың есімін анықтайды; -Т. Нүрекеновтың есімін анықтайды; - М Тынышбаев есімін анықтайды; - Ш. Қосшығұлұлының есімін анықтайды; Жауабы: 1-Б.Қаратаев, 2- А. Бірімжанов, 3-Ш. Қосшығұлұлы, 4-М. Тынышбаев
|
Оқушылар өз ойларын ортаға салады. Оқушылар өз болжамдарын айтып, талқылау
|
Мадақтау |
Оқулық Жұмыс дәптері Интерактивті тақта
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жаңа сабақ |
И: 1-Тапсырма. Сәйкестендіру Болған оқиғаны жылдармен сәйкестендір
Жауабы: 1-В, 2-А, 3-Д, 4-С, 5-Ж, 6-Е
2-тапсырма. «Дала уәләяты» газетіне сипаттама беріңдер:
«Дала уәләяты»
3-тапсырма. Кесте толтырыңдар:
|
Оқушылар оқулықтағы ақпараттық мәтінмен жұмыс жасайды жүргізеді
Оқушылар тапсырмада берілген кестені толтырады. |
ҚБ Мұғалім оқушылар жауабын мұқият тыңдап кері байланыс беріп отырады
«Ең үздік жауап»
|
Жұмыс дәптері
Презентация
Сызба
Кесте
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қорытынды |
Бүгінгі сабақ : -Маған ұнады- -Маған қиын болды- -Маған қызықты болды- |
Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не білгенін жазады
|
Оқушылар бағалай критерийлерімен өз деңгейлерін бағалайды |
конспект
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
§7 тақырыпты мазмұндау. |
|
|
күнделік |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз



