Материалдар / Үш таңбалы санға көбейту және бөлу: « 438х 309 және 135342 : 438»

Үш таңбалы санға көбейту және бөлу: « 438х 309 және 135342 : 438»

Материал туралы қысқаша түсінік
Математика пәнінен 4-сыныпқа арналған "Үш таңбалы санға көбейту және бөлу: « 438х 309 және 135342 : 438» тақырыбындағы ашық сабақ. Сабақтың мақсаты: Үш таңбалы санды үш таңбалы санға көбейту және бөлу тәсілін меңгерту, ойлау, есте сақтау қабілетін дамыту, адамгершілікке тәрбиелеу
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
16 Мамыр 2018
471
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Пән атауы Математика 4 – сынып

Сабақтың тақырыбы:Үш таңбалы санға көбейту және бөлу: « 438х 309 және 135342 : 438»
Жалпы мақсаттары:Үш таңбалы санды үш таңбалы санға көбейту және бөлу тәсілін меңгерту, ойлау, есте сақтау қабілетін дамыту, адамгершілікке тәрбиелеу
Күтілетін нәтиже:Математикалық сауаттылық, тез есептеу дағдысы, дәлелді тұжырым.
Ресурстары Смайликтер, жеке таратпалар
Ұйымдастыру кезеңі.











Амандасу. Жағымды ахуал орнату. Біз балдырған баламыз,Құстай қанат қағамыз.Дүниені аралап,Оқып білім аламыз. Ақ көгершін арқылы бір-біріне сәттілік тілейді.Топқа бөлу, топ атын шығару. «Кім білгіш?» тапсырмасы. 1.Математикада қандай бөлімді өтіп жатырмыз? 2.Көбейтудің компоненттерін ата. 3.Бөлудің компоненттерін ата. 4.Көбейтудің қандай қасиеттері бар? 5.Үш таңбалы санды үш таңбалы санға көбейткенде неше толымсыз көбейтінді жазылады, реті қалай жазылады?
Оқулықпен жұмыс















Слайд. Оқулық тапсырмасы №1, №2 Ауызша (Үш таңбалы санға көбейту және бөлу тәсілін айту.)Топтық жұмыс. №3тапсырма «Тез ойлан!» ойыны. Сұрақ – жауап 1.Уақыттың өлщем бірліктері қандай? 2. Массаның өлшем бірліктерін ата. 3.Ұзындықтың өлшем бірліктерін ата.4.Сыйымдылық өлшемі? Сергіту сәті. Жануарлар әлемі. ЖЖ. №5 есеп (шартын оқу) Не туралы? Не белгілі? Нені табу керек? №6 есеп (шартын оқу)Не туралы? Шығарылу жолы? №7 есеп (шартын оқу, түсінік беру)
Шығармашылық жұмыс №9 (түсініп оқу) параллелепипедтің көлемін әріпті өрнекпен жазу. «Ойлан тап!» №8 (жеке парақшада орындату)«Сәйкестендіру» әдісі Тік төртбұрыш P = а * 4 Шаршы V = а * в * һТекше S = а*вПараллелепипед V = а * а *а

Бекіту Рефлексия әдісі «Күн» Тақтаға күннің дөңгелегі ілінеді, оқушыларға сары, көк тармақтар таратылады. Тармақшаларды күннің дөңгелекшелеріне жапсыру керек: «Сары түс» - сабақ көңілді өтті;«Көк түс» – сабаққа көңілім толмады.Үй тапсырмасы №4


Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ