|
Білім беру ұйымының атауы |
№89 ІТ мектеп-лицей |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Демалу мәдениеті. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Молдабаева А.У |
|||||
|
Күні: |
02.05.2025 ж |
|||||
|
Сынып: 3 «Ә» |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№121. Мәтін және сөйлем |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.6.1 мұғалімнің көмегімен ұқсас тақырыпта берілген мәтін түрлерін, стилін (көркем мәтін, ғылыми-танымдық мәтін, жанрын салыстырып, ұқсастықтары мен айырмашылықтарын табу 3.2.4.1 өз бетінше мәтіннің тақырыбын және мұғалімнің көмегімен негізгі ойды анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өз бетінше мәтіннің тақырыбын және мұғалімнің көмегімен негізгі ойды анықтайды |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Сәуір – еңбекқорлық және кәсіби біліктілік айы |
Сәуір – еңбекқорлық және кәсіби біліктілік айы 5-апта дәйексөзі: «Білікті білім жинап кәсіп етер, білімнің дәмін татып өсіп өнер» 28.04-02.05.2025ж. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 3минут Қосымша тапсырма 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал
Үй тапсырмасын тексеру Оқу тапсырмасын тексеру: 6-тапсырма Құндылық мақсаты: Басқалармен бірлескен жұмыстың нәтижесін қорғай білу Жаңа тақырып Айтылым. Оқылым ФС тапсырмасы «Бинго»әдісі 9-тапсырма Мәтінді оқы. Мәтін мазмұны бойынша сұрақ қойып, оған жауап бер. Мәтінде «ұзынсары»сөзі нені білдіреді? Мәтінге ат қой. Наурыздың жыл басы болу себебі неде деп ойлайсың? ЕБҚ 10-жаттығу. Сөйлемдерді тиісті тыныс белгілерін қойып жаз.
ЕҚБ 11-жаттығу. Сөйлемдерді сөйлем мүшелеріне талда. Төмендегі кестені наурыз көже құрамына енетін дәм атауларымен толықтыр.
ҚЖ: Әже өнері. Маржан қалада оқитын. Жазғы демалыста ауылға келді. Әсіресе әжесін сағынып қалыпты. Қасынан шықпады. Әжесінің қолынан келмейтін ісі жоқ. Түрлі-түсті оюлар салып, текемет басады. Үй тапсырмасы. 12-тапсырма
|
Амандасады Жақсы тілектер айтады. Үй тапсырмасын тексертеді. Жаңа сабақты меңгертеді Өлеңді мәнерлеп оқиды Көркем жазады Жеке жұмыс Сергіту жаттығуын жасайды Көркем жазады Тапсырманы орындайды. Кері байланыс жасайды. |
ҚБ:1-10 балл Дескриптор: Қатесін түзеп жазады Сұрақтарға жауап береді 2 балл Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды Мәтін мазмұнына сәйкес атты анықтайды 2 балл Өте жақсы оқыдың! Дескриптор: Сөйлемдерді тиісті тыныс белгілерін қойып жазады Көркем жазады – 2 балл Жарайсың! Дескриптор: Сөйлемдерді сөйлем мүшелеріне талдайды Наурыз көже құрамына енетін дәм атауларымен толықтырады -3балл Дескриптор: Қатесіз көркем жазады-2балл «Білім қоржыны» әдісі |
Көңіл күй стикерлері оқулық
Суреттер Қималар Оқулық оқулық
Оқулық
Суреттер Таратпа парақтар Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Үш амалмен орындалатын есептер шығару
Үш амалмен орындалатын есептер шығару
|
Білім беру ұйымының атауы |
№89 ІТ мектеп-лицей |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Демалу мәдениеті. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Молдабаева А.У |
|||||
|
Күні: |
02.05.2025 ж |
|||||
|
Сынып: 3 «Ә» |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№121. Мәтін және сөйлем |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.6.1 мұғалімнің көмегімен ұқсас тақырыпта берілген мәтін түрлерін, стилін (көркем мәтін, ғылыми-танымдық мәтін, жанрын салыстырып, ұқсастықтары мен айырмашылықтарын табу 3.2.4.1 өз бетінше мәтіннің тақырыбын және мұғалімнің көмегімен негізгі ойды анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өз бетінше мәтіннің тақырыбын және мұғалімнің көмегімен негізгі ойды анықтайды |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Сәуір – еңбекқорлық және кәсіби біліктілік айы |
Сәуір – еңбекқорлық және кәсіби біліктілік айы 5-апта дәйексөзі: «Білікті білім жинап кәсіп етер, білімнің дәмін татып өсіп өнер» 28.04-02.05.2025ж. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 3минут Қосымша тапсырма 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал
Үй тапсырмасын тексеру Оқу тапсырмасын тексеру: 6-тапсырма Құндылық мақсаты: Басқалармен бірлескен жұмыстың нәтижесін қорғай білу Жаңа тақырып Айтылым. Оқылым ФС тапсырмасы «Бинго»әдісі 9-тапсырма Мәтінді оқы. Мәтін мазмұны бойынша сұрақ қойып, оған жауап бер. Мәтінде «ұзынсары»сөзі нені білдіреді? Мәтінге ат қой. Наурыздың жыл басы болу себебі неде деп ойлайсың? ЕБҚ 10-жаттығу. Сөйлемдерді тиісті тыныс белгілерін қойып жаз.
ЕҚБ 11-жаттығу. Сөйлемдерді сөйлем мүшелеріне талда. Төмендегі кестені наурыз көже құрамына енетін дәм атауларымен толықтыр.
ҚЖ: Әже өнері. Маржан қалада оқитын. Жазғы демалыста ауылға келді. Әсіресе әжесін сағынып қалыпты. Қасынан шықпады. Әжесінің қолынан келмейтін ісі жоқ. Түрлі-түсті оюлар салып, текемет басады. Үй тапсырмасы. 12-тапсырма
|
Амандасады Жақсы тілектер айтады. Үй тапсырмасын тексертеді. Жаңа сабақты меңгертеді Өлеңді мәнерлеп оқиды Көркем жазады Жеке жұмыс Сергіту жаттығуын жасайды Көркем жазады Тапсырманы орындайды. Кері байланыс жасайды. |
ҚБ:1-10 балл Дескриптор: Қатесін түзеп жазады Сұрақтарға жауап береді 2 балл Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды Мәтін мазмұнына сәйкес атты анықтайды 2 балл Өте жақсы оқыдың! Дескриптор: Сөйлемдерді тиісті тыныс белгілерін қойып жазады Көркем жазады – 2 балл Жарайсың! Дескриптор: Сөйлемдерді сөйлем мүшелеріне талдайды Наурыз көже құрамына енетін дәм атауларымен толықтырады -3балл Дескриптор: Қатесіз көркем жазады-2балл «Білім қоржыны» әдісі |
Көңіл күй стикерлері оқулық
Суреттер Қималар Оқулық оқулық
Оқулық
Суреттер Таратпа парақтар Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз


















