Пәні:Дүниежүзі тарихы | Мектеп : Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектебі |
Күні:20.02.2018 ж | Мұғалімнің есімі: Ильясова Г.С. |
Сынып:11 | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | Үндіқытай елдері |
Сабақ мақсаттары | Оқушылар Үндіқытай елдері туралы түсініп оқуға, ойын жеткізе білуге үйренеді тапсырмаларды дұрыс құруға, ойын тиянақтай білуге тілді қадірлеуге, кісі еңбегін сыйлауға дағдыланады |
Сабақ түрі | Жаңа білімді меңгерту сабағы |
Тілдік мақсат | Оқушылар ............(істей) алады.Үндіқытай еледері жайындағы білімдерін қорытындылап картамен, сәйкестендіру кестелерін орындай алады. |
| Негізгі сөздер мен тіркестер: |
| «ашық есік» саясаты, «Азаттық аудандар» |
| Талқылауға арналған тармақтар: |
| Халық армиясыСоциалистік РеспубликаАСЕАН |
| Айтылым бойынша ұсыныстар:Тақырыпты оқу кезіндегі түсінігін айта білуі. |
Жетістік критерийі | Үндіқытай елдерін картадан атап ,көрсетіп бере аладыАзаттық қозғалыстарының қорытындыларын атап бере алады.Саяси-әлеуметтік және экономикалық жағдайын зерделейді.. |
Алдыңғы оқу 2 мин | Корея түбіндегі соғыстың себептері не?
|
Жоспар |
Жоспарланған уақыт |
| Ресурстар |
Басталуы
| 2 мин
2 мин | Топқа бөлу: Сабақ тақырыбына сәйкес, түрлі-түсті қағаз қиындылары арқылы топқа біріктіріледі.Жаңа сабаққа кіріспе: Миға шабуыл | Қағаз қиындылары Интерактивті тақта |
Ортасы
|
4 мин
10мин.
15мин
| Жеке жұмыс: Тарихи диктантты орындауСоғыс жылдары ........басқыншылары Үндіқытай жеріндегі ......... билігін құлатып, өз жүйесін орнатты.Жұптық жұмыс: картадан Үндіқытай елдерін тауып, азаттық үшін болған күрестердің нәтижесін сараптау.Топтық жұмысІ-топ Вьетнам Социалистік РеспубликасыІІ-топ Лаос.ІІІ-топ Камбоджа. "Өкіл" әдісі арқылы жүредіЕкі жұлдыз, бір ұсыныс арқылы бағалауКері байланыс 1.Жұмыс барысында топтағы қарым - қатынас тапсырманың орындалуына қалай әсер етті?2. Тапсырма орындау барысында топта ауызбіршілік сақталды ма?3. Топтық жұмыс жасау кезінде қиындық келтірген тұстарыңыз болды ма?Жұптарда өзара бағалау |
Карта
Бағалау парағы
Үлестірмелі парақшалар |
ҰБТ мен қорытынды аттестаттауға дайындық |
5 мин | Тест тапсырмаларыДайын үлгі жауап арқылы бағалау Рефлексия | Үлестірмелі парақша |
Бағалау | 2 мин | Жеке бағалау парақшалары жүргізіледі | Үлестірмелі парақша |
Қосымша ақпарат |
Саралау-Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз?Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау-Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
"Өкіл" әдісіСәйкестендіруТарихи диктант | Екі жұлдыз, бір ұсыныс арқылы бағалау Жұптардың өзара бағалауыДайын үлгі жауап арқылы бағалау | Қазақстан тарихы әдістеме АКТКарта |
Рефлексия Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді.Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? | Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз.Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз. |
|
Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:2:Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? |