|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
|||||
|
Бөлім: 8.2А Квадраттық теңдеулер |
Мектеп: «Шәкерім атындағы гимназия» КММ |
||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Базарбек Айдана |
||||
|
Күні: |
18.11.2024 |
||||
|
Пән/Сынып: Алгебра/ 8 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Виет теоремасы (1- сабақ) |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.4 Виет теоремасын қолдану |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
-Виет теоремасын және оған оған кері теореманы біледі, түсінеді; -Виет теоремасын пайдаланып квадрат теңдеудің түбірлерін табады; -Түбірлері арқылы квадраттық теңдеулер жаза алады. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (5 мин) |
Сәлемдесу; Сыныптағы оқушылардың көңіл күйін сұрап , жағымды ахуал туындату. «Миға шабуыл» әдісі арқылы қайталау сұрақтары қойылады Топқа бөлу: http://castlots.org/ |
Амандасу. Сыныпты түгендеу. Сабаққа дайындау , оқу, құралдарын алу. Берілген сұрақтарға жауап беру. |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «өте жақсы» |
Презентация , панельді экран, http://castlots.org/ , слайд 1-5 |
|
|
Сабақтың ортасы (25 мин) |
1-тапсырма
Оқушыларды жаңа сабаққа дайындайды, теореманы анықтамасын бірге анықтайды,қорытындылап шығарады. Кестенің дайын жауабын береді.
Оқушыларға теореманы береді. Жаңа тақырыпқа 4- мысал қарастырады. 2- тапсырма
Оқушыларға кестені толтыруға көмектеседі «Жорға» ойыны жеке жұмыс
Деңгейлік тапсырма 4 есеп береді |
Берілген кестені толтыру, теореманы қорытындылап шығару.Жауабын сәйкестендіріп, тексеру Теореманы көшіру, мысалдарды мұғаліммен талдау. Берілген кестені мұғаліммен толтыру
wordwall.net/resource/81996216 немесе берілгер qr code негізінде сәйкестендіру
Деңгейлік тапсырманы шығарады, тақтада жауабын көрсетеді. |
Берілген топқа әр дұрыс жауап үшін 1 балл.(макс 2 балл) 8 сұрақ (2 дұрыс жауапқа 1 балл)4 балл әр есепке 1 балл (4 балл) |
Презентация, панельді экран, таратпа материал слайд 6-7 Презентация, панельді экран, слайд 8-9 Презентация, панельді экран, таратпа материал слайд 10-11 слайд Презентация, панельді экран, телефон ,12 слайд Презентация, панельді экран, таратпа материал слайд 10-11 слайд |
|
|
Сабақтың соңы (10 мин ) |
Оқушыларға бес сұрақтан тұратын тест тапсырмасын ұсынады. Оқушылардың қолына «Бағдаршам әдісі» арқылы үш түсті алақан таратылады. Қорытынды. Берілген сұрақтарға жауап береді. Өзін –өзі бағалау парағын жинап алады. Үй жұмысы: 73 бет № 2.64, 2.66 |
Тест сұрақтарға жауабына сәйкес түсте алақан көтеріледі. Өзін-өзі бағалау парағын беру. Үй жұмысын жазып алу. |
«Мадақтау» арқылы бағалау |
Презентация , панельді экран, түрлі түсті алақан |
|
|
Рефлексия ( 5 мин) |
https://padlet.com/aidanabazarbekkizi/padlet-pxuazc9w74j3y18e
|
Берілген qr code арқылы кері байланыстан өту. |
|
Презентация , панельді экран, сілтеме, qr code |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Виет теоремасы кмж
Виет теоремасы кмж
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
|||||
|
Бөлім: 8.2А Квадраттық теңдеулер |
Мектеп: «Шәкерім атындағы гимназия» КММ |
||||
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Базарбек Айдана |
||||
|
Күні: |
18.11.2024 |
||||
|
Пән/Сынып: Алгебра/ 8 «А» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Виет теоремасы (1- сабақ) |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.4 Виет теоремасын қолдану |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
-Виет теоремасын және оған оған кері теореманы біледі, түсінеді; -Виет теоремасын пайдаланып квадрат теңдеудің түбірлерін табады; -Түбірлері арқылы квадраттық теңдеулер жаза алады. |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы (5 мин) |
Сәлемдесу; Сыныптағы оқушылардың көңіл күйін сұрап , жағымды ахуал туындату. «Миға шабуыл» әдісі арқылы қайталау сұрақтары қойылады Топқа бөлу: http://castlots.org/ |
Амандасу. Сыныпты түгендеу. Сабаққа дайындау , оқу, құралдарын алу. Берілген сұрақтарға жауап беру. |
Ынталандыру сөздерін қолдану «жақсы», «өте жақсы» |
Презентация , панельді экран, http://castlots.org/ , слайд 1-5 |
|
|
Сабақтың ортасы (25 мин) |
1-тапсырма
Оқушыларды жаңа сабаққа дайындайды, теореманы анықтамасын бірге анықтайды,қорытындылап шығарады. Кестенің дайын жауабын береді.
Оқушыларға теореманы береді. Жаңа тақырыпқа 4- мысал қарастырады. 2- тапсырма
Оқушыларға кестені толтыруға көмектеседі «Жорға» ойыны жеке жұмыс
Деңгейлік тапсырма 4 есеп береді |
Берілген кестені толтыру, теореманы қорытындылап шығару.Жауабын сәйкестендіріп, тексеру Теореманы көшіру, мысалдарды мұғаліммен талдау. Берілген кестені мұғаліммен толтыру
wordwall.net/resource/81996216 немесе берілгер qr code негізінде сәйкестендіру
Деңгейлік тапсырманы шығарады, тақтада жауабын көрсетеді. |
Берілген топқа әр дұрыс жауап үшін 1 балл.(макс 2 балл) 8 сұрақ (2 дұрыс жауапқа 1 балл)4 балл әр есепке 1 балл (4 балл) |
Презентация, панельді экран, таратпа материал слайд 6-7 Презентация, панельді экран, слайд 8-9 Презентация, панельді экран, таратпа материал слайд 10-11 слайд Презентация, панельді экран, телефон ,12 слайд Презентация, панельді экран, таратпа материал слайд 10-11 слайд |
|
|
Сабақтың соңы (10 мин ) |
Оқушыларға бес сұрақтан тұратын тест тапсырмасын ұсынады. Оқушылардың қолына «Бағдаршам әдісі» арқылы үш түсті алақан таратылады. Қорытынды. Берілген сұрақтарға жауап береді. Өзін –өзі бағалау парағын жинап алады. Үй жұмысы: 73 бет № 2.64, 2.66 |
Тест сұрақтарға жауабына сәйкес түсте алақан көтеріледі. Өзін-өзі бағалау парағын беру. Үй жұмысын жазып алу. |
«Мадақтау» арқылы бағалау |
Презентация , панельді экран, түрлі түсті алақан |
|
|
Рефлексия ( 5 мин) |
https://padlet.com/aidanabazarbekkizi/padlet-pxuazc9w74j3y18e
|
Берілген qr code арқылы кері байланыстан өту. |
|
Презентация , панельді экран, сілтеме, qr code |
|
шағым қалдыра аласыз

















