Материалдар / y=ctgx функцияларының қасиеттері графигі 10 сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

y=ctgx функцияларының қасиеттері графигі 10 сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Берілген функциялардың қасиеттерімен және графигімен таныстыру, алған білімдерін есептер шығарғанда қолдану .
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
13 Қараша 2018
1811
1 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Сыныбы 10 а

Күні 05.11.18 ж

Пәні: алгебра және анализ бастамалары

Сабақтың тақырыбы

y=ctgx функцияларының қасиеттері графигі

Мақсаты


Берілген функциялардың қасиеттерімен және графигімен таныстыру, алған білімдерін есептер шығарғанда қолдану .

Күтілетін нәтижелер

Тақырып аясында берілген есептерді шығара алады, функцияның графигін сыза алады, яғни теориялық алған білімін практикада қолдана алады

Керекті жабдықтар

Дидактикалық материал, оқулық

Қолданылатын әдіс-тәсілдер

Топтық жұмыс, сыни тұрғысынан ойлау

Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері

Уақыты

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Кіріспе

4 мин



5 мин

-Оқушылармен амандасады

-Сабаққа қатыстарын тексереді

-Үй тапсырмасын тексереді.

- Жаңа тақырыпқа дайындық ретінде оқушыларға сұрақтар қояды.

Кері байланыс

1. Функция деген не?

2. Функцияның анықталу облысы деп нені айтады?

3. Функцияның мәндерінің жиыны деп нені айтады?

4. Функцияның берілуінің қандай тәсілдерін білеміз?

5.Қандай тура және кері тригонометриялық функцияларды білесіңдер?

6. Олардың қасиеттерін атаңыз?

-Амандасады

-кезекші оқушылардың сабаққа қатыстары туралы хабарлама жасайды

-жұптарымен дәптерлерін алмастырып үй есептерін тексереді.

- Оқушылар қойылған сұрақтарды тыңдап, жауап береді.

Тұсаукесер

1 мин

Тақырыпты хабарлайды.

Табыс критерийлерін құрады.

Негізгі бөлім


12 мин


5 мин





















8 мин

Жаңа тақырыпты түсіндіреді, мысалдар көрсетеді.


Нұсқа 1 Тапсырма: Жұп функция жазылған ұяшықты бояу керек.

Нұсқа 2.Тапсырма: Тақ функция жазылған ұяшықты бояу керек.

Сабақты бекіту мақсатында есептер шығартады

«Математикалық эстафета»

79, №83

Тыңдайды, мысалдарды орындайды. Сұрақтарға жауап беріп, дәптерлеріне түртіп отырады.

Әр қатардан оқушылар кезекпен шығып, тапсырмаларды орындайды. Орындап болғаннан кейін топ мүшелері тексереді.

Қорытынды

2 мин


Тригонометриялық функциялардың қасиеттерін сұрайды.

Жаңа сабақты бекітуге арналған сұрақтарға қолдарын көтеріп жауап береді.

Бағалау

1 мин

Белсенді оқушыларды сай бағалайды.

Сынып оқушылары0сабаққа белсенді қатысқан оқушыларды айтады.

Үйге тапсырма

1 мин

80


Рефлексия

1 мин

«Бас бармақ» рефлексиясы

Тақырыпты түсінгендері бойынша бас бармақтарын көрсетеді.

Жоғары – барлығын түсіндім

Ортада – орташа түсіндім

Төмен – түсінбедім












































Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!