БҚО, Теректі ауданы
Подстепный ауылы
Подстепный ЖОББМ
Бастауыш сынып мұғалімі,педагог-сарапшы
Жунусова Гулшара Тыныштыбаевна
|
Білім беру ұйымының атауы |
Подстепный ЖОББМ |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Жунусова Гулшара Тыныштыбаевна |
|||||
|
Күні: |
11.11.24 ж |
|||||
|
Сынып: |
2 г сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
31- сабақ Ұстаз бен шәкірт |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.5.1 – өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізеді. |
|||||
|
Құндылықтар |
АР-ҰЯТ:Кішіге ізет, үлкенге құрмет көрсетеді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткен тақырыпқа шолу Бір-бірімізді тыңдаймыз десек, 1 рет қол шапалақтаймыз. Ұйымшыл боламыз десек 2 рет шапалақтаймыз. Белсенділік танытамыз десек 3 рет шапалақтаймыз Үй тапсырмасын тексеру Оқу білім мектеп туралы мақал-мәтел жаттап келу Мағананы таныту Білу. Түсіну. Жеке жұмыс ҰЖ. 1-тапсырма. Көп нүктенің орнына қажетті сөздерді қойып,мақал мәтелдерді дұрыс оқы
Білім ... бітеді.
Бәйгеге түсіп жарыспай.
Білім-таусылмайтын кен.
-Балалар қандай сөз шықты? -Ұстаз Біздің бүгінгі жаңа сабағымыздың тақырыбы Ұстаз бен шәкірт
Ұстаз ана өлеңін айтайық Оқылым. 1-тапсырма. Мәтінді түсініп оқы Қажетті ақпаатты түртіп алу әдісімен белгіле Сұрақ Ұстазы Бұлбұлдың бойынан қандай өнерді байқады? Бұлбұл ұстаздың қандай сөзінен кейін ойланып қалды? Ұстаздың сөзін тауып оқы Қалай ойлайсың , Бұлбұл неліктен ойланып қалды? Бұлбұл өз қатесін қалай түзеді? 2-тапсырма Қорытынды жаса . Бұлбұлдың сөзі Мұғалімнің сөзі Анасының сөзі Түсіндірме сөздік 3- тапсырма Айтылым тапсырмасын орында 4-тапсырма Топтық жұмыс
5-тапсырма Дәптерге орында Адам бойындағы жақсы қасиетттерді жаз Үйге тапсырма 5 тапсырманың 2-ші тармағы Бұлбұлға өз ақыл кеңесіңді айтып хат жаз
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Мақал мәтел айтады Оқу Білім Мектеп Сөзжұмбақ шешеді Оқушылар мақал –мәтелдерді оқи отырып, сөзжұмбақты шешеді. Көкшіл жолақтағы сөзді оқиды бұлағы Басқа Ат Ақыл Қазғандай Сұрақтарға жауап береді Ұстаз ана өлеңін айтады Тақырыпқа сай тірек сөздерді анықтайды. Сызбаға сүйеніп әңгімелейді Сұрақтарға жауап береді Қажетті ақпаатты түртіп алады Сұрақтарға жауап береді Қорытынды жасайды . Айтылым тапсырмасын орындайды Сергіту сәті Адам бойындағы жақсы қасиетттерді жаз ады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: Жарайсыңдар! Керемет! Жақсы! Тамаша! Дескриптор: Көп нүктенің орнына қажетті сөздерді қойып,мақал мәтелдерді дұрыс оқиды 1б Мақалдың мағанасын түсінеді.1б Ортақ тақырып ойластырады.1б Тақырыпқа сай тірек сөздер табады1б Сызбаға сүйеніп әңгімелейді 1б Өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізеді 1б Тірек сөздерге ортақ тақырып ойластырады 1б Жарайсың » әдісі |
Суреттер Суреттер Слайд Оқулық Суреттер оқулық оқулық Суреттер Оқулық Оқулық Оқулық Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ұстаз бен шәкірт
Ұстаз бен шәкірт
БҚО, Теректі ауданы
Подстепный ауылы
Подстепный ЖОББМ
Бастауыш сынып мұғалімі,педагог-сарапшы
Жунусова Гулшара Тыныштыбаевна
|
Білім беру ұйымының атауы |
Подстепный ЖОББМ |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Жунусова Гулшара Тыныштыбаевна |
|||||
|
Күні: |
11.11.24 ж |
|||||
|
Сынып: |
2 г сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
31- сабақ Ұстаз бен шәкірт |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.5.1 – өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізеді. |
|||||
|
Құндылықтар |
АР-ҰЯТ:Кішіге ізет, үлкенге құрмет көрсетеді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткен тақырыпқа шолу Бір-бірімізді тыңдаймыз десек, 1 рет қол шапалақтаймыз. Ұйымшыл боламыз десек 2 рет шапалақтаймыз. Белсенділік танытамыз десек 3 рет шапалақтаймыз Үй тапсырмасын тексеру Оқу білім мектеп туралы мақал-мәтел жаттап келу Мағананы таныту Білу. Түсіну. Жеке жұмыс ҰЖ. 1-тапсырма. Көп нүктенің орнына қажетті сөздерді қойып,мақал мәтелдерді дұрыс оқы
Білім ... бітеді.
Бәйгеге түсіп жарыспай.
Білім-таусылмайтын кен.
-Балалар қандай сөз шықты? -Ұстаз Біздің бүгінгі жаңа сабағымыздың тақырыбы Ұстаз бен шәкірт
Ұстаз ана өлеңін айтайық Оқылым. 1-тапсырма. Мәтінді түсініп оқы Қажетті ақпаатты түртіп алу әдісімен белгіле Сұрақ Ұстазы Бұлбұлдың бойынан қандай өнерді байқады? Бұлбұл ұстаздың қандай сөзінен кейін ойланып қалды? Ұстаздың сөзін тауып оқы Қалай ойлайсың , Бұлбұл неліктен ойланып қалды? Бұлбұл өз қатесін қалай түзеді? 2-тапсырма Қорытынды жаса . Бұлбұлдың сөзі Мұғалімнің сөзі Анасының сөзі Түсіндірме сөздік 3- тапсырма Айтылым тапсырмасын орында 4-тапсырма Топтық жұмыс
5-тапсырма Дәптерге орында Адам бойындағы жақсы қасиетттерді жаз Үйге тапсырма 5 тапсырманың 2-ші тармағы Бұлбұлға өз ақыл кеңесіңді айтып хат жаз
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Мақал мәтел айтады Оқу Білім Мектеп Сөзжұмбақ шешеді Оқушылар мақал –мәтелдерді оқи отырып, сөзжұмбақты шешеді. Көкшіл жолақтағы сөзді оқиды бұлағы Басқа Ат Ақыл Қазғандай Сұрақтарға жауап береді Ұстаз ана өлеңін айтады Тақырыпқа сай тірек сөздерді анықтайды. Сызбаға сүйеніп әңгімелейді Сұрақтарға жауап береді Қажетті ақпаатты түртіп алады Сұрақтарға жауап береді Қорытынды жасайды . Айтылым тапсырмасын орындайды Сергіту сәті Адам бойындағы жақсы қасиетттерді жаз ады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: Жарайсыңдар! Керемет! Жақсы! Тамаша! Дескриптор: Көп нүктенің орнына қажетті сөздерді қойып,мақал мәтелдерді дұрыс оқиды 1б Мақалдың мағанасын түсінеді.1б Ортақ тақырып ойластырады.1б Тақырыпқа сай тірек сөздер табады1б Сызбаға сүйеніп әңгімелейді 1б Өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізеді 1б Тірек сөздерге ортақ тақырып ойластырады 1б Жарайсың » әдісі |
Суреттер Суреттер Слайд Оқулық Суреттер оқулық оқулық Суреттер Оқулық Оқулық Оқулық Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз


















