|
Білім беру ұйымының атауы |
Ақыртөбе орта мектебі. |
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Көбейту және бөлу |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Есбергенова Л Д |
|||||
|
Күні: |
22.11.23ж |
|||||
|
Сынып: 4 б |
Қатысушылар саны: 16 |
Қатыспағандар саны:0 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Үш таңбалы сандарға бөлу алгоритмі |
|||||
|
Оқу мақсаты: |
4.1.2.13 бөлінді мәнінде нөлдер болатын жағдайда көптаңбалы санды бір таңбалы/ екі таңбалы/ үш таңбалы санға бөлу алгоритмін және кері амал алгоритмін қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Үш таңбалы сандарға бөлуді орындауды үйренеді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Амандасу. Түгелдеу.Үйтапсырмасын оқытуТопқа бөлу.Мозайка әдісі. Суреттер арқылы. Жаңа тақырып. «Бәйге» ойыны 1 тапсырма
Дескриптор: Көптаңбалы сандарды бөлуді есептейді,мәнін жазады 2 тапсырма. «Асық ату» ойыны.
Көптаңбалы сандарды көбейтіп,мәнін жазады Жұптық жұмыс.
Сергіту сәті: нейро жаттығу. Топтық жұмыс. «Кел ойнайық,тез ойлайық» әдісі
Дәптермен жұмыс.
«Нысана» әдісі
|
Үй тапсырмасын ауызша оқып тексертеді. Топқа бөлу. Суреттер арқылы. Көптаңбалы сандарды бөлуді есептейді,мәнін жазады Көптаңбалы сандарды көбейтіп,мәнін жазады Есептейді және жұбының тапсырмасын тексереді Іс-қимыл арқылы жасайды Үш топ ,үш тапсырманы бөліп орындайды. Топпен қорғайды. Есептерді шығарады Сабақтың қызықты немесе ,қызықсыз өткенін 5 шкаланы бояу арқылы білдіреді |
К Кординат осьі
1. 2. 3.4.5.6.7.8.9.10 Ә Әр дұрыс жауапқа 4 баллдан кордината сызығына белгіліп отырады «Әткеншек» әдісі арқылы бірін-бірі бағалайды 2балл Өзін-өзі бағалау
Әр дұрыс жауапқа 2 баллдан кордината сызығына белгіліп отырады |
суреттер Дәптерлер Е акт 10 балдық жүйемен бағаланады
Кері байланыс нысаны |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Үш таңбалы сандарға бөлу алгоритмі
Үш таңбалы сандарға бөлу алгоритмі
|
Білім беру ұйымының атауы |
Ақыртөбе орта мектебі. |
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Көбейту және бөлу |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Есбергенова Л Д |
|||||
|
Күні: |
22.11.23ж |
|||||
|
Сынып: 4 б |
Қатысушылар саны: 16 |
Қатыспағандар саны:0 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Үш таңбалы сандарға бөлу алгоритмі |
|||||
|
Оқу мақсаты: |
4.1.2.13 бөлінді мәнінде нөлдер болатын жағдайда көптаңбалы санды бір таңбалы/ екі таңбалы/ үш таңбалы санға бөлу алгоритмін және кері амал алгоритмін қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Үш таңбалы сандарға бөлуді орындауды үйренеді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Амандасу. Түгелдеу.Үйтапсырмасын оқытуТопқа бөлу.Мозайка әдісі. Суреттер арқылы. Жаңа тақырып. «Бәйге» ойыны 1 тапсырма
Дескриптор: Көптаңбалы сандарды бөлуді есептейді,мәнін жазады 2 тапсырма. «Асық ату» ойыны.
Көптаңбалы сандарды көбейтіп,мәнін жазады Жұптық жұмыс.
Сергіту сәті: нейро жаттығу. Топтық жұмыс. «Кел ойнайық,тез ойлайық» әдісі
Дәптермен жұмыс.
«Нысана» әдісі
|
Үй тапсырмасын ауызша оқып тексертеді. Топқа бөлу. Суреттер арқылы. Көптаңбалы сандарды бөлуді есептейді,мәнін жазады Көптаңбалы сандарды көбейтіп,мәнін жазады Есептейді және жұбының тапсырмасын тексереді Іс-қимыл арқылы жасайды Үш топ ,үш тапсырманы бөліп орындайды. Топпен қорғайды. Есептерді шығарады Сабақтың қызықты немесе ,қызықсыз өткенін 5 шкаланы бояу арқылы білдіреді |
К Кординат осьі
1. 2. 3.4.5.6.7.8.9.10 Ә Әр дұрыс жауапқа 4 баллдан кордината сызығына белгіліп отырады «Әткеншек» әдісі арқылы бірін-бірі бағалайды 2балл Өзін-өзі бағалау
Әр дұрыс жауапқа 2 баллдан кордината сызығына белгіліп отырады |
суреттер Дәптерлер Е акт 10 балдық жүйемен бағаланады
Кері байланыс нысаны |
||
шағым қалдыра аласыз





р дұрыс жауапқа 2 баллдан кордината сызығына белгіліп
отырады.












