|
Білім беру ұйымының атауы |
Балалар мен жасөспірімдер орталығы |
|
|
Үйірме |
«Ұлттық қоланбалы өнер» |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Ултамбаева Ә |
|
|
Күні |
|
|
|
Тобы: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ұлу бейнесін жасау |
|
|
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
1. Ермек сазбен жұмыс жасау әдістерін меңгерту. 2. Балалардың қиялы мен шығармашылық қабілетін дамыту. 3. Қол моторикасын және пішіндермен жұмыс дағдыларын жетілдіру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Дамытушылық Оқушылардың логикалық ойлау
қабілеттерін, көз – дәлдіктерін
дамыту. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы І. Ұйымдастыру кезеңі ІІІ. Жаңа сабақты түсіндіру Сабақтың ортасы ІV. Сергіту сәті
V. Сарамандық жұмыс Сабақтың соңы VІ. Сабақты қорытындылау
|
Оқушылармен амандасу, сабақта жоқ оқушыны анықтау, оқушылардың зейінін сабаққа аудару. «Шаттық шеңбері» әдісі Оқушыны бір-біріне тілек айту арқылы жақындастырады, көңіл күйін көтереді, бауырмалдығын оятады. - Балалардың назарын сабаққа аудару. - Ермек сазбен жұмыс ережелерімен таныстыру: сазды қалай ұстау, қолдану техникасы және құралдармен жұмыс істеу. Ермексаз - негізінен, химиялық тәсілмен зауытта «каолин» атты балшыққа глицерин, вазелин және т.б. химикаттар қосу арқылы дайындалады.Суда ерімейді.Ол тез кеппейтін, илеуге көнгіш, жұмсақ материал. Ол түрлі түсті, қорапта сақталады. Ермексаз (итал. plastilina, көне грекше: πλαστός — қалыптау) — затқа пішін беру үшін қолданылатын материал. Бұрын ол тазартылған және ұсақталған балауыз қосылған саз ұнтақ, жануарлар майлар мен түбі кептіру алдын алу және басқа да заттардан жасалды - Ермек сазбен қандай заттар жасауға болатыны туралы қысқаша мәлімет. - Ұлуды қалай жасау керектігі туралы кезең-кезеңімен көрсету. 1. Ұлу денесінің негізін жасау (ұзындыққа сазды созып, шиыршықтау). 2. Ұлудың басын және мүйіздерін жасау.
3. Деталдарды қосып,
оларды біріктіру. - Мұғалім әр оқушының жұмысын талдап, қолдау көрсетеді. - Оқушылар өздерінің жетістіктері туралы пікір білдіреді. . Қол жаттығуларын жасау
- Мұғалім әр балаға көмектесіп, жұмыстарын қадағалайды және қажет болса кеңес береді. - Балалар өз жұмыстарын аяқтап, оларды біріктіреді. - Сабақты қорытындылап, балалардың жұмыс барысындағы жетістіктерін атап өту. - Сабақтан алған әсерлерін сұрау.
|
Сәлемдеседі, оқу құралдарын дайындайды. Оқушылар үлкен шеңберге тұрады, кезектесіп тілек айтады. .
Оқушылар берілген мәліметтерді меңгере отырып, ермексаз туралы түсінік алады.
Окушыла орындарынан тұрып қол жаттығуларын жасайды Оқушылар қауіпсіздік ережесін еске түсіреді
Оқушылар қауіпсіздік ережесін еске түсіреді Алған керекті ақапаратты чемоданға салу. Ақпараттың ішінде әлі ізденіп, толықтыру керек болса, еттартқышқа салу. Қажет емес, артық дүниені қоқыс жәшігіне салу. |
Сұрақтары
Дайын үлгілер, суреттер, буклеттер «Ғажайып кілем» суреті Технология-лық карта |

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ұлу бейнесін жасау
Ұлу бейнесін жасау
|
Білім беру ұйымының атауы |
Балалар мен жасөспірімдер орталығы |
|
|
Үйірме |
«Ұлттық қоланбалы өнер» |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Ултамбаева Ә |
|
|
Күні |
|
|
|
Тобы: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ұлу бейнесін жасау |
|
|
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары |
1. Ермек сазбен жұмыс жасау әдістерін меңгерту. 2. Балалардың қиялы мен шығармашылық қабілетін дамыту. 3. Қол моторикасын және пішіндермен жұмыс дағдыларын жетілдіру |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Дамытушылық Оқушылардың логикалық ойлау
қабілеттерін, көз – дәлдіктерін
дамыту. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы І. Ұйымдастыру кезеңі ІІІ. Жаңа сабақты түсіндіру Сабақтың ортасы ІV. Сергіту сәті
V. Сарамандық жұмыс Сабақтың соңы VІ. Сабақты қорытындылау
|
Оқушылармен амандасу, сабақта жоқ оқушыны анықтау, оқушылардың зейінін сабаққа аудару. «Шаттық шеңбері» әдісі Оқушыны бір-біріне тілек айту арқылы жақындастырады, көңіл күйін көтереді, бауырмалдығын оятады. - Балалардың назарын сабаққа аудару. - Ермек сазбен жұмыс ережелерімен таныстыру: сазды қалай ұстау, қолдану техникасы және құралдармен жұмыс істеу. Ермексаз - негізінен, химиялық тәсілмен зауытта «каолин» атты балшыққа глицерин, вазелин және т.б. химикаттар қосу арқылы дайындалады.Суда ерімейді.Ол тез кеппейтін, илеуге көнгіш, жұмсақ материал. Ол түрлі түсті, қорапта сақталады. Ермексаз (итал. plastilina, көне грекше: πλαστός — қалыптау) — затқа пішін беру үшін қолданылатын материал. Бұрын ол тазартылған және ұсақталған балауыз қосылған саз ұнтақ, жануарлар майлар мен түбі кептіру алдын алу және басқа да заттардан жасалды - Ермек сазбен қандай заттар жасауға болатыны туралы қысқаша мәлімет. - Ұлуды қалай жасау керектігі туралы кезең-кезеңімен көрсету. 1. Ұлу денесінің негізін жасау (ұзындыққа сазды созып, шиыршықтау). 2. Ұлудың басын және мүйіздерін жасау.
3. Деталдарды қосып,
оларды біріктіру. - Мұғалім әр оқушының жұмысын талдап, қолдау көрсетеді. - Оқушылар өздерінің жетістіктері туралы пікір білдіреді. . Қол жаттығуларын жасау
- Мұғалім әр балаға көмектесіп, жұмыстарын қадағалайды және қажет болса кеңес береді. - Балалар өз жұмыстарын аяқтап, оларды біріктіреді. - Сабақты қорытындылап, балалардың жұмыс барысындағы жетістіктерін атап өту. - Сабақтан алған әсерлерін сұрау.
|
Сәлемдеседі, оқу құралдарын дайындайды. Оқушылар үлкен шеңберге тұрады, кезектесіп тілек айтады. .
Оқушылар берілген мәліметтерді меңгере отырып, ермексаз туралы түсінік алады.
Окушыла орындарынан тұрып қол жаттығуларын жасайды Оқушылар қауіпсіздік ережесін еске түсіреді
Оқушылар қауіпсіздік ережесін еске түсіреді Алған керекті ақапаратты чемоданға салу. Ақпараттың ішінде әлі ізденіп, толықтыру керек болса, еттартқышқа салу. Қажет емес, артық дүниені қоқыс жәшігіне салу. |
Сұрақтары
Дайын үлгілер, суреттер, буклеттер «Ғажайып кілем» суреті Технология-лық карта |

шағым қалдыра аласыз


















