Оқу ісі жөніндегі орынбасары: ________________________
|
Бөлім |
10.3В Кеңістіктегі тікбұрышты координаталар жүйесі және векторлар |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Сарыбаева М |
||||
|
Күні: |
07.04.2023ж |
||||
|
Сынып: 10 |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Векторлардың скаляр көбейтіндісі |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.17 - кеңістіктегі екі вектордың арасындағы бұрышты есептеу; |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылар: векторларға амалдар қолдана біледі; векторлардың скаляр көбейтіндісінің формуласын біледі; векторлардың скаляр көбейтіндісінің формуласын қолданады; векторлардың скаляр көбейтіндісінің формуласын векторлардың арасындағы бұрышты табу үшін қолданады; |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы 5 минут |
1. Сыныпты ұйымдастыру. Оқушылармен сәлемдеседі. Сынып тазалығына назар аударады. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексереді. 2. Сабақтың мақсаты мен жетістік критерийлері оқушылармен бірге талқыланады. |
Психологиялық ахуалға берілген тапсырманы орындайды. |
|
Психологиялық ахуал. Оқулық Дәптер |
|
|
Сабақтың ортасы 20 минут |
Жаңа сабақты игерту. Егер
Мысал
1: Шешуі: Мысал
2: Шешуі: векторлардың
ортогональдік шартын
пайдаланамыз: Жауабы: x=4 Мысал
3: Шешуі: Тапсырма:
|
Мұқият зейін қойып тыңдау.
Мысалдар бойынша түсінгендерін хабарлау.
Сұрақтарға ойланып жауап беру.
|
ҚБ бас бармақ әдісі арқылы Дескриптор
скаляр көбейтіндіні қолданбалы есептерді шығару үшін пайдаланады. |
Үлестірмелі қағаздар Оқулық 10 сынып Геометрия Дәптер Сызба құралдары |
|
|
Оқулықпен жұмыс 15 минут |
№3.72 №3.73 №3.74 есептерді оқушыларға шығартамын |
Оқушылар берілген есептерді шығарады |
Бағалау: «+»; «-»; «?» әдісі Білім алушылар берілген тапсырма бойынша пікірлерін білдіреді. |
Оқулық Дәптер Сызба құралдары |
|
|
Соңы 5 минут |
Сабақты бекіту Рефлексия Үйге тапсырма: 3.75 |
Сабақты пысықтау тапсырмаларын орындау. |
|
|
|
|
Кері байланыс |
Рефлексия «Еркін микрофон» әдісі. |
«Еркін микрофон» Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
Кері байланыс |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Векторлардың скаляр көбейтіндісі
Векторлардың скаляр көбейтіндісі
Оқу ісі жөніндегі орынбасары: ________________________
|
Бөлім |
10.3В Кеңістіктегі тікбұрышты координаталар жүйесі және векторлар |
||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Сарыбаева М |
||||
|
Күні: |
07.04.2023ж |
||||
|
Сынып: 10 |
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Векторлардың скаляр көбейтіндісі |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.17 - кеңістіктегі екі вектордың арасындағы бұрышты есептеу; |
||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылар: векторларға амалдар қолдана біледі; векторлардың скаляр көбейтіндісінің формуласын біледі; векторлардың скаляр көбейтіндісінің формуласын қолданады; векторлардың скаляр көбейтіндісінің формуласын векторлардың арасындағы бұрышты табу үшін қолданады; |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басы 5 минут |
1. Сыныпты ұйымдастыру. Оқушылармен сәлемдеседі. Сынып тазалығына назар аударады. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексереді. 2. Сабақтың мақсаты мен жетістік критерийлері оқушылармен бірге талқыланады. |
Психологиялық ахуалға берілген тапсырманы орындайды. |
|
Психологиялық ахуал. Оқулық Дәптер |
|
|
Сабақтың ортасы 20 минут |
Жаңа сабақты игерту. Егер
Мысал
1: Шешуі: Мысал
2: Шешуі: векторлардың
ортогональдік шартын
пайдаланамыз: Жауабы: x=4 Мысал
3: Шешуі: Тапсырма:
|
Мұқият зейін қойып тыңдау.
Мысалдар бойынша түсінгендерін хабарлау.
Сұрақтарға ойланып жауап беру.
|
ҚБ бас бармақ әдісі арқылы Дескриптор
скаляр көбейтіндіні қолданбалы есептерді шығару үшін пайдаланады. |
Үлестірмелі қағаздар Оқулық 10 сынып Геометрия Дәптер Сызба құралдары |
|
|
Оқулықпен жұмыс 15 минут |
№3.72 №3.73 №3.74 есептерді оқушыларға шығартамын |
Оқушылар берілген есептерді шығарады |
Бағалау: «+»; «-»; «?» әдісі Білім алушылар берілген тапсырма бойынша пікірлерін білдіреді. |
Оқулық Дәптер Сызба құралдары |
|
|
Соңы 5 минут |
Сабақты бекіту Рефлексия Үйге тапсырма: 3.75 |
Сабақты пысықтау тапсырмаларын орындау. |
|
|
|
|
Кері байланыс |
Рефлексия «Еркін микрофон» әдісі. |
«Еркін микрофон» Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды. |
Кері байланыс |
||
шағым қалдыра аласыз













