|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу. Алматыкітап |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№67 сабақ. Әдепті бала. Ұшқан ұя |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.3.1 - шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. Кейіпкердің іс-әрекетіне өз ойын білдіреді. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
АР-ҰЯТ: Әдеп нормаларын ұстану |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру
Өткен білімді еске түсіру
Жаңа білім
Бекіту
Кері байланыс |
Психологиялық ахуалды жақсарту «Ине мен жіп» Жүргізуші: мен ине боламын, ал сендер жіпсіңдер. Сендер менің артымнан бір - бірлеріңнің белдеріңнен ұстап тұрыңдар. Қазір бәріміз алдымызда тұрған кедергілер арасынан үзілмей жүгіреміз. Кім жіпті үзсе сол ойыннан шығады.
Үй тапсырмасын сұрау 8-тапсырма «Отпен ойнама!» деген тыйым сөзді сурет арқылы бейнелейді.
Жаңа тақырып 1-тапсырма ФС тапсырмасы Үйге келген қонақпен амандасасыңба? -танысам да,танымасам да келген қонақпен амандасамын. -өздері амандасса амандасамын. -егер танымасам амандаспаймын. -бірінші болып өзім амандасамын. 2-тапсырма Автормен таныстыру. Оқулықпен жұмыс. Мәтінмен жұмыс. Түсініп,мәнерлеп,тізбектей оқы. Сөздік жұмыс Бірауыздан- барлығы бірдей
ЕБҚ Үйге қонақ келгенде сен қалай амандасасың? Қонақты қалай күтесің?
Жұптық жұмыс 3-тапсырма Кішкентай Бауыржан қонақтармен қалай амандасты? Қимылмен бейнелеп көрсет Сергіту сәті. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш, Бойға жинап күш. Жаттығу жасап алайық, Бiр дем алып қалайық.
ЕҚБ 4-тапсырма Бауыржанның орнында болсаң сен не істер едің? 5-тапсырма Дәптермен жұмыс. Бауыжанның әкесі айтқан ақыл сөзін тауып,көшіріп жаз. -Жарайсың балам! Үйге кіргенде әрқашан үлкендерге сәлем беруді ұмытпа.Әдепті бала сөйтеді. 6-тапсырма Бауыржан әкесінің сөзінен қандай өнеге алды? Үй тапсырмасы 7-тапсырма Момышұлы туралы қосымша мәлімет тап. З. Ахметованың «Атасы мен немересі» туралы әңгімені есіңе түсір.
|
Ойын ойнайды
Үй тапсырмасын тексертеді
Өзінің не істейтінін айтады
Мәтінді оқиды
Жеке жұмыс жасайды
Бір-бірімен амандасады
Жаттығулар жасайды
Өз ойын айтады
Дәптермен жұмыс жасайды
Сұраққа жауап береді
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды |
Мақтап,мадақтап отыру
ҚБ: «Ою» әдісі
Дескриптор: Берілген тақырыпқа сурет салады-1б
Дескриптор: Сұраққа жауап береді-1б Өз ойын білдіреді-1б
Дескриптор Мәтінді түсініп,тізбектей оқиды -1б
Жарайсың!
Дескриптор: Кішкентай Бауыржанның қонақтармен амандасуын көрсетеді-1б
Сен мықтысың!
Дескриптор: Бауыжанның әкесі айтқан ақыл сөзін тауып,көшіріп жазады-1б
Дескриптор: Сұраққа жауап береді-1б Өз ойларын жеткізеді-1б
Дескриптор: Момышұлы туралы қосымша мәлімет тауып,жазып келеді-1б
«Тик Ток»әдісі
|
Баяу әуен
суреттер
Оқулық
Іс-қимылдар
Қимылдар
Оқулық
Жұмыс дәптері
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Білім беру ұйымының
атауы Пәні: Әдебиеттік оқу.
Алматыкітап Бөлім: Салт-дәстүр және ауыз
әдебиеті Педагогтің
аты-жөні: Күні: Сынып:
2 Қатысушылар
саны: Қатыспағандар
саны: Сабақтың
тақырыбы: №67 сабақ. Әдепті бала.
Ұшқан ұя Оқу бағдарламасына сәйкес
оқыту мақсаты: 2.1.3.1 - шығарманың тақырыбы
мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын
болжау Сабақтың
мақсаты Мәтіннің мазмұны бойынша
сұрақтарға жауап береді. Кейіпкердің іс-әрекетіне өз
ойын білдіреді. Құндылықтар АР-ҰЯТ: Әдеп нормаларын
ұстану Сабақтың
барысы Сабақтың
кезеңі//уақыты Педагогтің
әрекеті Оқушының
әрекеті Бағалау Ресурстар Ұйымдастыру Өзін-өзі
тексеру Өткен білімді еске
түсіру Жаңа
білім Бекіту Кері
байланыс Психологиялық ахуалды
жақсарту «Ине мен
жіп» Жүргізуші: мен ине боламын, ал
сендер жіпсіңдер. Сендер менің артымнан бір -
бірлеріңнің белдеріңнен ұстап тұрыңдар. Қазір бәріміз алдымызда
тұрған кедергілер арасынан үзілмей жүгіреміз. Кім жіпті үзсе сол
ойыннан шығады. Үй тапсырмасын
сұрау 8-тапсырма «Отпен ойнама!» деген тыйым
сөзді сурет арқылы
бейнелейді. Жаңа
тақырып 1-тапсырма ФС
тапсырмасы Үйге келген қонақпен
амандасасыңба? -танысам да,танымасам да келген қонақпен
амандасамын. -өздері амандасса
амандасамын. -егер танымасам
амандаспаймын. -бірінші болып өзім
амандасамын. 2-тапсырма Автормен
таныстыру. Оқулықпен
жұмыс. Мәтінмен
жұмыс. Түсініп,мәнерлеп,тізбектей
оқы. Сөздік
жұмыс Бірауыздан- барлығы
бірдей ЕБҚ Үйге қонақ келгенде сен қалай
амандасасың? Қонақты қалай
күтесің? Жұптық
жұмыс 3-тапсырма Кішкентай Бауыржан қонақтармен
қалай амандасты? Қимылмен бейнелеп
көрсет Сергіту
сәті. Бiр, екi, үш, бiр, екi,
үш, Бойға жинап
күш. Жаттығу жасап
алайық, Бiр дем алып
қалайық. ЕҚБ 4-тапсырма Бауыржанның орнында болсаң сен
не істер едің? 5-тапсырма Дәптермен
жұмыс. Бауыжанның әкесі айтқан ақыл
сөзін тауып,көшіріп жаз. -Жарайсың балам! Үйге кіргенде
әрқашан үлкендерге сәлем беруді ұмытпа.Әдепті бала
сөйтеді. 6-тапсырма Бауыржан әкесінің сөзінен
қандай өнеге алды? Үй
тапсырмасы 7-тапсырма Момышұлы туралы қосымша
мәлімет тап. З. Ахметованың «Атасы мен
немересі» туралы әңгімені есіңе
түсір. Ойын
ойнайды Үй тапсырмасын
тексертеді Өзінің не істейтінін
айтады Мәтінді
оқиды Жеке жұмыс
жасайды Бір-бірімен
амандасады Жаттығулар
жасайды Өз ойын
айтады Дәптермен жұмыс
жасайды Сұраққа жауап
береді Үй тапсырмасын
алады Кері байланыс
жасайды Мақтап,мадақтап
отыру ҚБ: «Ою»
әдісі Дескриптор: Берілген тақырыпқа сурет
салады-1б Дескриптор: Сұраққа жауап
береді-1б Өз ойын
білдіреді-1б Дескриптор Мәтінді түсініп,тізбектей
оқиды -1б Жарайсың! Дескриптор: Кішкентай Бауыржанның
қонақтармен амандасуын
көрсетеді-1б Сен
мықтысың! Дескриптор: Бауыжанның әкесі айтқан ақыл
сөзін тауып,көшіріп
жазады-1б Дескриптор: Сұраққа жауап
береді-1б Өз ойларын
жеткізеді-1б Дескриптор: Момышұлы туралы қосымша
мәлімет тауып,жазып
келеді-1б «Тик
Ток»әдісі Баяу
әуен суреттер Оқулық Іс-қимылдар Қимылдар Оқулық Жұмыс
дәптері | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

















