Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Шамалар және олардың өлшем бірліктері |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Тәжірибе жинақтаушы |
Құдайберген Ұлпан |
|
Күні: |
04.12.2024ж |
|
Сынып: 2 |
Қатысушылардың саны |
|
Сабақтың тақырыбы |
Уақыт. Уақыттың өлшем бірліктері |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.3.4.Уақыт (сағ, мин, ай, жыл) өлшем бірліктерін олардың арақатынасына сүйеніп түрлендіру. |
|
Сабақтың мақсаты |
|
Сабақ барысы
|
Сабақ кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5) |
|
Жұмыс орындарымен танысады. |
|
Презентация |
Тақ және жұп (жұп сан айтылғанда оң қолды, тақ сан айтылғанда сол қолды көтереміз.) |
жұп сан айтылғанда оң қолды, тақ сан айтылғанда сол қолды көтереді |
ҚБ. Мадақтау Жарайсыңдар ! |
«ширату» әдісі |
|
|
Өткенге шолу . Үй тапсырмасын тексеру . |
Өткенге шолу жасайды . |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Сабақтың ережелерін естеріне сақтайды. Оларды ұстанады. |
|
|
|
|
Сабақтың ортасы (35) |
Білу деңгейі. 1-тапсырма. Тәулік бөліктерінің ұзақтығын біліп, кестеге жаз.
Таңертен – сағ 6-дан 12-ге дейін Күндіз – сағ 12-ден 18-ге дейін Кеш – сағ 18-ден 21-ге дейін Түн – сағ 21-ден 6-ға дейін 2-тапсырма. Суретке қара . Жыл мезгілдерінің айларын ата .
Қыс айлары – Желтоқсан , Қаңтар , Ақпан. Көктем айлары – Наурыз, Сәуір , Мамыр. Жаз айлары – Маусым, Шілде , Тамыз . Күз айлары – Қыркүйек , Қазан , Қараша 3-тапсырма.
4-тапсырма . Қай айда және қай күні атап өтіледі:
|
Тәулік бөліктерінің ұзақтығын біліп, кестеге жазып шығады. Жыл мезгілдерінің айларын атап шығады Әр айда неше күн бар екенін атайды , есіне сақтайды . Қай айда және қай күні атап өтілетінін айтады . |
ҚБ. Дескриптор.
ҚБ. Дескриптор.
Жақсы ! ҚБ. Мадақтау . Жарайсыңдар ! |
Оқулық 102 бет Оқулық Презентация Презентация |
|
5- тапсырма Амалдарды орында . 34+66=100 95-27=68 (25+0)-(100-75)=0 6 – тапсырма . Жұптық жұмыс
7-тапсырма 10. Берілген уақыттар тәуліктің қай бөлігі екенін ата және басқаша жазып көрсет: 15 сағ; 21 сағ; 12 сағ 30 мин; 20 сағ 10 мин; 23 сағ 15 мин. |
Есепті шығарады Бос орынға тиісті санды қояды . Есепті шығарады |
ҚБ. Дескриптор.
ҚБ. Дескриптор.
ҚБ. Дескриптор.
|
Оқулық Оқулық Оқулық |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы (5) |
VII. Сабақты қорытындылау. Біздің сабағымыз аяқталды. Бүгінгі сабақта қанша балл жинадыңдар ? Тамаша! Бұл «балл» сендерге үй жұмысын орындауда көмегін тигізеді. Сондықтан оны kundelik.kz сайтына жүктеймін. |
«Білім қоржынына» салған ақпараттарды есіне түсіреді. |
|
|
|
|
|
|
||
|
IX. Бағалау парақшасы. Бағалау парақшасына жазған ұпайларымызды санап, соңғы ұяшыққа қорытынды баллымызды қоямыз. |
Бағалау парақшасына қорытынды ұпайларын жазады. |
|
Бағалау парақшасы |
|
|
X. Рефлексия. «Бағдаршам». Жасыл түс. Өте жақсы түсіндім (3 рет шапалақтайды) Сары. Жақсы түсіндім (2 рет шапалақтайды) Қызыл . Әлі де іздену керек (1 рет шапалақтайды) |
Кері байланыс жасайды. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Уақыт. Уақыттың өлшем бірліктері 2-сынып Математика
Уақыт. Уақыттың өлшем бірліктері 2-сынып Математика
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Шамалар және олардың өлшем бірліктері |
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|
Тәжірибе жинақтаушы |
Құдайберген Ұлпан |
|
Күні: |
04.12.2024ж |
|
Сынып: 2 |
Қатысушылардың саны |
|
Сабақтың тақырыбы |
Уақыт. Уақыттың өлшем бірліктері |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.3.4.Уақыт (сағ, мин, ай, жыл) өлшем бірліктерін олардың арақатынасына сүйеніп түрлендіру. |
|
Сабақтың мақсаты |
|
Сабақ барысы
|
Сабақ кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5) |
|
Жұмыс орындарымен танысады. |
|
Презентация |
Тақ және жұп (жұп сан айтылғанда оң қолды, тақ сан айтылғанда сол қолды көтереміз.) |
жұп сан айтылғанда оң қолды, тақ сан айтылғанда сол қолды көтереді |
ҚБ. Мадақтау Жарайсыңдар ! |
«ширату» әдісі |
|
|
Өткенге шолу . Үй тапсырмасын тексеру . |
Өткенге шолу жасайды . |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Сабақтың ережелерін естеріне сақтайды. Оларды ұстанады. |
|
|
|
|
Сабақтың ортасы (35) |
Білу деңгейі. 1-тапсырма. Тәулік бөліктерінің ұзақтығын біліп, кестеге жаз.
Таңертен – сағ 6-дан 12-ге дейін Күндіз – сағ 12-ден 18-ге дейін Кеш – сағ 18-ден 21-ге дейін Түн – сағ 21-ден 6-ға дейін 2-тапсырма. Суретке қара . Жыл мезгілдерінің айларын ата .
Қыс айлары – Желтоқсан , Қаңтар , Ақпан. Көктем айлары – Наурыз, Сәуір , Мамыр. Жаз айлары – Маусым, Шілде , Тамыз . Күз айлары – Қыркүйек , Қазан , Қараша 3-тапсырма.
4-тапсырма . Қай айда және қай күні атап өтіледі:
|
Тәулік бөліктерінің ұзақтығын біліп, кестеге жазып шығады. Жыл мезгілдерінің айларын атап шығады Әр айда неше күн бар екенін атайды , есіне сақтайды . Қай айда және қай күні атап өтілетінін айтады . |
ҚБ. Дескриптор.
ҚБ. Дескриптор.
Жақсы ! ҚБ. Мадақтау . Жарайсыңдар ! |
Оқулық 102 бет Оқулық Презентация Презентация |
|
5- тапсырма Амалдарды орында . 34+66=100 95-27=68 (25+0)-(100-75)=0 6 – тапсырма . Жұптық жұмыс
7-тапсырма 10. Берілген уақыттар тәуліктің қай бөлігі екенін ата және басқаша жазып көрсет: 15 сағ; 21 сағ; 12 сағ 30 мин; 20 сағ 10 мин; 23 сағ 15 мин. |
Есепті шығарады Бос орынға тиісті санды қояды . Есепті шығарады |
ҚБ. Дескриптор.
ҚБ. Дескриптор.
ҚБ. Дескриптор.
|
Оқулық Оқулық Оқулық |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы (5) |
VII. Сабақты қорытындылау. Біздің сабағымыз аяқталды. Бүгінгі сабақта қанша балл жинадыңдар ? Тамаша! Бұл «балл» сендерге үй жұмысын орындауда көмегін тигізеді. Сондықтан оны kundelik.kz сайтына жүктеймін. |
«Білім қоржынына» салған ақпараттарды есіне түсіреді. |
|
|
|
|
|
|
||
|
IX. Бағалау парақшасы. Бағалау парақшасына жазған ұпайларымызды санап, соңғы ұяшыққа қорытынды баллымызды қоямыз. |
Бағалау парақшасына қорытынды ұпайларын жазады. |
|
Бағалау парақшасы |
|
|
X. Рефлексия. «Бағдаршам». Жасыл түс. Өте жақсы түсіндім (3 рет шапалақтайды) Сары. Жақсы түсіндім (2 рет шапалақтайды) Қызыл . Әлі де іздену керек (1 рет шапалақтайды) |
Кері байланыс жасайды. |
|
|
шағым қалдыра аласыз


















