|
Дүние жүзі тарихы |
Сынып – 8а б Күні: |
Тексерілді: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
XVII-XVIIIғғ Англия |
||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||
|
Сабақтың әдіс-тәсілдері: |
Топтық жұмыс, СТО элементтері, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, |
||
|
Күтілетін нәтиже: |
Жаңа тақырып бойынша өз бетімен жұмыс істейді, ізденіс жұмыстарын меңгереді. |
||
|
Сабақ жоспары: Үйге тапсырма: |
І. Ұйымдастыру кезеңі: мақсат қою,топқа бөлу. ІІ.Сабақ барысы. СТО-дың 3 фазасы. 1. Қызығушылығын ояту 2. Мағынаны тану 3. Ой толғаныс. III.Үйге тапсырма беру.
|
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының әрекеті |
||
|
1. Қызығушылығын ояту: Психологиялық тренинг өткізіп,топтарға бөледі |
|
||
|
2. Мағынаны тану:
|
1-жұп: Революцияның себептері 2-топ: Азамат соғысы (ерекшеліктері) Левеллерлер қозғалысы (ерекшеліктері) 3-топ: Картамен зерттеу: Наполеондық Франциямен соғыс |
||
|
Сабақты бекітіу: Сұрақтар мен тапсырмалар береді |
?!-ауызша жауап береді беттегі құжатпен жұмыс |
||
|
Ой толғаныс:
|
Әр топ бүгінгі сабақтан алған білімдері мен әсерлері бойынша өз ойын таңдайды. |
||
|
Бағалау: |
|
||
|
Дүние жүзі тарихы |
Сынып – 8а б Күні: |
Тексерілді: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
XVII-XVIIIғғ Франция |
||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||
|
Сабақтың әдіс-тәсілдері: |
Топтық жұмыс, СТО элементтері, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, |
||
|
Күтілетін нәтиже: |
Жаңа тақырып бойынша өз бетімен жұмыс істейді, ізденіс жұмыстарын меңгереді. |
||
|
Сабақ жоспары: Үйге тапсырма: |
І. Ұйымдастыру кезеңі: мақсат қою,топқа бөлу. ІІ.Сабақ барысы. СТО-дың 3 фазасы. 1. Қызығушылығын ояту 2. Мағынаны тану 3. Ой толғаныс. III.Үйге тапсырма беру.
|
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының әрекеті |
||
|
1. Қызығушылығын ояту: Психологиялық тренинг өткізіп,топтарға бөледі |
|
||
|
2. Мағынаны тану:
|
1-жұп: Революцияның себептері 2-топ: Ұлы Француздық буржуазиялық революциясы (ерекшеліктері) Революцияның даму барысы (ерекшеліктері) 3-топ: Картамен зерттеу: «Адам және азамат құқықтарының декларациясы» |
||
|
Сабақты бекітіу: Сұрақтар мен тапсырмалар береді |
?!-ауызша жауап береді беттегі құжатпен жұмыс |
||
|
Ой толғаныс:
|
Әр топ бүгінгі сабақтан алған білімдері мен әсерлері бойынша өз ойын таңдайды. |
||
|
Бағалау: |
|
||
|
Дүние жүзі тарихы |
Сынып – 8а б Күні: |
Тексерілді: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
XVII-XVIIIғғ Германия |
||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||
|
Сабақтың әдіс-тәсілдері: |
Топтық жұмыс, СТО элементтері, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, |
||
|
Күтілетін нәтиже: |
Жаңа тақырып бойынша өз бетімен жұмыс істейді, ізденіс жұмыстарын меңгереді. |
||
|
Сабақ жоспары: Үйге тапсырма: |
І. Ұйымдастыру кезеңі: мақсат қою,топқа бөлу. ІІ.Сабақ барысы. СТО-дың 3 фазасы. 1. Қызығушылығын ояту 2. Мағынаны тану 3. Ой толғаныс. III.Үйге тапсырма беру.
|
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының әрекеті |
||
|
1. Қызығушылығын ояту: Психологиялық тренинг өткізіп,топтарға бөледі |
|
||
|
2. Мағынаны тану:
|
1-жұп: Шаруалар қозғалысы 2-топ: Бранденбург-Пруссия/Герман одағы салыстыр 3-топ: Картамен зерттеу: Наполеондық соғыстар кезіндегі Германия |
||
|
Сабақты бекітіу: Сұрақтар мен тапсырмалар береді |
?!-ауызша жауап береді беттегі құжатпен жұмыс |
||
|
Ой толғаныс:
|
Әр топ бүгінгі сабақтан алған білімдері мен әсерлері бойынша өз ойын таңдайды. |
||
|
Бағалау: |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
XVII-XVIIIғғ Англия
XVII-XVIIIғғ Англия
|
Дүние жүзі тарихы |
Сынып – 8а б Күні: |
Тексерілді: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
XVII-XVIIIғғ Англия |
||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||
|
Сабақтың әдіс-тәсілдері: |
Топтық жұмыс, СТО элементтері, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, |
||
|
Күтілетін нәтиже: |
Жаңа тақырып бойынша өз бетімен жұмыс істейді, ізденіс жұмыстарын меңгереді. |
||
|
Сабақ жоспары: Үйге тапсырма: |
І. Ұйымдастыру кезеңі: мақсат қою,топқа бөлу. ІІ.Сабақ барысы. СТО-дың 3 фазасы. 1. Қызығушылығын ояту 2. Мағынаны тану 3. Ой толғаныс. III.Үйге тапсырма беру.
|
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының әрекеті |
||
|
1. Қызығушылығын ояту: Психологиялық тренинг өткізіп,топтарға бөледі |
|
||
|
2. Мағынаны тану:
|
1-жұп: Революцияның себептері 2-топ: Азамат соғысы (ерекшеліктері) Левеллерлер қозғалысы (ерекшеліктері) 3-топ: Картамен зерттеу: Наполеондық Франциямен соғыс |
||
|
Сабақты бекітіу: Сұрақтар мен тапсырмалар береді |
?!-ауызша жауап береді беттегі құжатпен жұмыс |
||
|
Ой толғаныс:
|
Әр топ бүгінгі сабақтан алған білімдері мен әсерлері бойынша өз ойын таңдайды. |
||
|
Бағалау: |
|
||
|
Дүние жүзі тарихы |
Сынып – 8а б Күні: |
Тексерілді: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
XVII-XVIIIғғ Франция |
||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||
|
Сабақтың әдіс-тәсілдері: |
Топтық жұмыс, СТО элементтері, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, |
||
|
Күтілетін нәтиже: |
Жаңа тақырып бойынша өз бетімен жұмыс істейді, ізденіс жұмыстарын меңгереді. |
||
|
Сабақ жоспары: Үйге тапсырма: |
І. Ұйымдастыру кезеңі: мақсат қою,топқа бөлу. ІІ.Сабақ барысы. СТО-дың 3 фазасы. 1. Қызығушылығын ояту 2. Мағынаны тану 3. Ой толғаныс. III.Үйге тапсырма беру.
|
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының әрекеті |
||
|
1. Қызығушылығын ояту: Психологиялық тренинг өткізіп,топтарға бөледі |
|
||
|
2. Мағынаны тану:
|
1-жұп: Революцияның себептері 2-топ: Ұлы Француздық буржуазиялық революциясы (ерекшеліктері) Революцияның даму барысы (ерекшеліктері) 3-топ: Картамен зерттеу: «Адам және азамат құқықтарының декларациясы» |
||
|
Сабақты бекітіу: Сұрақтар мен тапсырмалар береді |
?!-ауызша жауап береді беттегі құжатпен жұмыс |
||
|
Ой толғаныс:
|
Әр топ бүгінгі сабақтан алған білімдері мен әсерлері бойынша өз ойын таңдайды. |
||
|
Бағалау: |
|
||
|
Дүние жүзі тарихы |
Сынып – 8а б Күні: |
Тексерілді: |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
XVII-XVIIIғғ Германия |
||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||
|
Сабақтың әдіс-тәсілдері: |
Топтық жұмыс, СТО элементтері, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, |
||
|
Күтілетін нәтиже: |
Жаңа тақырып бойынша өз бетімен жұмыс істейді, ізденіс жұмыстарын меңгереді. |
||
|
Сабақ жоспары: Үйге тапсырма: |
І. Ұйымдастыру кезеңі: мақсат қою,топқа бөлу. ІІ.Сабақ барысы. СТО-дың 3 фазасы. 1. Қызығушылығын ояту 2. Мағынаны тану 3. Ой толғаныс. III.Үйге тапсырма беру.
|
||
|
Сабақтың барысы |
|||
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының әрекеті |
||
|
1. Қызығушылығын ояту: Психологиялық тренинг өткізіп,топтарға бөледі |
|
||
|
2. Мағынаны тану:
|
1-жұп: Шаруалар қозғалысы 2-топ: Бранденбург-Пруссия/Герман одағы салыстыр 3-топ: Картамен зерттеу: Наполеондық соғыстар кезіндегі Германия |
||
|
Сабақты бекітіу: Сұрақтар мен тапсырмалар береді |
?!-ауызша жауап береді беттегі құжатпен жұмыс |
||
|
Ой толғаныс:
|
Әр топ бүгінгі сабақтан алған білімдері мен әсерлері бойынша өз ойын таңдайды. |
||
|
Бағалау: |
|
||
шағым қалдыра аласыз













