|
Бөлім: |
3D - жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Аманжол Қарақат Аманжолқызы |
|
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Абай атындағы №2 мектеп-лицейі» КММ |
|
|
Күні: |
08.11.2024 |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Виртуалды және кеңейтілген шындық (2 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.1.1 виртуалды және кеңейтілген шындықтың мақсатын түсіндіру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Виртуалды және кеңейтілген шындықтың мақсатын түсіндіру |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. Жұмысқа психологиялық көзқарас қалыптастыру. Оқушылардың зейінін шоғырландыру. Білімді өзектендіру(алдыңғы білімді өзектендіру мақсатында сұрақтар)
Сабақтың тақырыбын тұжырымдау және сабақтың мақсаттарын анықтау. |
Балалар сабаққа дайындалады. Сұрақтарға жауап береді |
|
|
|
Сабақтың ортасы |
1 тапсырма Венн диаграммасы бойынша виртуалды және кеңейтілген шындықтың айырмашылықтары мен ұқсастықтарын салыстырыңдар
2 тапсырма Тұжырымдаманың ақиқат немесе жалған екенін анықтау Тұжырымдар Ақиқат/жалған 1 Виртуалды шындық (VR) пайдаланушыны құрылған компьютерлік ортаға толығымен жүктейді. 2 Кеңейтілген шындық (AR) қоршаған 3 әлемді виртуалды әлеммен алмастырады. VR пайдалану үшін дулыға немесе виртуалды шындық көзілдірігі сияқты арнайы құрылғылар қажет. 4 Толықтырылған шындық қарапайым смартфондар мен планшеттермен жұмыс істей алады. Практикалық жұмыс Маркерленген кеңейтілген шындық QR жасау
Практикалық жұмыс Google презентация қолдану арқылы төменде ұсынылған тақырыптардың бірі презентация жасап ұсыныңыз 1) Білім беру мен ғылымда виртуалды шындықты қолдану 2) Күнделікті өмірдегі кеңейтілген шындық мысалдары және перспективалары 3) VR және AR-дың ойын-сауық индустриясына әсері 4) виртуалды және кеңейтілген шындықтың кемшіліктері мен артықшылықтары 5) Виртуалды және кеңейтілген шындықтың болашағы: трендтер мен болжамдар |
Дексриптор Венн диаграммасы бойынша виртуалды және кеңейтілген шындықтың айырмашылықтары мен ұқсастықтарын салыстырады Дескриптор Тұжырымдаманың ақиқат немесе жалған екенін анықтайды Дескриптор: Ю тубтан виртуальды шындық туралы бейнеролик іздеу, сілтемін көшіру me-qr.com сайтын кірпі сілтемені орналастыру QR суретін жүктеу Дескриптор: Google презентация қолдану арқылы төменде ұсынылған тақырыптар слайды жасайды |
Қб 1 балл КБ 1 балл КБ 2 балл Кб 4 балл |
Презентация, оқулық Жұмыс парағы, оқулық
|
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: Адам қызметінің кез келген саласын таңдап, виртуалды шындықты пайдаланудың артықшылықтары мен ықтимал кемшіліктерін атаңыз. Рефлексия. |
Ү/т жазады. |
Өзін өзі бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Виртуалды және кеңейтілген шындық (2 сабақ)
Виртуалды және кеңейтілген шындық (2 сабақ)
|
Бөлім: |
3D - жобалау |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Аманжол Қарақат Аманжолқызы |
|
|
Білім беру ұйымының атауы |
«Абай атындағы №2 мектеп-лицейі» КММ |
|
|
Күні: |
08.11.2024 |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Виртуалды және кеңейтілген шындық (2 сабақ) |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.1.1 виртуалды және кеңейтілген шындықтың мақсатын түсіндіру; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Виртуалды және кеңейтілген шындықтың мақсатын түсіндіру |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу, оқушылардың сабаққа қатысуын түгендеу. Жұмысқа психологиялық көзқарас қалыптастыру. Оқушылардың зейінін шоғырландыру. Білімді өзектендіру(алдыңғы білімді өзектендіру мақсатында сұрақтар)
Сабақтың тақырыбын тұжырымдау және сабақтың мақсаттарын анықтау. |
Балалар сабаққа дайындалады. Сұрақтарға жауап береді |
|
|
|
Сабақтың ортасы |
1 тапсырма Венн диаграммасы бойынша виртуалды және кеңейтілген шындықтың айырмашылықтары мен ұқсастықтарын салыстырыңдар
2 тапсырма Тұжырымдаманың ақиқат немесе жалған екенін анықтау Тұжырымдар Ақиқат/жалған 1 Виртуалды шындық (VR) пайдаланушыны құрылған компьютерлік ортаға толығымен жүктейді. 2 Кеңейтілген шындық (AR) қоршаған 3 әлемді виртуалды әлеммен алмастырады. VR пайдалану үшін дулыға немесе виртуалды шындық көзілдірігі сияқты арнайы құрылғылар қажет. 4 Толықтырылған шындық қарапайым смартфондар мен планшеттермен жұмыс істей алады. Практикалық жұмыс Маркерленген кеңейтілген шындық QR жасау
Практикалық жұмыс Google презентация қолдану арқылы төменде ұсынылған тақырыптардың бірі презентация жасап ұсыныңыз 1) Білім беру мен ғылымда виртуалды шындықты қолдану 2) Күнделікті өмірдегі кеңейтілген шындық мысалдары және перспективалары 3) VR және AR-дың ойын-сауық индустриясына әсері 4) виртуалды және кеңейтілген шындықтың кемшіліктері мен артықшылықтары 5) Виртуалды және кеңейтілген шындықтың болашағы: трендтер мен болжамдар |
Дексриптор Венн диаграммасы бойынша виртуалды және кеңейтілген шындықтың айырмашылықтары мен ұқсастықтарын салыстырады Дескриптор Тұжырымдаманың ақиқат немесе жалған екенін анықтайды Дескриптор: Ю тубтан виртуальды шындық туралы бейнеролик іздеу, сілтемін көшіру me-qr.com сайтын кірпі сілтемені орналастыру QR суретін жүктеу Дескриптор: Google презентация қолдану арқылы төменде ұсынылған тақырыптар слайды жасайды |
Қб 1 балл КБ 1 балл КБ 2 балл Кб 4 балл |
Презентация, оқулық Жұмыс парағы, оқулық
|
|
Сабақтың соңы |
Үй тапсырмасы: Адам қызметінің кез келген саласын таңдап, виртуалды шындықты пайдаланудың артықшылықтары мен ықтимал кемшіліктерін атаңыз. Рефлексия. |
Ү/т жазады. |
Өзін өзі бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз















