|
Бөлімі: |
Қоршаған ортаны қорғау |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдыханова С.А |
||||||
|
Күні: |
4.03.2025 |
||||||
|
Сынып: |
4 «А,Ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ядролық жарылысқа –Жоқ дейміз (жалғасы) |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.2.2 түрлі сипаттағы әндерді айтуда жеңіл, созып орындау дағдыларын көрсету; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Түрлі сипаттағы әндерді айтуда жеңіл, созып орындау дағдыларын көрсетеді. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Ұйымдастыру кезеңі.Амандасу. (миға шабуыл) Өткенді қайталау. 1-тапсырма. Ойтолғау.
2-тапсырма. Ән үйрену. «Ядролық жарылысқа-«Жоқ дейміз» Ядролық жарылысқа – «Жоқ» дейміз Полигонды тура атылған оқ дейміз, Дарқан дала, Семей жерін таңдаған. Уланбаған жер, су адам қалмаған. Тәуелсіздік шапағаты дарыған, Азаматттар бас көтерді сап ұран, «Невада-Семей» қозғалысы күш алды Полигонның тәжірибесі тұсалды. 3-тапсырма. Музыка тыңдау және талдау. «Хиросима» балетінен үзінді. «Сакура» жапонның халық әні Жапонның халық әні Шешек атты шие! Салса жанар жан-жаққа, Аспан асты сая бақ. Желпіп өтсе жел-дағы, Қызғыш мұнар тербелер.. Шешек атты шие! Шешек атты шие! 4-тапсырма. («Дөңгелек үстел» ойыны). М. Оқушылармен бірге: «Экологтер», «Дəрігерлер», «Өнертанушылар», «Ғалымдар», «Мұғалімдер», «Оқушылар» деген алты топқа бөлініп, өткен сабақта алған тапсырма бойынша дөңгелек үстел өткізеді. Əр топ жұмыс бағытына қарай ғаламтор желісінен, энциклопедиялардан жəне т.б. дереккөздерден мына сұрақтар бойынша жинаған ақпараттарын ортаға салып талқылайды: – өздерінің жасап жатқан жұмыстары туралы қысқаша мəлімет береді; – əр бағыт бойынша ядролық жарылыстың зияны туралы мəлімет береді; – зерттеген саладағы атақты адамдар, олардың еңбектері туралы мəлімет береді; – табиғатты қорғау үшін осы бағытта жұмыстар туралы мəлімет береді. Бағалау:
Үйге тапсырма: «Ядролық жарылысқа-«Жоқ дейміз» және «Сакура» әнін әуенімен жаттау. Рефлексия – Мен не білдім? – Бүгін мен не үйрендім? – Мен үшін қандай тапсырма қиын болды? – Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым? |
Музыкалық шығармалардың жазбасын тыңдайды. Табиғат пен жануарларға ұқыпты қарау жайллы түсінеді. . Әнді орындайды. Дөңгелек үстел ойынына атсалысып қатысады және ойларымен бөліседі. Қойылған сұрақтарға жауап береді. |
Марапат сөздер мен қолдау сөздер арқылы бағалау. Үш шапалақ әдісі. Бас бармақ әдісі |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com «Тұран» этнофольклорлық топ https://www.youtub e.com/watch?v=IyA Tq_6ussE- «Ғажайып музыка. Әнұран» Сөзі А. Естенов, әні Е. Өміров (әндердің клавирі, минус және плюс фонограммалары келесі сайтта hhtp/mpp.aytis/youtube.com «Тұран» этнофольклорлық топ https://www.youtub e.com/watch?v=IyA Tq_6ussE- Музыка оқулығы Интернет ресурстары Рефлексия тақтайшасы |
|||
|
Сабақтың соңы |
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ядролық жарылысқа –Жоқ дейміз (жалғасы)
Ядролық жарылысқа –Жоқ дейміз (жалғасы)
|
Бөлімі: |
Қоршаған ортаны қорғау |
||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдыханова С.А |
||||||
|
Күні: |
4.03.2025 |
||||||
|
Сынып: |
4 «А,Ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ядролық жарылысқа –Жоқ дейміз (жалғасы) |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.2.2 түрлі сипаттағы әндерді айтуда жеңіл, созып орындау дағдыларын көрсету; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Түрлі сипаттағы әндерді айтуда жеңіл, созып орындау дағдыларын көрсетеді. |
||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Ұйымдастыру кезеңі.Амандасу. (миға шабуыл) Өткенді қайталау. 1-тапсырма. Ойтолғау.
2-тапсырма. Ән үйрену. «Ядролық жарылысқа-«Жоқ дейміз» Ядролық жарылысқа – «Жоқ» дейміз Полигонды тура атылған оқ дейміз, Дарқан дала, Семей жерін таңдаған. Уланбаған жер, су адам қалмаған. Тәуелсіздік шапағаты дарыған, Азаматттар бас көтерді сап ұран, «Невада-Семей» қозғалысы күш алды Полигонның тәжірибесі тұсалды. 3-тапсырма. Музыка тыңдау және талдау. «Хиросима» балетінен үзінді. «Сакура» жапонның халық әні Жапонның халық әні Шешек атты шие! Салса жанар жан-жаққа, Аспан асты сая бақ. Желпіп өтсе жел-дағы, Қызғыш мұнар тербелер.. Шешек атты шие! Шешек атты шие! 4-тапсырма. («Дөңгелек үстел» ойыны). М. Оқушылармен бірге: «Экологтер», «Дəрігерлер», «Өнертанушылар», «Ғалымдар», «Мұғалімдер», «Оқушылар» деген алты топқа бөлініп, өткен сабақта алған тапсырма бойынша дөңгелек үстел өткізеді. Əр топ жұмыс бағытына қарай ғаламтор желісінен, энциклопедиялардан жəне т.б. дереккөздерден мына сұрақтар бойынша жинаған ақпараттарын ортаға салып талқылайды: – өздерінің жасап жатқан жұмыстары туралы қысқаша мəлімет береді; – əр бағыт бойынша ядролық жарылыстың зияны туралы мəлімет береді; – зерттеген саладағы атақты адамдар, олардың еңбектері туралы мəлімет береді; – табиғатты қорғау үшін осы бағытта жұмыстар туралы мəлімет береді. Бағалау:
Үйге тапсырма: «Ядролық жарылысқа-«Жоқ дейміз» және «Сакура» әнін әуенімен жаттау. Рефлексия – Мен не білдім? – Бүгін мен не үйрендім? – Мен үшін қандай тапсырма қиын болды? – Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым? |
Музыкалық шығармалардың жазбасын тыңдайды. Табиғат пен жануарларға ұқыпты қарау жайллы түсінеді. . Әнді орындайды. Дөңгелек үстел ойынына атсалысып қатысады және ойларымен бөліседі. Қойылған сұрақтарға жауап береді. |
Марапат сөздер мен қолдау сөздер арқылы бағалау. Үш шапалақ әдісі. Бас бармақ әдісі |
hhtp/mpp.aytis/youtube.com «Тұран» этнофольклорлық топ https://www.youtub e.com/watch?v=IyA Tq_6ussE- «Ғажайып музыка. Әнұран» Сөзі А. Естенов, әні Е. Өміров (әндердің клавирі, минус және плюс фонограммалары келесі сайтта hhtp/mpp.aytis/youtube.com «Тұран» этнофольклорлық топ https://www.youtub e.com/watch?v=IyA Tq_6ussE- Музыка оқулығы Интернет ресурстары Рефлексия тақтайшасы |
|||
|
Сабақтың соңы |
|||||||
шағым қалдыра аласыз













