Дүние тарихы
Қысқа мерзімді жоспар №
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: |
||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
|
Сабақ тақырыбы |
Уолл-стриттің күйреу себептері мен салдары? |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8.4.1.3 тарихи оқиғаларды талдау үшін «бағалы қағаздар нарығы», «акция», «алыпсатарлық», «қор биржасы», «несие», «банкроттық», «инфляция» ұғымдарын пайдалану; |
||
|
Сабақ мақсаттары |
«бағалы қағаздар нарығы», «акция», «алыпсатарлық», «қор биржасы», «несие», «банкроттық», «инфляция» ұғымдарын сипаттайды; |
||
Сабақ барысы
|
Сабақ элементтері, уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет (мұғалімнің және оқушылардың іс әрекеті) |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі (2 мин) |
1. Сәлемдесу 2. оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. |
Оқу құралдары |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбын, мақсаттар және бағалау критерийлерін анықтау (3 мин) |
І тапсырма:
Дескриптор:
|
Оқулық бб |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы Рефлексия |
1929 жылы 24-ші қазанда Уолл-стритте бұрын соңды болмаған үрей басталды, бұның себебі неде? |
Тақырып 17, 111 бб |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Уолл-стриттің күйреу себептері мен салдары?
Уолл-стриттің күйреу себептері мен салдары?
Дүние тарихы
Қысқа мерзімді жоспар №
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: |
Мектеп: |
||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
|
|
Сабақ тақырыбы |
Уолл-стриттің күйреу себептері мен салдары? |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
8.4.1.3 тарихи оқиғаларды талдау үшін «бағалы қағаздар нарығы», «акция», «алыпсатарлық», «қор биржасы», «несие», «банкроттық», «инфляция» ұғымдарын пайдалану; |
||
|
Сабақ мақсаттары |
«бағалы қағаздар нарығы», «акция», «алыпсатарлық», «қор биржасы», «несие», «банкроттық», «инфляция» ұғымдарын сипаттайды; |
||
Сабақ барысы
|
Сабақ элементтері, уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет (мұғалімнің және оқушылардың іс әрекеті) |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру кезеңі (2 мин) |
1. Сәлемдесу 2. оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. |
Оқу құралдары |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тақырыбын, мақсаттар және бағалау критерийлерін анықтау (3 мин) |
І тапсырма:
Дескриптор:
|
Оқулық бб |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы Рефлексия |
1929 жылы 24-ші қазанда Уолл-стритте бұрын соңды болмаған үрей басталды, бұның себебі неде? |
Тақырып 17, 111 бб |
шағым қалдыра аласыз













