Материалдар / Уақытты қалай өлшейді?

Уақытты қалай өлшейді?

Материал туралы қысқаша түсінік
Барлық оқушылар: 6; 7; 8; 9 сандарына көбейтеді және бөлу кестесін құрады, біледі және қолданады. Оқушылардың басым бөлігі:өрнектердегі амалдардың орындалу ретін анықтайды, 6; 7; 8; 9 сандарына көбейтуге және бөлуге берілген мысалдарды шығарады. Кейбір оқушылар: Есептерді шығаруда «бір затқа жіберілген шығын», «заттардың саны», «жалпы шығын» ұғымдарының өзара қатынасты орнатушы теңдік ретінде түсінеді
Материал тегін
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Толық ҚМЖ.2-тоқсан. 3 сынып. Математика. 37 сабақ жоспары түгел.

КТП бойынша 37 сағат (1 сабақ ТЖБ) –ІІ тоқсанда жалпы сағат саны -38.

Бөлім

Жақсыдан үйрен,жаманнан жирен

Педагогтің аты - жөні


Күні

08.11.2021ж

Сынып:3 «»

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:



Пәні

Математика

Сабақтың тақырыбы

Үлес туралы түсінік./

Уақытты қалай өлшейді?

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары


3.1.1.5 үлесті құру жолын көрсетіп беру, оларды оқу, жазу және салыстыру

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар: 6; 7; 8; 9 сандарына көбейтеді және бөлу кестесін құрады, біледі және қолданады.

Оқушылардың басым бөлігі:өрнектердегі амалдардың орындалу ретін анықтайды, 6; 7; 8; 9 сандарына көбейтуге және бөлуге берілген мысалдарды шығарады.

Кейбір оқушылар: Есептерді шығаруда «бір затқа жіберілген шығын», «заттардың саны», «жалпы шығын» ұғымдарының өзара қатынасты орнатушы теңдік ретінде түсінеді

Бағалау критерийі

- өрнектердегі амалдардың орындалу ретін анықтайды, 6; 7; 8; 9 сандарына көбейтуге және бөлуге берілген мысалдарды шығарады.

-Есептерді шығаруда «бір затқа жіберілген шығын», «заттардың саны», «жалпы шығын ұғымдарының өзара қатынасты орнатушы теңдік ретінде түсінеді.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі /уақыты

Педагогтің

әрекеті


Оқушының

әрекеті

Бағалау



Ресурстар



Сабақтың басы

10 минут

Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстырады.

Үй тапсырмасын тексеру

104 беттегі жинақтау

Дұрыс орындалған үй тапсырмасына (1балл)

Қызығушылығын ояту

Сағаттың әрбір цифрлы беті бірдей қанша бөлікке бөлінгеніне қара.Әр бөлікте қанша минут бар екенін есепте.

Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады.

Үй тапсырмасын тексертеді.

Тақтадағы сағаттың әрбір цифрлы беті бірдей қанша бөлікке бөлінгеніне қарайды.Әр бөлікте қанша минут бар екенін есептейді.

«Комментарий» әдісі арқылы.

ҚБ:

Дұрыс орындалған үй тапсырмасына (1балл)

Бірнеше бөліктерге бөлінген сағаттың суреті

Сабақты ортасы

15минут















15минут




1-тапсырма

Суретке қара.Дөңгелектің қандай бөлігі боялғанын айт,жазып көрсет

Дескриптор:

- бірінші дөңгелектің қандай бөлігі боялғанын айтады,жазады(2балл)

- екінші дөңгелектің қандай бөлігі боялғанын айтады,жазады(2балл)

- үшінші дөңгелектің қандай бөлігі боялғанын айтады,жазады(2балл)

- төртінші дөңгелектің қандай бөлігі боялғанын айтады,жазады(2балл)

2 тапсырма

Алдын ала дайындалған үш дөңгелекті бүктеу арқылы біріншісін бірдей екі бөлікке одан кейін төрт бөлікке,сегіз бөлікке бөл,бір үлестен боя және салыстыр.

Дескриптор:

- дөңгелекті айтылған бөліктерге бөліп,бүктейді

-шыққан үлестерді бояп,салыстырады (1балл)


Суретке қарап,дөңгелектің қандай бөлігі боялғанын айтады,жазады.













Алдын ала дайындалған үш дөңгелекті бүктеу арқылы біріншісін бірдей екі бөлікке одан кейін төрт бөлікке,сегіз бөлікке бөл,бір үлестен бояйды және салыстырады.




ҚБ:





2балл

2балл

2балл

2балл






ҚБ:







1 балл

Барлығы

10 балл

таратпа

















таратпа








Сабақтың соңы

Кері байланыс

5 минут

«Интервью әдісі»

Бүгінгі сабақта не үйрендің?

Сен үшін не қиын болды?

Саған қандай тапсырма қызықты болды?

Үйге тапсырма

3(ә), 5 бет жинақтау

Оқушы мұғалім қойған сұраққа жауап береді







Материал жариялап тегін
сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!