|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Ақпараттық жасақтама |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
«VirtualBoxорнату және баптау» практикумы |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.2.1 виртуалды машиналардың мақсатын сипаттау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Виртуалды машиналардың мақсатын сипаттайды |
|||
|
Бірлік және ынтымақ құндылығы |
Басқа адамдармен қарым-қатынас кезінде өз мінез- құлқыңызды сыни тұрғыдан бағалау және түзету • Өзара сыйластық пен ынтымақтастықты көрсете отырып, өз көзқарастарын білдіре алу • Ортақ мақсаттарға қол жеткізуге ықпал ете отырып, командада тиімді жұмыс істей білу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал «Айна» Оқушылар жұптасып, бір-біріне қарама-қарсы тұрады (немесе партада отырып та болады). Олардың біреуі қолдарымен, аяқтарымен, денесімен, бет-әлпетімен әртүрлі қимылдар жасайды, ал екінші оқушы оларды айна секілді қайталайды: оңды сол қылады, солды оң жасайды. Бір минуттан кейін оқушылар рөлдерімен алмасады. 3. Топқа бөлу: Асық түстері арқылы топқа бөлінеді
Үй тапсырмасын пысықтау 4. «Блиц кездесу» Екі оқушы біреуі тақтаға, ал екіншісі қарама-қарсы жаққа қарап отырады. Бірінші оқушы келесі оқушыға өтпей тұрып, төменде келтірілген негізгі сөзді(дерді) түсіндіру үшін бар-жоғы 30 секунды бар –мұғалім түсіндіру үшін негізгі сөзді мысал ретінде келтіреді. -Жедел жады? -Пернетақталық модуль? -Сенсорлық экран? -Қабылдағыш таратқыш? -Антенна? |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне жақсы тілектер айтады. 3. асық түстеріне қарай 3 топқа бөлінеді 4. Үй тасырмасын қайталайды |
Дескриптор: Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі гүлдер Айна Түрлі түсті асықтар |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Тарауды қайталау Топтық жұмыс «1-тапсырма. «Ой қозғау» әдісі арқылы топта суретке қарап анықтама жазады
2- тапсырма. Жұптық жұмыс. «Көршіңе әңгімелеп бер» әдісі бойынша тапсырма беріледі.Берілген тапсырма бойынша жұпатарымен бірге орындайды. Дәптерге жазады
EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
Сергіту сәті: Әр қатысушы өзінің өмірдегі ұранын қағазға жазып, қағаздар араластырылады. Содан соң біртіндеп оқылады. Басқалар оқылған ұранның кімнің өмірлік ұстанымы екенін табу керек. Оқушылардың бір-бірін қаншалықты білетінін анықтау үшін, бірін-бірі жақынырақ тану үшін жүргізуге болады Жеке жұмыс 3 тапсырма «Миға шабуыл» әдісі бойынша тест тапсырмаларын орындайды
Сабақты бекіту . «Wordwall» 4-тапсырма платформасында тақырып бойынша сұраққа жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 1.тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды 3- тапсырманы орындайды 4- тапсырманы орындайды |
Дескриптор: -Құрылғылардың атауын суретімен сәйкестендіріп, анықтама береді 2 балл Дескриптор: - Тарау бойынша сұрақтарға жауап береді 2 балл Дескриптор: Сұраққа жауап береді Дескриптор: - Тарау бойынша тест тапсырмасын орындайды 2 балл Дескриптор: Онлайн платформа арқылы сұраққа жауап береді 2 балл |
А-4 парақша тапсырма Оқулық, жұмыс дәптер Таратпа қағаз Тест тапсырмалары https://wordwall.net/es/resource/72144129 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау |
Кері байланыс:
Оқушылар 10 балдық жүйемен бағаланады |
Өзін-өзі бағалау. |
Жалпы балл-10 |
|
|
Үй тапсырмасы |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Virtual Box орнату және баптау» практикумы
«Virtual Box орнату және баптау» практикумы
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Ақпараттық жасақтама |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
«VirtualBoxорнату және баптау» практикумы |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.2.1 виртуалды машиналардың мақсатын сипаттау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Виртуалды машиналардың мақсатын сипаттайды |
|||
|
Бірлік және ынтымақ құндылығы |
Басқа адамдармен қарым-қатынас кезінде өз мінез- құлқыңызды сыни тұрғыдан бағалау және түзету • Өзара сыйластық пен ынтымақтастықты көрсете отырып, өз көзқарастарын білдіре алу • Ортақ мақсаттарға қол жеткізуге ықпал ете отырып, командада тиімді жұмыс істей білу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал «Айна» Оқушылар жұптасып, бір-біріне қарама-қарсы тұрады (немесе партада отырып та болады). Олардың біреуі қолдарымен, аяқтарымен, денесімен, бет-әлпетімен әртүрлі қимылдар жасайды, ал екінші оқушы оларды айна секілді қайталайды: оңды сол қылады, солды оң жасайды. Бір минуттан кейін оқушылар рөлдерімен алмасады. 3. Топқа бөлу: Асық түстері арқылы топқа бөлінеді
Үй тапсырмасын пысықтау 4. «Блиц кездесу» Екі оқушы біреуі тақтаға, ал екіншісі қарама-қарсы жаққа қарап отырады. Бірінші оқушы келесі оқушыға өтпей тұрып, төменде келтірілген негізгі сөзді(дерді) түсіндіру үшін бар-жоғы 30 секунды бар –мұғалім түсіндіру үшін негізгі сөзді мысал ретінде келтіреді. -Жедел жады? -Пернетақталық модуль? -Сенсорлық экран? -Қабылдағыш таратқыш? -Антенна? |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне жақсы тілектер айтады. 3. асық түстеріне қарай 3 топқа бөлінеді 4. Үй тасырмасын қайталайды |
Дескриптор: Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі гүлдер Айна Түрлі түсті асықтар |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Тарауды қайталау Топтық жұмыс «1-тапсырма. «Ой қозғау» әдісі арқылы топта суретке қарап анықтама жазады
2- тапсырма. Жұптық жұмыс. «Көршіңе әңгімелеп бер» әдісі бойынша тапсырма беріледі.Берілген тапсырма бойынша жұпатарымен бірге орындайды. Дәптерге жазады
EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
Сергіту сәті: Әр қатысушы өзінің өмірдегі ұранын қағазға жазып, қағаздар араластырылады. Содан соң біртіндеп оқылады. Басқалар оқылған ұранның кімнің өмірлік ұстанымы екенін табу керек. Оқушылардың бір-бірін қаншалықты білетінін анықтау үшін, бірін-бірі жақынырақ тану үшін жүргізуге болады Жеке жұмыс 3 тапсырма «Миға шабуыл» әдісі бойынша тест тапсырмаларын орындайды
Сабақты бекіту . «Wordwall» 4-тапсырма платформасында тақырып бойынша сұраққа жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 1.тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды 3- тапсырманы орындайды 4- тапсырманы орындайды |
Дескриптор: -Құрылғылардың атауын суретімен сәйкестендіріп, анықтама береді 2 балл Дескриптор: - Тарау бойынша сұрақтарға жауап береді 2 балл Дескриптор: Сұраққа жауап береді Дескриптор: - Тарау бойынша тест тапсырмасын орындайды 2 балл Дескриптор: Онлайн платформа арқылы сұраққа жауап береді 2 балл |
А-4 парақша тапсырма Оқулық, жұмыс дәптер Таратпа қағаз Тест тапсырмалары https://wordwall.net/es/resource/72144129 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау |
Кері байланыс:
Оқушылар 10 балдық жүйемен бағаланады |
Өзін-өзі бағалау. |
Жалпы балл-10 |
|
|
Үй тапсырмасы |
|
|
шағым қалдыра аласыз





















