|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Аппараттық жасақтама |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Виртуалды мәшинелер |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.2.1 виртуалды машиналардың мақсатын сипаттау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Виртуалды машиналардың мақсатын сипаттайды |
|||
|
Бірлік және ынтымақ құндылығы |
Басқа адамдармен қарым-қатынас кезінде өз мінез- құлқыңызды сыни тұрғыдан бағалау және түзету • Өзара сыйластық пен ынтымақтастықты көрсете отырып, өз көзқарастарын білдіре алу • Ортақ мақсаттарға қол жеткізуге ықпал ете отырып, командада тиімді жұмыс істей білу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Шаттық шеңбер құрып, бір-біріне тілектерін айтады. 3. Топқа бөлу: Гүлдің түстеріне сәкес 3 топқа бөлінеді
Үй тапсырмасын пысықтау 4.«Шахмат» әдісі Шахмат тақтасының суретін пайдалану арқылы оқушылар бос ақ ұяшықтарға үй тапсырмасы бойынша өз ойларын кезекпен жазады, кейін ой бөліседі. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне жақсы тілектер айтады. 3. Гүл түстеріне сәйкес топқа бөлінеді 4. Үй тасырмасын қайталайды |
Дескриптор: Үй тапсыромасы бойынша сұрақтарға жауап жазады 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі гүлдер Шахмат тақтасының суреті |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Жаңа сабақ түсіндіру
1-тапсырма . Топтық жұмыс «Эйлер шеңбері» әдісі бойынша сұрақтар беріледі А-4 параққа, шағын постерге Эйлер шеңбері сызылып, кезекпен идеялар талқыланып, жазылады.
2-топ: не себепті VMware виртуалды машинасын кез келген адам қолдана алмайды? 3-топ Виртуалды машина қалай жұмыс істейді 2- тапсырма. Жұптық жұмыс. «Вен диаграммасы» әдісі бойынша тапсырма беріледі. Сол тапсырмадағы Дербес компьютермен виртуалды машина арасындағы айырмашылықты айтады. Жұптарыңмен талдаңдар.
EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Сөйлемді аяқта. Үдерістік виртуалды машина жеке үдерісті қолдау мақсатында бағытталып, ................................................................................... 3-тапсырма. Компьютермен жұмыс. Жеке жұмыс «Ой қозғау» әдісі арқылы компьютерде орындайды
Сергіту сәті: «Бұзық телефон» ойыны Шаттық шеңберге тұрып бастаушы келесі адам құлағына бір сөз сыбырлайды соңында бастаушыға қайта келгенде сол сөз жету керек, кейін сөзді ауыстырып жіберген адам анықталады Сабақты бекіту . «Wordwall» 4-тапсырма платформасында тақырып бойынша сұраққа жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 1.тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды 3- тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды 4- тапсырманы орындайды |
Дескриптор: - Виртуалды компьютердерді құру және басқаруға арналған қандай программа бар екенін айтады - VMware виртуалды машинасын кез келген адам қолдана алмайтын себебін түсіндіреді 2 балл Дескриптор: Дербес компьютермен виртуалды машина арасындағы айырмашылықты айтады, талдайды - 2 балл Дескриптор: Берілген тасырма бойынша сөйлемді аяқтайды Дескриптор: -Жұмыс компьютерлерінде виртуалды компьютер бар жоғын тексереді 2 балл Дескриптор: Онлайн платформа арқылы сұраққа жауап береді 2 балл |
Презентация А-4 парақша Оқулық, жұмыс дәптер Таратпа қағаз Компьютер, оқулық https://wordwall.net/ru/resource/39320872 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау |
Кері байланыс:
Оқушылар 10 балдық жүйемен бағаланады |
Өзін-өзі бағалау. |
Жалпы балл-10 |
Слайд |
|
Үй тапсырмасы |
&27-28оқу. 86-89 беттер |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Виртуалды мәшинелер.11-сынып. ҚМЖ
Виртуалды мәшинелер.11-сынып. ҚМЖ
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Аппараттық жасақтама |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 11 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Виртуалды мәшинелер |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.2.1 виртуалды машиналардың мақсатын сипаттау |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Виртуалды машиналардың мақсатын сипаттайды |
|||
|
Бірлік және ынтымақ құндылығы |
Басқа адамдармен қарым-қатынас кезінде өз мінез- құлқыңызды сыни тұрғыдан бағалау және түзету • Өзара сыйластық пен ынтымақтастықты көрсете отырып, өз көзқарастарын білдіре алу • Ортақ мақсаттарға қол жеткізуге ықпал ете отырып, командада тиімді жұмыс істей білу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Шаттық шеңбер құрып, бір-біріне тілектерін айтады. 3. Топқа бөлу: Гүлдің түстеріне сәкес 3 топқа бөлінеді
Үй тапсырмасын пысықтау 4.«Шахмат» әдісі Шахмат тақтасының суретін пайдалану арқылы оқушылар бос ақ ұяшықтарға үй тапсырмасы бойынша өз ойларын кезекпен жазады, кейін ой бөліседі. |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне жақсы тілектер айтады. 3. Гүл түстеріне сәйкес топқа бөлінеді 4. Үй тасырмасын қайталайды |
Дескриптор: Үй тапсыромасы бойынша сұрақтарға жауап жазады 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі гүлдер Шахмат тақтасының суреті |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Жаңа сабақ түсіндіру
1-тапсырма . Топтық жұмыс «Эйлер шеңбері» әдісі бойынша сұрақтар беріледі А-4 параққа, шағын постерге Эйлер шеңбері сызылып, кезекпен идеялар талқыланып, жазылады.
2-топ: не себепті VMware виртуалды машинасын кез келген адам қолдана алмайды? 3-топ Виртуалды машина қалай жұмыс істейді 2- тапсырма. Жұптық жұмыс. «Вен диаграммасы» әдісі бойынша тапсырма беріледі. Сол тапсырмадағы Дербес компьютермен виртуалды машина арасындағы айырмашылықты айтады. Жұптарыңмен талдаңдар.
EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Сөйлемді аяқта. Үдерістік виртуалды машина жеке үдерісті қолдау мақсатында бағытталып, ................................................................................... 3-тапсырма. Компьютермен жұмыс. Жеке жұмыс «Ой қозғау» әдісі арқылы компьютерде орындайды
Сергіту сәті: «Бұзық телефон» ойыны Шаттық шеңберге тұрып бастаушы келесі адам құлағына бір сөз сыбырлайды соңында бастаушыға қайта келгенде сол сөз жету керек, кейін сөзді ауыстырып жіберген адам анықталады Сабақты бекіту . «Wordwall» 4-тапсырма платформасында тақырып бойынша сұраққа жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 1.тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды 3- тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды 4- тапсырманы орындайды |
Дескриптор: - Виртуалды компьютердерді құру және басқаруға арналған қандай программа бар екенін айтады - VMware виртуалды машинасын кез келген адам қолдана алмайтын себебін түсіндіреді 2 балл Дескриптор: Дербес компьютермен виртуалды машина арасындағы айырмашылықты айтады, талдайды - 2 балл Дескриптор: Берілген тасырма бойынша сөйлемді аяқтайды Дескриптор: -Жұмыс компьютерлерінде виртуалды компьютер бар жоғын тексереді 2 балл Дескриптор: Онлайн платформа арқылы сұраққа жауап береді 2 балл |
Презентация А-4 парақша Оқулық, жұмыс дәптер Таратпа қағаз Компьютер, оқулық https://wordwall.net/ru/resource/39320872 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау |
Кері байланыс:
Оқушылар 10 балдық жүйемен бағаланады |
Өзін-өзі бағалау. |
Жалпы балл-10 |
Слайд |
|
Үй тапсырмасы |
&27-28оқу. 86-89 беттер |
|
|
шағым қалдыра аласыз
























