|
Мұғалімнің аты-жөні: Серік Ақерке Серікқызы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбы: Виртуалды және кеңейтілген шындықтың адам денсаулығына әсері. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сәйкес) |
Виртуалды кеңейтілген шындықтың адамның психикалық және физикалық денсаулығына әсерін түсіну. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Виртуалды және кеңейтілген шындықтың адамның психикалық және физикалық денсаулығына әсерін анықтау. |
Виртуалды және кеңейтілген шындықта қолданылатын құрылғыларды табу.
|
Виртуалды және кеңейтілген шындыққа бағдарламаларды қолдану. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
Түсіну, қолдану. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсаттар |
Пәнге қатысты лексика мен терминология: смартфон мен планшет камералар, AR контактілі линзалар, VR көзілдірігі, қолғаптар, VR бөлмесі, виртуалды шындық киімі, AR көзілдірігі, виртуалды және кеңейтілген шындық. Диалог пен жазуға қатысты негізгі сөз тіркестері Адамның психикасына әсер ететін виртуалды шындық... Кенейтілген шындықтың адамның физикалық денсаулығына әсері... |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Жауапкершілік, еңбекке баулу, сыни ойлауға дамыту, ойын дұрыс жеткізу, шынайылық, мақсатқа ұмтылу, ынтымақтастыққа, бірлікке, сыйластыққа тәрбиелеу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Биология, география |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы білім |
Виртуалды шындықтың мақсатын түсіндіреді. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 8 минут |
Ұйымдастыру кезеңі
Үй тапсырмасын тексеру «Тосын сұрақтар» әдісі
Ой шақыру: Сабақтың тақырыбын анықтау мақсатында «Кинометафора» әдісі бойынша студенттерге ғаламтордан видео ұсынылады. Студенттер видео арқылы сабақтың тақырыбын анықтайды. Мұғалімнің мадақтауы.(Жарайсың!Өте жақсы!Керемет!) |
Слайд 2 https://www.youtube.com/watch?v=5Pyy9AOBdoo
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 25 мин |
1-тапсырма. Топтық жұмыс «Фишбоун» әдісі Мәтінмен жұмыс жасап балықтың қаңқасы берілген постерге басына тақырыпты жазыңыз. Берілген сұрақтар бойынша денесінің жоғарғы жағындағы қанаттарға виртуалды шындықтың, ал төменгі қанаттарына кеңейтілген шындықтың адамның психикалық және физикалық денсаулығына әсерін көрсетіңіз.
ҚБ. «Басбармақ» әдісі 2-тапсырма. Жұптық жұмыс «Cәйкестендіру» әдісі Берілгендердің қайсысы виртуалды және кеңейтілген шындыққа қажетті құралдарға жататының келесі кесте бойынша толтырыңыз. AR көзілдірігі Смартфон мен планшет камералар AR контактілі линзалар VR көзілдірігі Қолғаптар VR бөлмесі Виртуалды шындық киімі
ҚБ: Студенттер бірін-бірі бағалайды.
3-тапсырма. Жеке жұмыс АКТ
ҚБ: студент өзін-өзі бағалайды.
|
Тақырып бойынша үлестірмелі материал.
Тақырып бойынша үлестірмелі материал.
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Серік Ақерке Серікқызы Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Тақырып бойынша 18 материал табылды
Виртуалды және кеңейтілген шындықтың адам денсаулығына әсері.Материал туралы қысқаша түсінік
Ашық сабақ: Виртуалды және кеңейтілген шындықтың адам денсаулығына әсері. Виртуалды кеңейтілген шындықтың адамның психикалық және физикалық денсаулығына әсерін түсіну.
Материалдың қысқаша нұсқасы
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||



