|
Білім беру ұйымының атауы |
Т.Шанов атындағы ЖОББМ |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Сәулет өнері |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Мырзатаева М Ж |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 сыныбы |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№42 сабақ. Әлемнің кереметтері. «Вавилонның аспалы бағы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.6.1 – кейіпкердің портретін сипаттау, оның іс-әрекеті мен мінез- құлқының өзгеру себептерін мәтіннен тауып, бағалау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Кейіпкердің портретін сипаттай алады, қажетті ақпаратты табады, иллюстарциялық жұмыстар арқылы шығармадағы кейіпкерлерді бағалай алады. |
|||||
|
Құндылықтар: |
Өмір бойы білім алу Желтоқсан «Бірлік пен ынтымақ айы» Апта дәйексөзі: «Бірлік болмай тірлік болмас» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 45 минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Нейрожат тығу 2 минут Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут |
Ұйымдастыру бөлімі М: Біз қандаймыз? О: Шұғылалы таңдаймыз! М: Бірі-бірімізді О: Қолдаймыз! М: Пікіріміз? О. Құнды М: Қателесуден? О: Қорықпаймыз! Топқа бөлу «Электр шамы» әдісі
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 6-тапсырма Өлеңдердің өзің қалаған біреуін жаттап ал Stopwatch платформасы
Жаңа тақырып Ой қозғау 7 саны туралы не білеміз? Бейнеролик «Әлемнің жеті кереметі» «Әлемнің 7 және 37 кереметі» атты кітаптан алынған «Вавилонның аспалы бағы» «Комикс»әдісі арқылы түсіндіру Қазақстанның жеті кереметі Merge куб әдісі Топтық жұмыс «QR код» әдісі 1-топ Әлемнің жеті кереметі 2-топ. Қазақстанның жеті керметі Әлемнің 7 кереметі, Қазақстанның 7 кереметінің суреттерін жинақтап жапсырып, атауларын жазып, топта қорғауы қажет. Конструктормен әр түрлі материлардармен өз бағын құрастырады сол бағын тобымен бірге таныстырады. Жұптық жұмыс «Google»әдісі 5-тапсырма Тақырып бойынша берілген жалқы атаулармен сөздік құрастырады және берілген шаблонға жазады. Вавилон-ежелгі мемлекет. Мидия-тарихи аймақ. Б.з.б. 7 – 4 ғасырларда Әзірбайжанның оңтүстігі мен Иранның солтүстік-батыс бөлігінде өмір сүрген қуатты патшалық Ефрат- Түркия, Сирия және Ирак елдерін кесіп өтетін арна, Батыс Азиядағы ең ірі өзендердің бірі Амитис-патшайым Навуходоносор- патшасы Семирамида- бақ Нейрожаттығу Жеке тапсырма «Кинолента»әдісі Бүгінгі тақырып бойынша сұрақтарға жауап беру арқылы тақырыпты түсінгендерін толық жазады. Кері байланыс «Classroomscreen» платформасы «Бағдаршам» әдісі Үй тапсырмасы «Әлемнің 7 және 37 кереметі» атты кітаптан алынған «Вавилонның аспалы бағы» мәтінін саналы түрде түсініп оқы. |
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады Электр шамдарын фонарик арқылы жағып, тобының атын біледі. Платформада есімі аталған оқушы сабақ айтады. Жеті ата Жеті қазына Жеті керемет Бейнеролик қарайды Қазақстанның жеті кереметімен танысады. QR кодты сканерлеу арқылы балалар тапсырмала рын табады Сөздік жұмысы ретінде берілген тапсырманы жұпта орындайды Сұрақтарға жауап жазады Жеке жұмыс жасайды Нейрожатты ғу жасайды Тапсырманы орындайды Бағдаршам ның көзін жағу арқылы кері байланыс береді Үй тапсырмасын алады |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Мега ми » әдісі
Дескриптор: Өлеңдердің өзі қалаған біреуін жатқа айтады-1б Тамаша! Дескриптор: 7 саны туралы бар білгендерімен бөліседі. Дескриптор: «Вавилонның аспалы бағы» мәтінін оқиды-1б Мәтін мазмұнын түсінеді-1б Дескриптор: Тапсырмаларды топта орындап, бүгінгі тақырып бойынша түсінгендерін ортаға салады. Кереметсіңдер!
Дескриптор: Жалқы атаулардан сөздік құрастырады-1б Шығармашылық жұмыс істей алады-1б Керемет! Дескриптор: Тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді-1б Көркем-бейнелі сөздерді қолданып, бақты сипаттап жазады-1б. Тамаша! Сендер мықты зерттеушісіңдер! «Миға шабуыл» әдісі |
Суреттер Оқу құралдары
https://youtu.be/SrC5Fwm2g_U Интернет көздері
Суреттер Қимылдар
Сызба Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||
![]()
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Вавилонның аспалы бағы 3-сынып
Вавилонның аспалы бағы 3-сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
Т.Шанов атындағы ЖОББМ |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Сәулет өнері |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Мырзатаева М Ж |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
3 сыныбы |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№42 сабақ. Әлемнің кереметтері. «Вавилонның аспалы бағы |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.6.1 – кейіпкердің портретін сипаттау, оның іс-әрекеті мен мінез- құлқының өзгеру себептерін мәтіннен тауып, бағалау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Кейіпкердің портретін сипаттай алады, қажетті ақпаратты табады, иллюстарциялық жұмыстар арқылы шығармадағы кейіпкерлерді бағалай алады. |
|||||
|
Құндылықтар: |
Өмір бойы білім алу Желтоқсан «Бірлік пен ынтымақ айы» Апта дәйексөзі: «Бірлік болмай тірлік болмас» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// Уақыты 45 минут |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 3минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 25 минут Нейрожат тығу 2 минут Сабақты қорыту 5минут Кері байланыс 5 минут |
Ұйымдастыру бөлімі М: Біз қандаймыз? О: Шұғылалы таңдаймыз! М: Бірі-бірімізді О: Қолдаймыз! М: Пікіріміз? О. Құнды М: Қателесуден? О: Қорықпаймыз! Топқа бөлу «Электр шамы» әдісі
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 6-тапсырма Өлеңдердің өзің қалаған біреуін жаттап ал Stopwatch платформасы
Жаңа тақырып Ой қозғау 7 саны туралы не білеміз? Бейнеролик «Әлемнің жеті кереметі» «Әлемнің 7 және 37 кереметі» атты кітаптан алынған «Вавилонның аспалы бағы» «Комикс»әдісі арқылы түсіндіру Қазақстанның жеті кереметі Merge куб әдісі Топтық жұмыс «QR код» әдісі 1-топ Әлемнің жеті кереметі 2-топ. Қазақстанның жеті керметі Әлемнің 7 кереметі, Қазақстанның 7 кереметінің суреттерін жинақтап жапсырып, атауларын жазып, топта қорғауы қажет. Конструктормен әр түрлі материлардармен өз бағын құрастырады сол бағын тобымен бірге таныстырады. Жұптық жұмыс «Google»әдісі 5-тапсырма Тақырып бойынша берілген жалқы атаулармен сөздік құрастырады және берілген шаблонға жазады. Вавилон-ежелгі мемлекет. Мидия-тарихи аймақ. Б.з.б. 7 – 4 ғасырларда Әзірбайжанның оңтүстігі мен Иранның солтүстік-батыс бөлігінде өмір сүрген қуатты патшалық Ефрат- Түркия, Сирия және Ирак елдерін кесіп өтетін арна, Батыс Азиядағы ең ірі өзендердің бірі Амитис-патшайым Навуходоносор- патшасы Семирамида- бақ Нейрожаттығу Жеке тапсырма «Кинолента»әдісі Бүгінгі тақырып бойынша сұрақтарға жауап беру арқылы тақырыпты түсінгендерін толық жазады. Кері байланыс «Classroomscreen» платформасы «Бағдаршам» әдісі Үй тапсырмасы «Әлемнің 7 және 37 кереметі» атты кітаптан алынған «Вавилонның аспалы бағы» мәтінін саналы түрде түсініп оқы. |
Мақсаты: Бір-біріне құрмет сезімін ояту Амандасады Электр шамдарын фонарик арқылы жағып, тобының атын біледі. Платформада есімі аталған оқушы сабақ айтады. Жеті ата Жеті қазына Жеті керемет Бейнеролик қарайды Қазақстанның жеті кереметімен танысады. QR кодты сканерлеу арқылы балалар тапсырмала рын табады Сөздік жұмысы ретінде берілген тапсырманы жұпта орындайды Сұрақтарға жауап жазады Жеке жұмыс жасайды Нейрожатты ғу жасайды Тапсырманы орындайды Бағдаршам ның көзін жағу арқылы кері байланыс береді Үй тапсырмасын алады |
Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Мега ми » әдісі
Дескриптор: Өлеңдердің өзі қалаған біреуін жатқа айтады-1б Тамаша! Дескриптор: 7 саны туралы бар білгендерімен бөліседі. Дескриптор: «Вавилонның аспалы бағы» мәтінін оқиды-1б Мәтін мазмұнын түсінеді-1б Дескриптор: Тапсырмаларды топта орындап, бүгінгі тақырып бойынша түсінгендерін ортаға салады. Кереметсіңдер!
Дескриптор: Жалқы атаулардан сөздік құрастырады-1б Шығармашылық жұмыс істей алады-1б Керемет! Дескриптор: Тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді-1б Көркем-бейнелі сөздерді қолданып, бақты сипаттап жазады-1б. Тамаша! Сендер мықты зерттеушісіңдер! «Миға шабуыл» әдісі |
Суреттер Оқу құралдары
https://youtu.be/SrC5Fwm2g_U Интернет көздері
Суреттер Қимылдар
Сызба Оқулық Кері байланыс тақтасы |
||
![]()
шағым қалдыра аласыз





















