Материалдар / William Shakespeare
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

William Shakespeare

Материал туралы қысқаша түсінік
үстазға көмек
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
10 Қараша 2018
484
1 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Сыныбы: 8А

Сабақ тақырыбы: William Shakespeare.

Сабақтың мақсаты: Ағылшын ақынның өмірі туралы ағылшын тілінде білім беру.Сын тұрғысынан ойлай отырып, оқушыларды ағылшын тілінде еркін сөйлеуге үйрету.. Сандық технологияларда құзырлылық танытатын белсенді оқушы болып қалыптасуын қамтамасыз ету.Жаңа тақырыпты түсініп,айта білуге үйрету және оқи отырып салыстыру арқылы оқушының ізденімпаздығын арттыру. Ұлыбританияның мәдени мұрасына қызығушылық тудыру.



Міндеттері:
- Вильям Шекспирдің өмірі мен жұмыстары жайлы үйрету;

  • оқушылардың уақытын тиімді пайдалануын дағдыландыру;

- оқушы бойында өз бетімен білім алу, өзін-өзі реттеу дағдысын қалыптастыру.

Күтілетін нәтиже:

Оқушылар сыни тұрғыдан ойлана алады. Тақырып бойынша білім алады. Оқушылар алған білімдерін тиянақтауға, пысықтауға, өз бетінше жұмыс жасауға дағдыланады. Тақырыпты оқи отырып салыстыру арқылы ізденімпаздығын артырады. Вильям Шекспирдің өмірі мен жұмыстарын үйренеді, оқушылардың уақытын тиімді пайдалануын дағдыландыру;


Сабақтың әдісі: СТО стратегиялары.Топтық және жұптық жұмыс.

Қамтылатын модульдер: СТО.АКТ.Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

Пән аралық байланыс: әдебиет

Уақыты

Сабақтың ұйымдастыру формасы

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

2 мин

Ұйымдастыру кезеңі


Оқушыларменамандасу, түгендеу,назарын сабаққа аудару.

Оқушыларды топқа бөлу;


Оқушылар конфеттер арқылы топқа бөлінеді.

Оқушылар бір-бірден конфеттерді алып сыртқы түстеріндегі суреттері арқылы бөлінеді.

5 мин

Қызығушылығын арттыру.

Ой қозғау

Топтарға ой қозғау сұрақтарын береді.

1.What is Abai Kunanbaev famous for?

2.When and where was he born?

3.What poems written by Abai do you know?

Оқушылар сұрақтарды топта талқылап, жауаптарын салыстырады. Бағалайды.

2 мин

Сергіту сәті.

Gymnastics for students

Дене бітіміне арналған жаттығуды орындайды.

15 мин

Негізгі бөлім.

William Shakespeare”текст оқылады,аударылады.Текст бойынша тапсырма беріледі.

Are the following sentences true or false.Дұрыс немесе бұрыс сөйлемдерді табу.Оқушылар тапсырманы карточка арқалы орындайды.

1. William Shakespeare was born the 23rd of April.1564.

2. William Shakespeare got a good education in London.

3. William Shakespeare married late and his wife was younger than him.

4. William Shakespeare had twin sons.

5. His wife Anne Hathaway loved theatre very much.


Түйген ойларын ортаға

салады, оқулықтағы мәтінмен танысу арқылы

тапсырманы орындайды, жауаптарын оқиды.

Бірін-бірі бағалайды.

10 мин

Кітаптан тыс тапсырма.

Оқушыларға видео материал көрсетіледі.Видеода Вильям Шекспирдің өмір баянымен оның шығармалары бейнеленген.Видеоны көргеннен соң,оқушыларға сұрақтар қойылады.

Ex:3.p52 Оқушылар жаттығудағы сұрақтарға жауап береді.Осы сұрақтарды топ ішінде, жұппен талқылап,

диаграмма сызады.

3 мин

Карточкамен жұмыс

Let’s divide his plays into tragedies and comedies.

  1. The Comedy of Errors”

  2. Othello”

  3. The Taming of the Shrew”

  4. All’s Well That Ends Well”

  5. Hamlet Prince of Denmark”

  6. Romeo and Juliet”

  7. A Midsummer Night’s Dream”

  8. Much Ado about Nothing”

  9. King Lear”

  10. Macbeth”


Оқушылар тапсырманы оқып,топ болып орындайды.

3 мин

ББҮ кестесі

Білемін, Білгім келеді, Уйрендім кестесі сызылған парақшаларды тарқатып береді.

Кестені толтырады.

2 мин

Бағалау

Үй тапсырмасы



Орындалған тапсырмаларға сәйкес топтардың берген бағасын анықтай отырып, қорытынды бағасын шығарады.

Үй тапсырмасын тақтаға көрсетеді.10-шы жаттығудағы сұрақтарға жазып келу, 11-ші жаттығуды жазып келу.

Тарсырмалардың орындалуына сәйкес бірін-бірі бағалайды.




Үй тапсырмасын орындап келеді.



Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!